Фара на СВД

Тема у розділі 'Электрика и освещение', створена користувачем orex_, 12 бер 2011.

?

Голосуете ли вы за этот проект?

Голосування закрито 4 кві 2011.
  1. голосую за этот проект

    9 голосів
    81,8%
  2. воздержался

    2 голосів
    18,2%
  1. orex_

    orex_ Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.987
    Симпатії:
    725
    Адреса:
    Рахів
    Re: Відповідь: Re: Відповідь: Фара на СВД

    Сьогодні , трошки рішив зянятися електронікою, за основу драйвера взята мікросхемка МС34063, в інеті море інф., по ній та методи використання , перетворювач напруги та стабілізатор тока повишаючий та понижаючий. Не дорога , + має внутрішній транзистор . По даташиту мак. ток який вона видає 1.5А. З того що я пробував то викачував 1.1А, але запикає бистро, одним словом добре робить при (трошки тепленька) 750ма. Схема включення , стандартна з таташита, але викинутий ланцюг по стабілізації напруги. Світодіод працює сам як стабілізатор.
    [​IMG]
    Зара вийшов пока на ток 520 мА, задача 600- 650 , ну і мінімізація..,, то в такому виді не всуну в корпус (2 платки)
    [​IMG]
    [​IMG]
     
    Andrii_M подобається це.
  2. nexset

    nexset Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.452
    Симпатії:
    627
    Адреса:
    Полтаская обл. пгтШишаки
    ВЫ там по аккуратнее со своей фарой, не направляйте луч не легковоспламеняющиеся материалы,:-D и на машины не светите может краска вздуться.rofl Ой чувствую весч знатная получится beer
     
    1 людині також подобається це.
  3. orex_

    orex_ Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.987
    Симпатії:
    725
    Адреса:
    Рахів
    - ого, ні в мене такий апарат з цього не получиться, хоча зара при цьому токові в руку тепло відчуваєть (десь на 5 см ). На ютубе є ролики шо фонарики палавят різні речі, зара задача не в цьому напрямку.
    Колеги, що можна використати для гермитизації?
     
  4. nexset

    nexset Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.452
    Симпатії:
    627
    Адреса:
    Полтаская обл. пгтШишаки
    ДА ролик этот когдато очень впечатлилO=-
    Смотря что герметизировать. Можно конечно просто силикон, нанести тоненькие полосочки дать застыть а потом обжимать болтами, получится вроде резиновой прокладки. А если соединение не разборное, эпоксидка с аллюминевой пудрой, и зашлофовать.
     
    1 людині також подобається це.
  5. orex_

    orex_ Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.987
    Симпатії:
    725
    Адреса:
    Рахів
    - про це думав..., і дуже шочеться аби було не розборне..., розбирати значить щось не добре, дякую буду пробувати.
     
  6. nexset

    nexset Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.452
    Симпатії:
    627
    Адреса:
    Полтаская обл. пгтШишаки
    Если бысто , жидкая сварка, Это тож эпоксидка по сути но быстро сохнущая, В авто магазинах есть в двух шприцах, время молимиризации 15 минут, на быходе очень прочная штука(35ривасов тюбик)
     
  7. orex_

    orex_ Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.987
    Симпатії:
    725
    Адреса:
    Рахів
    - так , так. В такий є я ним ще не користував, була правда нагода https://picasaweb.google.com/115914649521907469565/pqFSuJ?feat=directlink, але не ризикнув, використав https://lh6.googleusercontent.com/_D1cJxUYgSMI/TS7vQ6UwmnI/AAAAAAAAAMU/n-OjyMqEo68/s640/DSC00109.JPG.
    Цей https://lh4.googleusercontent.com/_D1cJxUYgSMI/TS7vRL8N_bI/AAAAAAAAAMY/6R25MyNtnEk/s640/DSC00110.JPG (один для пластмаси ) залишився. Ладно про це будем як з електронікою буде гуд victory
     
  8. nexset

    nexset Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.452
    Симпатії:
    627
    Адреса:
    Полтаская обл. пгтШишаки
    я вот еще че подумал, в холодное время внутри может выпасть конденсат ( если все гермитично сделать) поможет пакетик силикогеля.
     
  9. orex_

    orex_ Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.987
    Симпатії:
    725
    Адреса:
    Рахів
    -- не знаю не думав про таке , цю зиму користувався 4_мя виробами , пока якихось нюансів не було, цікаво чи хтось так робив?, в принципі можна його туда впихнути.
     
  10. nexset

    nexset Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.452
    Симпатії:
    627
    Адреса:
    Полтаская обл. пгтШишаки
    ВО во в этом духе, я себе морду мопеда собрал по кусачкам, наживлял суперклеем (момент) а армировал шпаклевкой (Noval) c стекловолокнами в наполнителе. 3 года на пластике держится мертво:vo:
     

Поділитися цією сторінкою