Струбцини - типи, призначення, якість та інше

Тема у розділі 'Ручной инструмент', створена користувачем Анатолич, 10 бер 2011.

  1. mijki

    mijki Заслужений майстер

    Повідомлення:
    7.515
    Симпатії:
    9.715
    Адреса:
    Трускавець
    Десь так і є від 0.5 до 1 міліметра ( люфт ) . Раз змастити трубу маслом і забув , як трохи поржавіє то дурниці . А от плюси в порівнянні зі звичайними струбцинами просто супер - сила стиску , надійність , універсальність (ними можна і як розпорками теж користруватися і міняючи або пригвинчуючи труби вибирати собі найзручніщу довжину ) а значить і ціна в результаті .Недаремно вся америка ними користується ;-)

    Одну річ ще мушу зауважити майстру що б за це взявся, - ціна саморобної , її бажано привязати таки до енкорівської , китайської ( їх через кілька тижнів завезуть в Україну , минулу партію розпродали по 80 гривень , думаю наступну вже штовхатимуть дорожче на 20 % , 50 % ,:down: адже з альтернативи в нас тільки бессей по 25 є. або головний біль із американськоінтернетовими+таможня магазинами :down: )


    пс - скільки коштує , коли окремо, конусна плашка 3/4 для нарізки різьби ніхто не в курсі ?
     
  2. alexduc

    alexduc -

    Повідомлення:
    3.195
    Симпатії:
    2.255
    Адреса:
    Ровно
    Почекаемо відповіді від Володимира.Сто штук, не така уж велика кількість.Гадаю розійдеться при умові "відповідної ціни".:Hi:
     
  3. orex_

    orex_ Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.987
    Симпатії:
    725
    Адреса:
    Рахів
    +1 , тоже цікавить ціна
     
  4. mijki

    mijki Заслужений майстер

    Повідомлення:
    7.515
    Симпатії:
    9.715
    Адреса:
    Трускавець
    Майстрам

    Всі заміри хомутів зі штангенциркулем проведу та скину вам фотки+інфу на емейл якщо треба буде ;-)beer
     
  5. Портвейн

    Портвейн Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.301
    Симпатії:
    4.295
    Адреса:
    Краматорск
    Ой не верю я в дешевого отечественного производителя :(
     
  6. alexduc

    alexduc -

    Повідомлення:
    3.195
    Симпатії:
    2.255
    Адреса:
    Ровно
    Глянем.Я на квадратные в соседней ветке смотрел.Элементарно самому сделатьvictory
     
  7. MiheUshka

    MiheUshka Новачок

    Повідомлення:
    2
    Симпатії:
    1
    Адреса:
    Киев
    Re: Струбцини

    Я тоже такую покупал, правда, вот здесь: http://www.tools.zp.ua/component/vi...shop.flypage&product_id=703&category_id=21060 за 79 грн, была тогда акция, я прикупил сразу две. Однако сразу скажу, что у неё достаточно ненадежные крепления. на одной вышло из строя меньше , чем через месяц. А в остальном- очень удобные, при этом есть приспособление для "быстрого сброса", чтобы не откручивать полностью.
    Видел еще такую же фирмы VOREL, однако никаких отличий не нашел. По цене примерно так же, по качеству , думаю тоже не лучше...
    Предложите что-нибудь качественнее, а то в инете особо других предложений не нахожу...
     
    1 людині також подобається це.
  8. 7351

    7351 Прораб

    Повідомлення:
    716
    Симпатії:
    383
    Адреса:
    Донецк, Украина
    Re: Струбцини

    фирмы EXPERT, Эпицентр, 80 гр.
    Ручки, при оттягивании, поворачиваются, в остальном - тот же хлипкий силумин, но для сборки мебели годится
     

    Вкладення:

    1 людині також подобається це.
  9. MiheUshka

    MiheUshka Новачок

    Повідомлення:
    2
    Симпатії:
    1
    Адреса:
    Киев
    Re: Струбцини

    Надо будет зайди в Эпицентр пошшупать. Похоже, что кроме сгибающихся ручек особых отличий нет...
     
  10. Tara

    Tara Новачок

    Повідомлення:
    11
    Симпатії:
    0
    Адреса:
    Львів
    Де можна купити струбцину такого типу??? або на ринку є якісь аналоги...
     

    Вкладення:

Поділитися цією сторінкою