Утеплювач БЕТОЛЬ

Тема у розділі 'Продам: Товары и материалы', створена користувачем фон, 13 лют 2011.

  1. фон

    фон Прораб

    Повідомлення:
    814
    Симпатії:
    394
    Відповідь: Re: Утеплювач БЕТОЛЬ

    В сертифікаті чітко написано Вироби з ніздрюватих бетонів теплоізоляційніD200 таD300 і не інакше.А те що ви пишете що хитро написаний то так можна і пролюбий сертифікат сказати.Яким ви тоді документам довіряєте.
     
  2. Vladimir57

    Vladimir57 Новачок

    Повідомлення:
    849
    Симпатії:
    143
    Адреса:
    Украина Тернополь
    Re: Відповідь: Re: Утеплювач БЕТОЛЬ

    В шапке этого форума рекламируется блоки соответствующие и по форме и по виду и по характеристикам ДСТУ, посмотрите у них каким должен быть сертификат.Мне они внушают значительно больше доверия, видно что они делаются на солидном оборудовании на хорошем заводе.
     
  3. фон

    фон Прораб

    Повідомлення:
    814
    Симпатії:
    394
    Відповідь: Re: Відповідь: Утеплювач БЕТОЛЬ

    Я хотів би щоб ви назвали інших виробників чи інші фірми які продають утеплювач D200 з ніздрюватого бетону.А це що ви написали все під одною маркою БЕТОЛЬ.Пінопласт він і залишається пінопластом а виробників є багато і назви у них різні.
     
  4. Vladimir57

    Vladimir57 Новачок

    Повідомлення:
    849
    Симпатії:
    143
    Адреса:
    Украина Тернополь
    Святая простота. Ну тут же не агрономы собрались.Вы льёте эти плиты в приметивных формах.Покажите фото вашего цеха.Солидные производители это делают.
     
  5. I.Cherry

    I.Cherry Інженер

    Повідомлення:
    803
    Симпатії:
    799
    Адреса:
    Ужгород
    його (бетолшь) можна зробити в домашніх (гаражних) умовах?.. хм.. може це дешевше получиться.
    Я так собі гадаю, що треба щоб щось пінило..і зразу ж сушило форму з наповнювачем..
     
  6. Vladimir57

    Vladimir57 Новачок

    Повідомлення:
    849
    Симпатії:
    143
    Адреса:
    Украина Тернополь
    Можно я видел много таких ,,цехов,,и тоже мне про 200 рассказывали и сертификат имели.
     
    1 людині також подобається це.
  7. фон

    фон Прораб

    Повідомлення:
    814
    Симпатії:
    394
    Відповідь: Re: Відповідь: Re: Утеплювач БЕТОЛЬ

    Я з вами цілком згоден.Думаю що всі потрібні документи будуть виставлені на сайт і ви і я разом їх побачимо.

    Добавлено через 3 минуты 29 секунд
    Розкажіть весь процес виготовлення тоді кожен хто захоче утеплятися виготовить цей матеріал в підвалі і зекономить гроші.
     
  8. Б.А.Р

    Б.А.Р Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.549
    Симпатії:
    923
    Адреса:
    Файне місто .
    Re: Відповідь: Re: Відповідь: Утеплювач БЕТОЛЬ


    Матеріал ти продаєш . Продаєш загадково ,матеріал невідомий , і похожий на підробку . В відповідях і показниках путаєшся .БЕТОЛЬ дорогий .
    Яку реакчію ти хочиш ?rofl
     
  9. фон

    фон Прораб

    Повідомлення:
    814
    Симпатії:
    394
    Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Утеплювач БЕТОЛЬ

    Матеріал дійсно новий в Україні 2 роки на ринку тому і ведуться різні дискусії.Я розумію що сайт недоукомплектований неможна побачити усіх документів але це все буде появлятися на сайті.Постараюсь показати протокол випробувань.Але це не підробка і такий матеріал вже давно є в Європіwww.xella.pl/html/pol/pl/7452.php називається мультірот.А ви навідміну від того що путається в показниках та відповідях незмогли назвати інших виробників такого самого матеріалу і непідтвердили ніякими фактами.
     
  10. Б.А.Р

    Б.А.Р Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.549
    Симпатії:
    923
    Адреса:
    Файне місто .
    Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Утеплювач БЕТОЛЬ



    Що ти рецепти по світі збираєш ? :-D
    Ти всерівно вдома якісно не забадяжеш !:-D
    Слідуюча твая тема буде інструменти DeWALT, інформації на сайтах накачаєш і брошурак .
    І в гаражі корпуса красити .:-D:-D:-D
     

Поділитися цією сторінкою