Чи можна вважати плити БЕТОЛЬ утеплюючим матеріалом

Тема у розділі 'Звукоизоляция и теплоизоляция', створена користувачем фон, 22 лют 2011.

  1. Б.А.Р

    Б.А.Р Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.549
    Симпатії:
    923
    Адреса:
    Файне місто .
    Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Чи можна вважати плити БЕТОЛЬ утеплюючим матеріало




    Закінчуй з лохотроном !rofl rofl rofl
    72 роки без штукатурки , ну так хто туда поїде .Я на ЗАХОДІ цього матеріалу не бочив . :-D
     
  2. фон

    фон Прораб

    Повідомлення:
    814
    Симпатії:
    394
    Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Чи можна вважати плити БЕТОЛЬ утеплюючи

    www.xella.pl/html/pol/pl/7452.php та можна побачити.
     
  3. Б.А.Р

    Б.А.Р Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.549
    Симпатії:
    923
    Адреса:
    Файне місто .
    Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Чи можна вважати плити БЕТОЛЬ утепл




    Хороший сайт для твого лохотрона .
    І країна теж. rofl rofl rofl rofl
     
  4. фон

    фон Прораб

    Повідомлення:
    814
    Симпатії:
    394
    Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Чи можна вважати плити Б

    Шановний БАР я вам дав силку на XELLA YTONG Якщо для вас і це лохотрон то мені нема більше про що з вами говорити.Якщо ви хочете дальше вести дискусію назвіть свої компанії фірми яким ви довіряєте.Ви мабуть самі незнаєте кому ви довіряєте а комуні.Прочитайте все нижче написане.
    Марка YTONG
    Многолетний опыт и традиции

    Ячеистый бетон был впервые изготовлен в 1924 году в Швеции. Автор изобретения – архитектор Аксель Эрикссон из городка Иксхульт (Yxhults). Пять лет спустя, в 1929 году, Карл Август Карлен впервые начал производить ячеистый бетон промышленным способом. В 1940 году новый строительный материал получил название YTONG® — Y(XHULTS ?NGEH?RDADE GASBE)TONG – что значит «прочный автоклавный ячеистый бетон из Иксхульта». Таким образом, YTONG® – первооткрыватель газобетона автоклавного твердения.

    Блоки YTONG® (Итонг) изготавливаются на заводах концерна Xella® (Кселла) по передовым технологиям и на самом современном оборудовании, что обеспечивает высокое качество продукции и постоянство технических характеристик. Выпускаемый строительный материал отвечает современным требованиям строительной отрасли.



    Всемирная известность

    Мы работаем более чем в 30 странах Европы, Азии и Америки.
     
  5. Б.А.Р

    Б.А.Р Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.549
    Симпатії:
    923
    Адреса:
    Файне місто .
    Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Чи можна вважати плит


    ФОН у Вас що спільне підприємство з доною фірмою . І документи її теж маєте , але документи ще не висохли ви їх вночі намалювали ! rofl
     
  6. фон

    фон Прораб

    Повідомлення:
    814
    Симпатії:
    394
    Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Чи можна в

    Не документи а копії.І нічого не малював.Скориставшись електронною поштою можна отримати різні документи при великому бажанні.
     
  7. фон

    фон Прораб

    Повідомлення:
    814
    Симпатії:
    394

    Вкладення:

  8. Б.А.Р

    Б.А.Р Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.549
    Симпатії:
    923
    Адреса:
    Файне місто .
  9. фон

    фон Прораб

    Повідомлення:
    814
    Симпатії:
    394
    Відповідь: Re: Відповідь: Чи можна вважати плити БЕТОЛЬ утеплюючим матеріалом

    Шановний БАР На запитання які не стосуються теми відповіді не даю. Якщо ви маєте якісь запитання що стосуються сертифікату,протоколу чи самого матеріалу. Я буду радий з вами поспілкуватися.
     
  10. pinochet

    pinochet Новачок

    Повідомлення:
    4
    Симпатії:
    0
    Адреса:
    Ровно
    Re: Відповідь: Чи можна вважати плити БЕТОЛЬ утеплюючим матеріалом

    Думаю якщо їх кріпити дюбелями то ці блоки розлетяться в мотлох.
    Точно! Наприклад пінопласт густиною 35 буде тепліший ніж 25.

    Добавлено через 4 минуты 35 секунд
    Оце так загнули! Я в шоці!
    Екструдований пінополістирол польський Synthos брав літом по 1050грн за куб.
     

Поділитися цією сторінкою