Утеплювач БЕТОЛЬ

Тема у розділі 'Продам: Товары и материалы', створена користувачем фон, 13 лют 2011.

  1. Vladimir57

    Vladimir57 Новачок

    Повідомлення:
    849
    Симпатії:
    143
    Адреса:
    Украина Тернополь
    Без сертификата это не перофессиональный разговор.
    Дайте работающий адрес сайта
    Нашёл.Объёмный вес 200 если будет в сертификате, хорошо, и прочность на сжатие при таком весе тоже ещё надо получить.Если в сертификате будет то же, то материал нормальный,но от других мало чем отличающийся.Это пенобетон или газобетон?

    Клас пожежної безпеки А1 (негорючі)

    Что это за показатель? негорючие материалы классифицируются НГ и больше никак.
     
  2. фон

    фон Прораб

    Повідомлення:
    814
    Симпатії:
    394
    Відповідь: Утеплювач БЕТОЛЬ

    Це все що ви найшли є також в сертифікаті.Буду мати електронний варіант сертифікату обов'язково скину на форум.Це є газобетон.Відрізняється тим що в Україні виготовляють в основному газобетони густиною 400 500 600 а цеї матеріал 200 і призначений тільки для утеплення.
     
  3. Vladimir57

    Vladimir57 Новачок

    Повідомлення:
    849
    Симпатії:
    143
    Адреса:
    Украина Тернополь
    Re: Відповідь: Утеплювач БЕТОЛЬ

    Я там сертификата не нашёл.На фото края оббиты, наверное выливают в небольших формах,при такой технологии трудно получать всегда одинаковые характеристики,хотя может я ошибаюсь
     
  4. фон

    фон Прораб

    Повідомлення:
    814
    Симпатії:
    394
    Відповідь: Утеплювач БЕТОЛЬ

    Відхилення середньої густини +_4кг/м3.Ці дані зсертифікату.
     
  5. Vladimir57

    Vladimir57 Новачок

    Повідомлення:
    849
    Симпатії:
    143
    Адреса:
    Украина Тернополь
    Посмотрите на фасады представленные на сайте,как там много широких цементных швов, это то о чём я говорю слишком оббиты края при вынимании из форм. Как проектант не вижу никаких приимуществ вашего материала.
     
  6. Б.А.Р

    Б.А.Р Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.549
    Симпатії:
    923
    Адреса:
    Файне місто .
    Re: Відповідь: Утеплювач БЕТОЛЬ




    Вистав фотку сертифіката !
    В теби вона є ?
    Чи може ти десь в підвалі розливаєш по формах газабетон , а нам тут втираєш про утеплювач новий БЕТОЛ. Силку дав на лівий сайт , там ні одного сертифіката , ні хімічного складу . Одні байки . :down:
    Але скільки це коштує !!!! Це найдорозчий утеплювач !!!:down:
    І що з нем буде чарез років 5 ?:down:

    Добавлено через 2 минуты 31 секунду



    Як не бачете ? Подивіться на ціну !hello
     
  7. Vladimir57

    Vladimir57 Новачок

    Повідомлення:
    849
    Симпатії:
    143
    Адреса:
    Украина Тернополь
    Re: Відповідь: Утеплювач БЕТОЛЬ

    Что-то похоже...:-D
     
  8. фон

    фон Прораб

    Повідомлення:
    814
    Симпатії:
    394
    Відповідь: Re: Утеплювач БЕТОЛЬ

    Плити клеяться до стіни,а одна до другоі вони ідуть в стик без промазування торців клеєм.А те що видно на фото по технології виконання робіт потрібно промазувати клеєм шви.В галереї ще є фото тепловізором де невидно ніяких швів притому що на цьому будинку теж шви промазувались.

    Добавлено через 7 минут 8 секунд
    На сайті сертифіката немає.Він там був але дійсний до 2010року.Скоро там розмістять новий мусите трошки почикати.Умене є копія сертихікату 2010р спробую розмістити але не впевнений що буде добре видно.Я маюна днях отримати електронну копію за2011 рік обов'язково поставлю на форум.

    Добавлено через 7 минут 54 секунды
    Ви так гарно все розписуєте.Я думаю що матеріал який виробляється в підвалі неможе продаватися в буд маркеті PRAKTIKER. БЕТОЛЬ продається і досить успішно.Якщо невірите мені подивіться на сайті фото галерею .
     
  9. Б.А.Р

    Б.А.Р Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.549
    Симпатії:
    923
    Адреса:
    Файне місто .
    Re: Відповідь: Re: Утеплювач БЕТОЛЬ




    Звідки Ви це знаєте ?
    Ну вони (ПРАКТІКЕР ) на свій матеріал сертифікат то мають .
    А Ви ФОН тут на форумі свій пихаєти без сиртифікату , а це заборонено законом .hello
     
  10. фон

    фон Прораб

    Повідомлення:
    814
    Симпатії:
    394
    Відповідь: Re: Відповідь: Re: Утеплювач БЕТОЛЬ

    Заю бо працюю зцим матеріалом.А сертифікат вам обовязково покажу як тільки мені перекинуть його на електронку такщо трішки потерпіть.
     

Поділитися цією сторінкою