Как нормально работать в стройке ?

Тема у розділі 'Курилка, болталка', створена користувачем sergio.di, 16 бер 2011.

  1. Пітон

    Пітон Друг Команда форуму

    Повідомлення:
    6.874
    Симпатії:
    12.735
    Адреса:
    з Київщини, з діда-прадіда
    Відповідь: Как нормально работать в стройке ?

    У мене колись була ситуація, найняв людей зробити роботу, вони більше половини зробили і попросили аванс на зроблений об’єм, я без "задніх" думок дав, бо ж роблять добре, наче все влаштовує і їх і мене. Більше я їх не бачив. Мав клопіт з дороблянням, бо ж доробляти ніхто не хоче, тим більше фронтон... Якось пізніше зустрів спільного знайомого, запитав може сталось що, виявилось вони знайшли "горящу" більш грошовиту роботу :(
    З того часу авансів не даю зовсім, домовляюсь на певний об’єм тільки після виконання якого розрахунок. Щоправда матеріали купую і доставляю сам.
     
    1 людині також подобається це.
  2. Алексей Вл.

    Алексей Вл. Майстер

    Повідомлення:
    186
    Симпатії:
    55
    Адреса:
    Донецк-Москва
    Re: Відповідь: Как нормально работать в стройке ?

    Пітон,

    Да,не красиво поступили.Но Вы дали им не аванс,а оплатили фактически выполненный объём.Я всегда беру на этапе выполнения работ процентов на 20-30 меньше от сделанного.Мало ли что случится.
    Упал,очнулся-гипс(с).
     
    1 людині також подобається це.
  3. Пітон

    Пітон Друг Команда форуму

    Повідомлення:
    6.874
    Симпатії:
    12.735
    Адреса:
    з Київщини, з діда-прадіда
    Відповідь: Как нормально работать в стройке ?

    Ну, мабуть і вони так подумали, що то була просто оплата і ніхто нікому не винен. Насправді то був аванс за всю роботу, яку вони не виконали. А я мав мороки, бо на фронтони бажаючих знайти вкрай важко, об’єм-то малий, скільки ж там облицювання+висота, терміни тиснуть, а без фронтонів ніяк - робота стане. Довелось добряче переплатити.
    Але я на хлопців зла не тримаю, всяке буває, а мені наука - тепер розумніший :)
    Це я до чого написав, що якщо замовник не хоче давати авансу то має якісь причини, і не обо’язково це причини лихі. Просто всі приблизно в рівних умовах, потрібно домовлятись про все, і не важливо чи усно чи письмово. А якщо ще й нещирість у стосунках то краще пошукати у іншому місці або ж гав не ловить
     
    1 людині також подобається це.
  4. Алексей Вл.

    Алексей Вл. Майстер

    Повідомлення:
    186
    Симпатії:
    55
    Адреса:
    Донецк-Москва
    Re: Відповідь: Как нормально работать в стройке ?

    +100,а ещё лучше когда эта устная договорённость будет ещё и на бумаге,с подписями 2-х сторон.
     
  5. Vladlen

    Vladlen Шабашник

    Повідомлення:
    3.613
    Симпатії:
    695
    Адреса:
    Сумы
    Небось клиентуру с конторки привлекли к себе
     
  6. mirock

    mirock мастер

    Повідомлення:
    4.671
    Симпатії:
    1.242
    Адреса:
    Dnepr
    Re: Відповідь: Как нормально работать в стройке ?

    В мене теж таке було - лишилися від них тапки в залог).

    Добавлено через 1 минуту 56 секунд
    Не, Корни как раз один из показательных примеров того, как надо строить свой маркетинг в кризис.
     
  7. nexset

    nexset Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.452
    Симпатії:
    627
    Адреса:
    Полтаская обл. пгтШишаки
    ОТ меня бригада так ушла, БЫла зима работали в тепле по отделке Все нравилось ( оплату беру у заказчика поэтапно) Пришла зима им предложили работу по выгоднее, Привожу утром материалы на объект, ни людей не моих инструментов нет :down: Звоню Куму (он берет отпуск за свой счет) И в авральном режиме 2 недели drel:rubanok: Обидно было только то что не предупредили заранее, люди всегда люди у каждого свои тараканы в голове Заказников обижать нельзя тем более когда адекватные и достойные люди, тем более когда работаешь по протекции. ( уже ОЧЕНЬ давно не ищу работу, все по рекомендациям.) До кризиса работало у меня 2 бригады, с утра их обеспечиваю после обеда сам объект тяну..
     
  8. mirock

    mirock мастер

    Повідомлення:
    4.671
    Симпатії:
    1.242
    Адреса:
    Dnepr
    Простых работяг в таких случаях тоже можно понять. Они ничем не защищены, так же как и мелкие заказчики - ищут где лучше. Так поступают те, кто обретается в низшей ценовой категории. Те кто имеет репутацию так не делают никогда - но и стоят дороже.

    No complaints - there is a choice
     
  9. Анатолич

    Анатолич Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.957
    Симпатії:
    689
    Відповідь: Как нормально работать в стройке ?

    Цитувати забагато, це що я напишу відноситься до 10 попередніх повідомлень.

    Минулого літа була ситуація: в нас в новому примішенні 104 кв.м площа + 2 кабінети 12 і 15 кв.м.
    Найняли бригаду від виробника плитки (планувалася 30х30х25 на підсипку), вартість 100 грн/метр кв. робота + матеріал.
    Поклали метрів 30 і закінчився матеріал...(плитка)
    Чекали (ми, вони були на інших об"єктах) 3 тижні.
    Потім ще місяь директор вибивав 7000, які взяли авансом...
    В цей час інша бригада (всього 2 людей) зняли стару плитку, залили стяжку, поклали грес.
    Гроші повернули, тільки робочим оплатили те, що вони навозили підсипку і поклали на дворі 9кв.м.
    Весь цей час тримали в "заручниках" трамбовку...
    Нервів з"їли не міряно, часу місяць практично пропало.
     
  10. DYKOBRAZ

    DYKOBRAZ Майстер

    Повідомлення:
    199
    Симпатії:
    103
    Адреса:
    Львівська область
    Якщо судитиму по собі то так воно і є. Я ніколи не піду робити дешевше ніж воно коштує - це мій принцип. Але, якщо я вже працюю, і зі мною своєчасно розраховуються то я ніколи не перейду там де дорожче пропонують. Щоправда втратив в такий спосіб немало класних обєктів. Та це ще й діло совісті!
    Парадокс!!! Але читаючи ваші повідомлення колеги, приходжу до висновку що хорошому майстру важко знайти порядного підрядчика, а порядному підрядчику важко знайти совісного майстра. Це можу підтвердити і з власного досвіду, а працюю я з 1995 року відразу після армії.
     
    2 користувачам це сподобалось.

Поділитися цією сторінкою