Утеплювач БЕТОЛЬ

Тема у розділі 'Продам: Товары и материалы', створена користувачем фон, 13 лют 2011.

  1. Nutrija

    Nutrija Майстер

    Повідомлення:
    191
    Симпатії:
    61
    Адреса:
    Львов
    Re: Відповідь: Re: Утеплювач БЕТОЛЬ

    Ну майстер я може хреновий, але поки що не жалілися. Я думаю більше 100 будинків я вже зробив. Працюю в основному з пінопластом та мінватою. А бетоль ге назвав тому що
    Чи може я в чомусь не правий?
    А то що він в роботі важкий то і так ясно. Наприклад спробуй подати на 5й ярус риштування наприклад 5 пачок пінопласту, і таку саму площу бетоль. А я собі уявляю скільки з ним геморою коли стіни криві, що деколи треба ще 5см пінопласту підклеювати. Чи наприклад заклеїти бетоль над вікном, треба підпирати посерйозному, а верхній відкос вікна? я собі уявляю. O=- Я думаю ви 100% пінопласт клеєте;-) А різати бетоль наскільки довше...
    Я не сперечаюсь який матеріал кращий, але в швидкості бетоль програє посерйозному. Не сперичайся, бо можна і змагання організувати.:) Нас шестеро і ми за день 200 м2 заклеюємо.
    гм, теж мені перевага
    треба рівно клеїтиvictory
    теж недаєм, вважаю що це лишнє.
    та теж ніби незауважував.
    beer:friends:
     
  2. фон

    фон Прораб

    Повідомлення:
    814
    Симпатії:
    394
    Відповідь: Re: Відповідь: Re: Утеплювач БЕТОЛЬ

    Ви спочатку спробуйте а потім можна буде обговорити.Я особисто клеяв і ППС і ВАТУ і БЕТОЛЬ.І можу з певненістю говорити що бетоль швидкіший і легший в роботі ніж інші утеплювачі з якими я робив.Одне що ви правильно зауважили це подача матеріалу на 5 ярус риштовки.А все інше просто супер.
     
  3. I.Cherry

    I.Cherry Інженер

    Повідомлення:
    803
    Симпатії:
    799
    Адреса:
    Ужгород
    Re: Відповідь: Re: Утеплювач БЕТОЛЬ

    Дасть Бог - здибаємось.
     
  4. Andrii_M

    Andrii_M Адміністратор Команда форуму

    Повідомлення:
    7.147
    Симпатії:
    5.906
    Адреса:
    Київ
    Відповідь: Re: Відповідь: Re: Утеплювач БЕТОЛЬ

    Nutrija, фон, що сперечатися - кожен утеплюючий матеріал має свої переваги і недоліки, тому й відповідно застосовується виходячи з конкретного об'єкту утеплення.
     
    1 людині також подобається це.
  5. фон

    фон Прораб

    Повідомлення:
    814
    Симпатії:
    394
    Відповідь: Re: Відповідь: Re: Утеплювач БЕТОЛЬ

    Ми взагаліто не сперечаємось. Матеріали всі хороші. Ми більше говорим про швидкість монтажу БЕТОЛЮ чи ППС. А щоб вирішити це питання, потрібно на практиці спробувати, щоб було як порівняти. Та й в суперечці народжується істина.
     

Поділитися цією сторінкою