Швидкозатискна гайка до КШМ

Тема у розділі 'Оборудование и инструмент', створена користувачем Анатолич, 17 бер 2011.

  1. Muton

    Muton Новачок

    Повідомлення:
    3.573
    Симпатії:
    1.160
    Адреса:
    Киев
    Дисбаланс несбалансированных вещей приводит к их взаимной компенсации...

    Это, действительно, восточная философия... Будда отдыхает! :-D
     
    2 користувачам це сподобалось.
  2. gogelo

    gogelo Бригадир

    Повідомлення:
    510
    Симпатії:
    230
    Адреса:
    львів
    Відповідь: Re: Швидкозатискна гайка до КШМ

    Дешеву - то скільки?
    А таку гайку під ключ то я бачив і за 7 грн.
     
  3. Анатолич

    Анатолич Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.957
    Симпатії:
    689
    Відповідь: Re: Швидкозатискна гайка до КШМ

    В юному техніку по 6,5 така гайка лежить.

    Відрізка - відрізні круги дешеві типу луги.
    Нормальні коштують дорожче, такі як клінгспор, дрілекс - ніби теж нічого, ферд, родіус, тіроліт, бош...
     
    1 людині також подобається це.
  4. Юрко

    Юрко Інженер

    Повідомлення:
    1.149
    Симпатії:
    404
    Адреса:
    UA
    Відповідь: Re: Відповідь: Швидкозатискна гайка до КШМ

    Цю болгарку Бош робить здається і для Хілті. Тільки в себе дають гарантію на 3 роки а Хілті на пів?!? Проте апарат сила. Мені подобається задня поворотна ручка колись користувався болгаркою з поворотною ручкою, теж була Хілті, дуже зручно.
     
    1 людині також подобається це.
  5. Портвейн

    Портвейн Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.301
    Симпатії:
    4.295
    Адреса:
    Краматорск
    Ага = два варианта гарантии - либо сломалась и пол года гарантийного ремонта по любой причине , либо три - но приходиш в сервисный центр , узнаеш что именно твой случай негарантийный и платиш бабло .
    Хотя учитывая разницу в цене лучше конечно взять Бош .
    При одинаковой цене взял бы Хилти .
    Меня в болгарках больше всего смущает обилие описанных случаев травм и даже смертей .
    У одного из моих кумовей шрам через все лицо от лба по носу и до края губы - разорвало диск = благо глаза целые .
    Тесть просит = купи болгарку - летом попилим , вот и думай или покупать дешевую типа фиолента или бош с KickBack Stop но 200 баксов у меня пока нет .
    Боюсь я ее .
    Да и тесть хоть и в годах но маньяк еще тот .
    Наверно отложу пока покупку до появления денег = безопасность важнее .
     
    1 людині також подобається це.
  6. Юрко

    Юрко Інженер

    Повідомлення:
    1.149
    Симпатії:
    404
    Адреса:
    UA
    Відповідь: Re: Швидкозатискна гайка до КШМ

    Саме томуПортвейн, я ремонтую свій інстумент майже весь сам.І навіть якщо є можливість купити без гарантії, проте з вагомою знижкою то виберу цей варіант. В наших сервісах нема ні культури спілкування, ні кваліфікованого відношення до роботи. Зате велике бажання розвести людину присутнє завжди. То щось втулять, то вигадують, різні звичайно негарантійні поломки. Хіба як є знайомі у сервісі.
     
    3 користувачам це сподобалось.
  7. 7351

    7351 Прораб

    Повідомлення:
    716
    Симпатії:
    383
    Адреса:
    Донецк, Украина
    Там еще одна засада - чтоб было три года, нужно отдавать каждый год инструмент на платное сервисное обслуживание, на сто процентов не уверен, но по моему так мне обьясняли, когда три года назад звонил в Киев, в представительство Бош.
    И еще они говорили, что по износу коллектора судят о том, выработал ли инструмент свой ресурс. Если выработал, типа, - гарантии нет.
    Имхо, 3 года гарантии, чисто рекламный развод, не имеющий никакого практического значения.
     
    1 людині також подобається це.
  8. Юрко

    Юрко Інженер

    Повідомлення:
    1.149
    Симпатії:
    404
    Адреса:
    UA
    Відповідь: Re: Швидкозатискна гайка до КШМ

    7351, Про гарантію від Боша розказував мій знайомий який і є дилером і сервісменом Бош . Вона має граничне обмеження по ціні. Не давно приносив хтось йому перф на 3 році життя переміняли майже все всередині. Виставили рахунок ,розказали ,що зробили і людина залишилась задоволена роботою.
    Носити кожен рік непотрібно, про необхідність сервісу (повної розбірки та змаски) свідчить знос щіток якщо їх міняють то і проводять ТО. Понесети на першому році можуть познімати запчастини- мені так здається.Може інструмент пролежав цілий рік тощо йому потрібен сервіс?
    Процитую сам себе:
    В мене тому дуже низька довіра до СЦ. До них всіх ходити хіба як голодний з вилкою і кетчупом:-D, або кажу до знайомих.
     
    2 користувачам це сподобалось.
  9. el_Spark

    el_Spark Прораб

    Повідомлення:
    743
    Симпатії:
    376
    Адреса:
    Житомир
    Відповідь: Re: Швидкозатискна гайка до КШМ

    Не згоден, через 2 роки віддав 2-26 з невеличкою, але круговою іскрою на колекторі (при цьому перф не грівся і нормально працював) . В житомирському сервісі ніхто його навіть не відкривав - заповнили папери і відправили на Київ. Був вражений, коли через тиждень забирав, в супровідних документах було
    1. Роботи виконані 15 липня (здавав 12)
    2. Замінили якір в зборі на новий.
    3. Провели профілактичне змащування (навіть написали скільки і якого мастила пішло.)
    4. Замінили компресійне кільце поршня.
    5. Не взяли НІ КОПІЙКИ.
    Це просто факти із життя. Дуже приємно на душі стало, коли у цьому світі жадібності і хамського відношення продавців, про тебе як про Покупця не забуваюь навіть через 2 роки.
    І як ви думаєте? Після цього я піду на базар купувати інструмент щоб через 4 дні іти з поломкою назад і слухати ту маячню, яку буде парити продавець, навчаючи мене як користуватись е\інструментом.?
    Я краще переплачу, але буду знати, що мене не вважають лохом на якому можна заробити 150-200 при вартості 400-500, а вважають Клієнтом і відносяться по-партнерськи.
    ПС. Негарнтійний ремонтую вдома самотужки, проте з\ч оригінальні купую на сервісі.
     
    3 користувачам це сподобалось.
  10. Muton

    Muton Новачок

    Повідомлення:
    3.573
    Симпатії:
    1.160
    Адреса:
    Киев
    Re: Відповідь: Re: Швидкозатискна гайка до КШМ

    el_Spark,
    Я бы сказал: это просто Чудо какое-то!!!!
    ...
    Вот так мы реагируем на нормальный сервис. А за бугром, они видимо. так живут постоянно...
     

Поділитися цією сторінкою