Дах з очерету

Тема у розділі 'Кровля, мансарда, чердак', створена користувачем семен, 13 лют 2011.

  1. valenтин

    valenтин Майстер

    Повідомлення:
    49
    Симпатії:
    52
    Адреса:
    Полтава
    Мій батько бачив такі дахи.Передаю його слова:
    1 краще рогіз ніж очерет
    2 заготовляеться влітку зеленим потім сушиться
    3 товщина шару не менше 0,5м
    4 поперечна обрешотка через0,3...0,4м
    5 снопики рогозу привязувались до обришотки лозою
    6 мох(з невеликим шаром рогозу) зчищали гострою лопатою раз на 30 років.
    7 термін експлуатації до 100 років
    На горищі зберігали яблука прикриті сіном, а влітку на горищі не було жари.
    такі дахи збереглися до нині(післявоєнні хати).
     
    1 людині також подобається це.
  2. семен

    семен Майстер

    Повідомлення:
    140
    Симпатії:
    74
    Re: Відповідь: Дах з очерету

    Дякую усім за допомогу, шкода що поки не відгукнулися майстри які дійсно клали такий дах на будівлю а не лише на курилку.
    Уданий час займаюсь тим , що викошую очерет на водоймі, тому що він багато років там росте і містить старі пагони і товщина їх завелика. Спалити не можна бо якась заповідна ділянка. Через рік тут виростуть молоді пагони, які буду збирати на покрівлю. Старі пагони перевезу на будмайданчик і використаю на утеплення перекриття будинку.


    Планую робити по сучасній технології , коли снопи кріплять проволокою а не лозою, і робота ця не проста, тому що вязати слід міцно але щоби не ломились стебла. Треба навчитись підбивати , щоби був гарний вигляд. Такий дах Ви не правильно уявляєте, тому що на зовні виглядають лише кінчики стебел які поволі згнивають, а решта стебла неушкоджене. Замінювати не доведеться , а лише добавляти стебла або підбивати якщо буде негарний вигляд. Пошкодити його зможуть лише птахи , вітер та вогонь , тому планую над ним розмістити трубу з отворами. Вона буде як громовідвід і на випадок пожежі можна буде подати воду.
    Робити такий дах хочу не лише від дешевизни , а для незвичайного вигляду тому що будую на показ будинок з малим споживанням енергії на опалення. (енергоефективний).
     
    1 людині також подобається це.
  3. valenтин

    valenтин Майстер

    Повідомлення:
    49
    Симпатії:
    52
    Адреса:
    Полтава
    Re: Відповідь: Дах з очерету

    А якщо на нього хлюпнути валерянки то сусідські коти дах за одну ніч роздеруть:-D
     
  4. семен

    семен Майстер

    Повідомлення:
    140
    Симпатії:
    74
    Валерянки не потрібно. На фото чужий кіт який проник через вентиляцію у погріб, засунув голову у банку і налякав усіх грюкаючи по консервації. Коли його рятували то ледве живий був, бо задихався. Банку розбили і він втік, проте за декілька днів знову його у погребі бачив.
     

    Вкладення:

    • кот.JPG
      кот.JPG
      Розмір файлу:
      51,3 КБ
      Переглядів:
      284
  5. *Alexey*

    *Alexey* Новачок

    Повідомлення:
    94
    Симпатії:
    21
    Адреса:
    Киев
    А вот мой объект.
    Моими бойцами была сделана вся подготовка, включая обрешетку.

    [​IMG]

    Само покрытие ложили одесские!!! бойцы. В процессе непосредственного монтажа моих кровельщиков буквально вытурили с территории объекта. Т.что вроде бы и опыт работы есть, а знаниями поделиться нЭ могу :Hi:
     
    1 людині також подобається це.
  6. семен

    семен Майстер

    Повідомлення:
    140
    Симпатії:
    74
    Не, ну красиво то как!!!! Однозначно такую себе сделаю. Я уже 0.3 га тросника выкосил чтобы новый рос. А скажите Алексей сколько здесь тросника фура или больше?
     
  7. rigging15

    rigging15 Підмайстер

    Повідомлення:
    96
    Симпатії:
    8
    Адреса:
    Донецкая обл.
    Это крыши не для Украины!
    1. Ее сосед ночью подожжет (если она красивая получится).
    2. Не практично, не долговечно.
     
  8. *Alexey*

    *Alexey* Новачок

    Повідомлення:
    94
    Симпатії:
    21
    Адреса:
    Киев
    Если память не подводит 30,,,35 кубов машинка приезжала (10ти тонник). Но не "под завязку". Они еще свой декор притянули на соседний участок.

    Если задаться целью, то целый дом можно в космос запустить. Да и не ужели от таких действий жить станет "веселее"??

    А в чем состоит не практичность?? Одно из самых экологичных покрытий, уступает только керамической черепице
     
  9. rigging15

    rigging15 Підмайстер

    Повідомлення:
    96
    Симпатії:
    8
    Адреса:
    Донецкая обл.
    А вы думаете я с вами не согласен? конечно всеи красиво и полездно . Но мы не в европе! У нас на улицах прохожие не улыбаются! И никогда не будут! Нас 40 миллионов и лишь не многие могут жить в радость и улыбаться ( остальные только скалиться)
    Подожгут просто так бычком ради шутки ,у нас молодежь так воспитана
    Я буду через пару месяцев лепить дом из глины ( дабы спастись от жары и тарифов ) А крышу такую нельзя
    1. подожгут
    2. быстро сгниет .
     
  10. Muton

    Muton Новачок

    Повідомлення:
    3.573
    Симпатії:
    1.160
    Адреса:
    Киев
    Крыша - класс!
    А вот то, что у нас народ бескультурен - увы...
    ...
    Скорее всего такие крыши стали раритетом. В основном для ресторанов типа "Пузата хата"...
     

Поділитися цією сторінкою