Как нормально работать в стройке ?

Тема у розділі 'Курилка, болталка', створена користувачем sergio.di, 16 бер 2011.

  1. Пітон

    Пітон Друг Команда форуму

    Повідомлення:
    6.874
    Симпатії:
    12.735
    Адреса:
    з Київщини, з діда-прадіда
    Відповідь: Как нормально работать в стройке ?

    DYKOBRAZ, а як ви оцінюєте свою роботу?
    Я наприклад також працюю сам на себе, щоправда не у будівництві, однак не можу достеменно, з впевненістю, сказати що чого варте. Як на мене "ціна роботи" велична абстрактна, яка формується в основному з моїх потреб і можливостей. Так от потреби і можливості у всіх різні, і можливо те, що для мене достатньо, для когось нікчемний мізер, а для когось навпаки - захмарні суми, хоча професіоналізм і трудозатрати фактично однакові. Те ж саме у замовників, хтось може умовно кажучи замовити лиш ворота за 200 тис, а хтось за ці гроші купує собі житло.
    Я думаю оптимальний варіант коли замовник і підрядник знаходяться в одному "ціновому діапазоні", тоді не виникає "розходжень у підходах", а якщо у різних то хтось обов’язково залишиться незадоволеним
     
    1 людині також подобається це.
  2. sergio.di

    sergio.di Новачок

    Повідомлення:
    32
    Симпатії:
    18
    Адреса:
    херсон,киев
    то что хороший мастер стоит дороже ,взявшего в первый раз кельму в руки, охранника это понятно , понятно нам строителям. но чёрт подери как это обьяснить большей части заказчиков. наверное 80-90 процентов нынешних заказчиков в стройке первое что хотят- СЭКОНОМИТЬ а уж на раб.силе- это святое . и это касается всех вэрств насэлэння ( начиная пенсионеров и заканчивая жлобоватыми милионерами), особенно часто сталкиваешься с этим когда находишь обьект со стороны, когда по рекомендациям - да идут ещё на какие то уступки. А с улицы первый вопрос "а почему облицовка у вас по 120 а вот в газете по 60- давайте по 60- убил блин бы за такие мысли на месте". сложно людям понять разность стоимости качества. почему то привыкли они что в магазине есть колбаса по 15 а есть и по 100 грн\кило. и там сильно не поторгуешься , а тут блин-милое дело.
    благо сейчас нынешний заказчик прежде всего волнуется о качестве и можно обьяснить , что "класс" чуть дороже стоит , авот когда закончу работу , как вспомню с какими уродами прийдётся торговаться за три копейки...

    Добавлено через 15 минут 30 секунд
    а на счёт то, что строители кидают работу не доделывая под ключ, так это опять же к экономии ( хочешь 100% уверенности- заключайте договор со стоительными орг. , но это уже др. расценочки), а требовать от заезжих работяг , которых вы в половину деш. может наняли и без оформления и тд. ит.п -выполнения договорённостей - это бред. вот когда они деньгу берут и тикают не выполнив работу -это уже кидалово- не хорошо, а если уходят не доделав всё - так это на любой работе человек так поступает ,и не только ьв стройке, если что то выгодней подвернётся , то что? в ущерб себе, чё то совдепом попахивает
    P/S сам никогда так не поступал ( ценю доверие своих заказчиков), но и рабоотяг тож понимаю
     
  3. DYKOBRAZ

    DYKOBRAZ Майстер

    Повідомлення:
    199
    Симпатії:
    103
    Адреса:
    Львівська область
    У Львівській області "совдєпом" не пахне. Річ іде про совісний підхід до справи, а совість і "совдєп" - це абсолютні антагоністи! Якщо замовник відноситься до майстра по-людськи, платить подомовленості, довіряє... а майстер як "кузнєчік" спригує там де пропонують більше - таке вважаю неприпустимим (мягко кажучи). Я таких називаю "кузнєчіками"... такі не дбають про свою репутацію, а я дбаю.

    Добавлено через 18 минут 18 секунд
    Почну з кінця. Ви не можете достеменно сказати про те що чого варте тому що Ви не будівельник. Якщо б Вам довелося попрацювати на будові то Ви теж знали б що по чому. А тепер про "а як ви оцінюєте свою роботу". Ціни формую не я, а ринок. А ринкові ціни поділяються на три категорії: 1) буд. фірми 2)майстри що працюють на себе 3)роботяги що "на все згідні". Це в основному. І слід зауважити що вкожній категорії існує чітке визначення цін з "нижнім потолком". Ось тому то і є такий великий "разброс" цін - від "умопомрачєнія" до "тарєлки супа".
     
    2 користувачам це сподобалось.
  4. Пітон

    Пітон Друг Команда форуму

    Повідомлення:
    6.874
    Симпатії:
    12.735
    Адреса:
    з Київщини, з діда-прадіда
    Відповідь: Как нормально работать в стройке ?

    Я мав на увазі не лише будівництво, а й взагалі ціноутворення роботи
    Про цінові категорії ми говорили із Skuter’ом, дійшли висновку що немає таких категорій :)
    Работяги які працюють за "тарілку супа" це на ваш погляд, на їх погляд вони працюють за нормальну оплату. А на погляд великих будівельних фірм ви працюєте за "тарілку супа" :)
    Хоча у вибіркових прикладах якість виконання певних робіт що у роботяг що у великих фірм може бути однакова
     
    2 користувачам це сподобалось.
  5. Vovan

    Vovan Інженер

    Повідомлення:
    1.490
    Симпатії:
    506
    Адреса:
    Пригород Киева
    Re: Відповідь: Как нормально работать в стройке ?

    Во-во, великі фірми часто беруть таких "роботяг" до себе в бригаду... Мають "декілька" бригад і залежно від потреб і грошей заказчика посилають на роботу різні бригади - старожилів-профі або "зелених роботяг":Hi:
     
    1 людині також подобається це.
  6. mirock

    mirock мастер

    Повідомлення:
    4.671
    Симпатії:
    1.242
    Адреса:
    Dnepr
    Не, не надо ничего объяснять. Вы просто работаете так хорошо как можете и нужная(доступная) вашим возможностям категория клиентов сама приходит к вам. Если понять что такое маркетинг то это случается намного быстрее. Если очень хорошо понять что такое маркетинг, то можно залезть в категорию на которую вы не тянете.

    Добавлено через 7 минут 1 секунду
    этот принцип работает везде - все мы чтото продаем. Маркетинг в этом деле основа
     
    1 людині також подобається це.
  7. Анатолич

    Анатолич Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.957
    Симпатії:
    689
    Відповідь: Как нормально работать в стройке ?

    У нас із закінченням "совдепу" у 1991 році із лісів вийшов останній вояк УПА.

    У мене досить знайомих працюють в дані області, при чому в різних цінових категоріях, от я і телефоную декому, дізнаюсь останні ціни і тоді вже обговорюю вартість робіт з замовником.
    Важливо тримати контакт, часом мені хтось роботу підкине, часом я.
    По різному буває, та важливо володіти інфофрмацією.
     
  8. Пітон

    Пітон Друг Команда форуму

    Повідомлення:
    6.874
    Симпатії:
    12.735
    Адреса:
    з Київщини, з діда-прадіда
    Відповідь: Как нормально работать в стройке ?

    Так я ж до того і веду, що "ціна роботи" велична абстрактна, тому "тарілка супа" поняття відносне. Маркетинг вчив, з харвестером-комбайнером знайомий, до того ще й крива Філіпса потрохи впливає :)
    Однак факт залишається фактом: у нас замовнику хорошого підрядника так само важко знайти як підряднику хорошого замовника :)
     
    1 людині також подобається це.
  9. DYKOBRAZ

    DYKOBRAZ Майстер

    Повідомлення:
    199
    Симпатії:
    103
    Адреса:
    Львівська область
    Re: Відповідь: Как нормально работать в стройке ?

    То чому ж Ви ще тут серед будівельників? Я би з такими "стратосферними" знаннями попробував себе там де люди більш обізнані в теорії відносності ніж тут. Можна звичайно ж пофілософствувати, але я наприклад будівельник а не філософ.
    Все просто - прийшов, зробив, заробив! і т. д. Це форум майстрів а не "ейнштейнів".
     
    1 людині також подобається це.
  10. Пітон

    Пітон Друг Команда форуму

    Повідомлення:
    6.874
    Симпатії:
    12.735
    Адреса:
    з Київщини, з діда-прадіда
    Відповідь: Как нормально работать в стройке ?

    Ну на хліб то я не будівництвом заробляю, про що відверто зізнаюсь, просто будую власний будинок, тобто я - забудовник :) Якщо що цікаво - питайте, я так би мовити партнер з іншого боку
    Та й подобається мені ця справа, якби зараз починати то можливо вчився б на когось іншого beer
    А на форум прийшов за тим що і інші - повчитись, знати як правильно, нові знання за плечима ж не носити, а кожен хто будувався теж трохи будівельник. Ну й можливо допомогти комусь якщо маю чим :)
     
    1 людині також подобається це.

Поділитися цією сторінкою