Сверло Форстнера

Тема у розділі 'Оборудование и инструмент', створена користувачем Анатолич, 16 лют 2011.

  1. Анатолич

    Анатолич Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.957
    Симпатії:
    689
    Хочу поділитися досвідом, як мені вдалося вдосконалити Свердло Форстнера.
    Одного разу, переглядаючи каталог приладдя Бош для ручного фрезера я натрапив на фрезу для врізання меблевих завісів. Мене одразу зацікавила дана диковинка, і відтоді я намагався знайти таку у продажу. Але на жаль безуспішно.
    Так як в мене вже був набір свердл Форстнера з твердосплавними напайками і я ними час від часу користувався, вирішив вдосконалити наявні.
    Пішов на інструментальний завод до токара і за якихось 10 хвилин і 10 (!!!) гривень я отримав першокласну фрезу
    (вирішив переточити хвостовик на ф8мм самого ходового свердла ф35мм).
    Ось що я отримав:вставив фрезу Форстнера, якщо дозволите її так називати, у фрезер, зафіксував, виставив боковий упор на потрібну відстань від краю фрези (в мене це зазвичай 4-5 мм), підбираю на револьверному упорі необхідну глибину, відвожу фрезу в початкове положення і коли необхідно просто беру фрезер і фрезерую нам отвори на малих дверьках без розмітки взагалі, орієнтуючись по краю бокового упору (приблизно 10 см від краю до центру фрези), а на великих - просто розмічаючи середні завіси. Мушу зізнатися, трішки палить на великих обертах, але це легко виправляєтся простим їх зменшенням.
    Всім вдалих власних експерементів!:)
     

    Вкладення:

    2 користувачам це сподобалось.
  2. mirock

    mirock мастер

    Повідомлення:
    4.671
    Симпатії:
    1.242
    Адреса:
    Dnepr
    так є такі готові фрези на 8 і на 12 хвіст
     
    1 людині також подобається це.
  3. Анатолич

    Анатолич Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.957
    Симпатії:
    689
    Я знаю, що є, але на привеликий жаль у м.Львів я такого не зустрічав, більше того на базарі на мене дивились, мовляв не видумуй велосипед, вже давно все винайдено.
    Як я вже писав, це не моя ідея, вперше побачив таку фрезу у каталозі приладдя Бош:).
    Проте дякую за інформацію:vo:.
    Ціна вам відома? Просто цікаво.:)
     
  4. mirock

    mirock мастер

    Повідомлення:
    4.671
    Симпатії:
    1.242
    Адреса:
    Dnepr
    та купляв ноунейм шось гривень за 30
     
    1 людині також подобається це.
  5. Анатолич

    Анатолич Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.957
    Симпатії:
    689
    За такі гроші я сам не проти ще одну взяти, за набір більше сотні дав, то вже не псував би.:)
     
  6. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Re: Сверло Форстнера

    Анатолич, зайдіть у "Корунд" (здається так називається магазин), що на розі В. Великого - Княгині Ольги, там можна замовити досить багато речей, і фрези також..
     
    1 людині також подобається це.
  7. Анатолич

    Анатолич Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.957
    Симпатії:
    689
    Знаю де ті два Корунди, і на Південному, і на Княгині Ольги, давно там не був. Але в них не має, в Мега майстрі теж, коротше шукав я довго, а вже не актуально, зробив, вийшло - і дяка Богу.:)
    До речі, я там намагався свій Скіл перф. ремонтувати, та вони взялися, а через 2 тиждні віддали, мовляв двигун міняти потрібно, а перемотати щось в них не вийшло. А Володя, читай тему про шурупокрут Скіл 6222 АА, зремонтував.:)
     

Поділитися цією сторінкою