Сыреют стены. Как решить эту проблему

Тема у розділі 'Стены, фасады и перекрытия', створена користувачем Юльчик, 5 бер 2011.

  1. Star_A

    Star_A Новачок

    Повідомлення:
    16
    Симпатії:
    1
    Адреса:
    Киев
    Проблему миожно решить только комплексно. Отрыть фундамет, выполнить гироизоляцию, проникающую, битумную., грамотно организовать водоотвод. необходимо смотреть на месте.
     
  2. Б.А.Р

    Б.А.Р Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.549
    Симпатії:
    923
    Адреса:
    Файне місто .

    А якщо грунтові води біля поверхні ?
     
  3. Юльчик

    Юльчик Новачок

    Повідомлення:
    9
    Симпатії:
    0
    Адреса:
    Тернополь
    Re: Відповідь: Сыреют стены. Как решить эту проблему

    "Якщо фундамент бетонний тоді провести гідроізоляцію Пенетроном. (тримає водовідпірність - у самого така проблема була тож бурував шпури у бетоні в 2 ряди і заливав туди рідкий розчин пенетрону)"



    А якщо фундамент не бетонний???Наскількі мені відомо то,він складається з 2-х слоїв нижній 70 см. з насипу (камінь, глина), а верхній всього лише 20 см. бетон.

    Добавлено через 10 минут 47 секунд
    Сьогодні обстежила ту ділянку де повинна бути гідроізоляція між бетонним цоколем і цегляною стіною і всетаки вона Є...на рахунок стяжки..то якщо чорна плівка являється гідроізоляцією то так, а якщо ні то тоді нема.

    Добавлено через 8 минут 33 секунды
    в мене конвекторне опалення:glam:і наскільки мені відомо то конвектори теж круто висушують повітря...аж занадто...чи я помиляюсь;)
     
  4. Юльчик

    Юльчик Новачок

    Повідомлення:
    9
    Симпатії:
    0
    Адреса:
    Тернополь
    а хто ще може підсказати, що робити з тріщиною на стіні. Можливо є якісь методи стягування будинку.

    Добавлено через 1 минуту 21 секунду
    і доречі всім, всім дякую за відповіді:vo:
     
  5. DimaZ

    DimaZ Заслужений майстер

    Повідомлення:
    7.743
    Симпатії:
    975
    Адреса:
    Kyiv
    есть, но мне кажется для начала нужно понять увеличивается трещина или нет, поставьте маяки, если увеличивается то имхо надо стягивать, если нет, то просто заштукатурить да и все

    Добавлено через 1 минуту 56 секунд
    ни один из нагревательных приборов ничего не сушит, они просто повышают температуру, а при повышении температуры и постоянного количества воды в воздухе помещения уменьшается относительная влажность, поэтому создается впечатление более сухого воздуха
     
  6. Б.А.Р

    Б.А.Р Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.549
    Симпатії:
    923
    Адреса:
    Файне місто .

    Ви мали на увазі тріщину на 3 фото , а немоглиб вставити фото цілої тріщини (зверху вниз )?
    Інаписати коли воно появиллась ?
     
  7. SanyCD

    SanyCD Бригадир

    Повідомлення:
    866
    Симпатії:
    219
    Адреса:
    UA
    Влага любит конденсироваться :) поэтому стремится туда, где холодно.
    Греем и проветриваем...
     
  8. DimaZ

    DimaZ Заслужений майстер

    Повідомлення:
    7.743
    Симпатії:
    975
    Адреса:
    Kyiv
    совершенно согласен
     
  9. Star_A

    Star_A Новачок

    Повідомлення:
    16
    Симпатії:
    1
    Адреса:
    Киев
    бетонные материалы с гидроизоляцией группы пенитронов могут применяться в воде!!! я видел бетонный дом на воде!!! :)

    Добавлено через 1 минуту 0 секунд
    Только комплекс! Едного решения!!!
     
  10. AKit

    AKit Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.012
    Симпатії:
    803
    Відповідь: Re: Відповідь: Сыреют стены. Как решить эту проблему

    Думаю що чорна плівка і є гідроізоляція. Схоже, з вашого допису, що волога проникає через стіни.
    На мою думку перше що треба зробити це забезпечити відведення води з даху( цитата:після дощу сирість збільшується). У будинку дуже низький цоколь(20 см), вода відбиваючись від землі потрапляє на стіни.
    По друге,захистити виступ цоколя від накопичення на ньому вологи, по всьому периметру накрити його відливом.
    Третє, закрити сам цоколь від прямого попадання води: гідроізоляція ,облицювання водостійкою плиткою , цеглою.
    Відмостка по всьому периметру будинку.
     

Поділитися цією сторінкою