Секрет довголіття

Тема у розділі 'Спорт и здоровье', створена користувачем Voyutichi, 17 бер 2011.

  1. Den+

    Den+ Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.201
    Симпатії:
    2.321
     
  2. Блаж

    Блаж Прораб

    Повідомлення:
    961
    Симпатії:
    369
    ну не зовсім отрута...отрута від ліків взагалі відрізняється дуже умовно...інші живі істоти теж часто підготовлюють їжу, просто не на вогні...
     
  3. Блаж

    Блаж Прораб

    Повідомлення:
    961
    Симпатії:
    369
    еволюція йде далі, просто розвиваються не фізична сила та виносливість , а організаційні та розумові здібності, здатність жити разом великій кількості людей і т.д...у людей також розвивається здатність притистояти медикаментам, харчовим домішкам й так далі...
     
    штірліц подобається це.
  4. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    неправда, людина з віком оптимізує свої забаганки у відповідності до своїх можливостей..
     
  5. gam-ua

    gam-ua Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.146
    Симпатії:
    684
    Адреса:
    Чернігівська обл. Ічня
    о. цікава тема, треба пофлудить. але в тему!

    беруть у сторічного довгожителя інтервю.
    - як вам вдалося дожити такого віку?
    - та як, пив джерельну воду, беріг нерви, не пив, не курив, до церкви ходив, із дівками ні-ні, і все таке.
    раптом за стінкою включився рамштайм і щось почало ритмічно стукати в стінку і почали роздаватися дикі жіночі стони.
    - ой дідусю, ну у вас і сусіді.
    - та й не кажи. ото скільки казав, ну випив, ну зняв проститукку, ну музику нащож на всю включати. так хіба ж старший брат кого слуха?
     
  6. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    @штірліц, вам ніхто нічого не винний. Ні пенсії, ні цінИ на товари, взагалі нічого не винен..

    Головний урок, який я отримав від свого старшого покоління - це те, що я, і тільки я, відповідаю за своє майбутнє. Що буду їсти, де буду спати, чим буду дихати і що буду думати - вирішувати тільки мені, але і відповідати за наслідки таких вирішень - також мені. "Я постелиш - так і виспишся"..

    Збирав свої враження, які виникали від спілкування зі старожилами (якщо так можна сказати)) - зробив один з узагальнюючий висновок-спостереження - вони ні разу при мені не пожалілись на будь-що.
    Засуджувати - засуджували певні явища чи ще щось, але ніколи не було чути від них якоїсь фатальної безнадії. Проблема (якщо так можна щось назвати) у них була ніби камінець на дорозі, який можна принаймі обійти багатьма способами, неговорячи про те, щоб просто прибрати зі своєї дороги (та і дороги інших).
     
    Saisan та Julla подобається це.
  7. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    правильно, насправді ніякого самообману нема, а тільки ілюзія. Все відбувається насправді.
    так у чому проблеми? Хто вас напружує? Життя таке, що треба дихати. Жити і не дихати (через своє бажання не дихати) не вийде.
     
  8. Энки

    Энки Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    15.888
    Симпатії:
    15.562
    Адреса:
    Київ
    ямайка.jpg
     
  9. dreamer41

    dreamer41 Стажер

    Повідомлення:
    20
    Симпатії:
    3
    про полезность брака сомневаюсь :D
     
  10. штірліц

    штірліц Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.419
    Симпатії:
    391
    Ізотоп калій 40 радіоактивний елемент що міститься в людині ,якщо в людини міститься

    245грамів ізотопу калію 40 то людина проживе 61рік і 7 місяців , но якщо знизити на 7грам то життя збільшиться до 2500років.

    Радіоактивний елемент він губить живі клітини.
    http://chemistry-chemists.com/N4_2011/H4/ChemistryAndChemists_4_2011-H4.html
     

Поділитися цією сторінкою