Как нормально работать в стройке ?

Тема у розділі 'Курилка, болталка', створена користувачем sergio.di, 16 бер 2011.

  1. Алексей Вл.

    Алексей Вл. Майстер

    Повідомлення:
    186
    Симпатії:
    55
    Адреса:
    Донецк-Москва
    Кидают,только это не строители,а аферюги.Я всегда перед началом работ обговариваю порядок выплат.После 2-3 дней работы беру 70-80% от объёма выполненного,потом в конце каждой недели.Не работаю с посредниками,именно с посредниками,а не с подрядчиками.Если и беру от них заказ,то договариваюсь с заказчиком сам,а ему отдаю оговорённый процент.За 10 лет на стройке ещё ни кто меня не кинул(через левое плечо 3 раза).Для себя вывел такое правило,первые 2-3 дня-оплата!Перед заказчиком уже есть квадраты по которым он может судить о качестве.Потом раз в неделю.Если подрядчик-раз в 3-4 дня.Как писал выше,такое условие ставлю сразу.Если у человека нет какого то злого умысла,то почему бы ему и не согласиться,всё равно работу видно.А если тебя сразу надумали кинуть,то откажутся.
     
    1 людині також подобається це.
  2. Анатолич

    Анатолич Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.957
    Симпатії:
    689
    А якщо не секрет, який%, я під 11% працюю.

    Правильно.
    Правда не завжди виходть навіть по попередні домовленості гроші вибити, одного разу 300$ не віддавали, штунди срані, а я спецом роботу не закінчив, підозра була що не заплатять, так вони через півтора року дзвонять, мовляв закінчи, я кажу: гроші вперед! (знав, що інших майстрів не покличуть, сцикуни і мене спочатку боялися в квартиру пускати), а то було якраз як долар вгору скочив, криза почалася, вони мені по курсу 1,5 річної давності порахували і в гривні хотіли віддати!!! Сказав, що домовленість була в доларах, так і попросив віддати, тільки за завершення роботи якщо хочуть то в гривні; а якщо ні - нічого не дороблятиму і пропади воно все пропадом. Ще через місяць віддали борг і я приступив до закінчення.
    Так я другий раз зі штундами працював і вони мене наї***ти хотіли, перший раз дах зводили і я біля дахових вікон "крила" на висоті 2 дні вагонкою обшивав, а вони не заплатили, сказали, що в дах входить. А домовленість була тільки за дерево та шифер. Більше не працюватиму.
     
    1 людині також подобається це.
  3. Алексей Вл.

    Алексей Вл. Майстер

    Повідомлення:
    186
    Симпатії:
    55
    Адреса:
    Донецк-Москва
    Не больше 10%.
     
    1 людині також подобається це.
  4. DYKOBRAZ

    DYKOBRAZ Майстер

    Повідомлення:
    199
    Симпатії:
    103
    Адреса:
    Львівська область
    А в кого з них робив? Знаю Смольського, Стаха, Зеника. Я робив в Смольського і Зеника.
    В Стаха робив мій друг казав що Стах його кинув. Смольський мене не кинув але за грошиками я таки трохи побігав. В Зеника (свідок) я робив, мені він платив класно, але погано що в нього не було роботи.

    Добавлено через 11 минут 14 секунд
    Вчора друг зі Львова запропонував їхати в Краснодар... В наш час брате мати постійну роботу на будові і в дома ... дійсно є за що Богу дякувати.
     
    1 людині також подобається це.
  5. Анатолич

    Анатолич Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.957
    Симпатії:
    689
    В бабів робив на Зелені (бічна вуличка), так як кажу так і правда, повна хата бабів (у прямому розумінні). Прізвища не пам"ятаю, чи не знав. Господиня п.Ганя то точно.
    А відмовки спочатку досить людські були: то забула, то гроші не зняла з картки, то в лікарню попала і таке інше...
    Дійшло до того, що я прийшов до них а та каже: нема грошей, приходь пізніше, а я дивлюсь - в коридорі за тиждень підлога була паркет - в дуб масив перетворилася.
    Та й перестав ходити, думаю як буде так буде, ще час буду тратити, їхні проповіді слухати, а в мене напарник курив - то він взагалі туди не сунувся, так дістали, щоб він не то що не курив, а накурений щоб навіть в хату не сунувся, каже: не потрібно мені тих грошей, пішли вони.
    Так і пройшло півтора роки.
    Самі подзвонили, щоб доробив. Та й доробляв сам. Потім зарікся не зв"язуватися з такими.
    А домовленість була про потижневу оплату за результатами роботи (зробив-отримав). От і наї**ли.

    Добавлено через 7 минут 31 секунду
    Є різні люди.
     
    2 користувачам це сподобалось.
  6. Vladlen

    Vladlen Шабашник

    Повідомлення:
    3.613
    Симпатії:
    695
    Адреса:
    Сумы
    +10.
    Хорошо когда одним делом занимаешся а так и не накупишся
     
  7. ТДА

    ТДА Майстер

    Повідомлення:
    347
    Симпатії:
    99
    Адреса:
    Запорожье
    Re: Відповідь: Как нормально работать в стройке ?

    А я вам не про заказчиков говорил, а про подрядчиков "фирмочки" выигравшие тендер на жирный объект, причём до такой степени умные что и рабочим платить не собираются. Хватит, наелись!!!! Если кто из Запорожья что такое Бизнесс-Холл знают(((
    На сколько вас может кинуть строитель? 1000, плохой работой? А вот когда не выплачивают деньги 1200 квадратов под покраску?!!!! На столбы и только!!!
     
  8. SanyCD

    SanyCD Бригадир

    Повідомлення:
    866
    Симпатії:
    219
    Адреса:
    UA
    И как всегда, чем богаче\круче, тем хрен тебе "твои" кровно заработанные отдадут... Вечные проблемы с памятью и банкоматами...

    Давно это было. Ходил так за 300гр. недели три, обещания и т.п. нервы уже не выдерживали... И перед всеми (человек 20) и говорю так мол и так вы пи...мяч обещания мол не выполняете... через 5 минут принес...

    А это само сабой... :)
     
    1 людині також подобається це.
  9. nexset

    nexset Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.452
    Симпатії:
    627
    Адреса:
    Полтаская обл. пгтШишаки
    dntknwУгу:) одни говорят: не Мы такие страна такая. Другие; какие мы такая и страна. За профсоюз согласен, и голосую всеми конечностями beer Но если Вы думаете, что достаточно честно отработать и получить достойные деньги, нет это не в этой жизни и наверное не на этой планете, У меня вечная проблема, работой завален, на хлеб есть а вот на масло dntknw..И так наверное у всех чесных, А?
     
    2 користувачам це сподобалось.
  10. Анатолич

    Анатолич Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.957
    Симпатії:
    689
    Не цінуєте ви себе.
    Потрібно ВИМАГАТИ а не просити.
    Хоча ситуації різні бувають, тут не вгадаєш.
    Бажаю щоб у вас завжди були гроші на все, що вам ХОЧЕТЬСЯ, а не тільки на те, що необхідно.
     

Поділитися цією сторінкою