Сверло под конфирмат

Тема у розділі 'Аккумуляторный, пневмо, электро и бензоинструмент', створена користувачем Anjey, 11 лют 2011.

  1. Slava_ua

    Slava_ua Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.277
    Симпатії:
    598
    Адреса:
    Кировоград
    Re: Cверло для конфирмата

    На производстве сверлят на прысадочных станках. В меня тоже сверло из двух частей. Как только купил, заточил, а то оно не резало волокна, а рвало их. drel
     
  2. tacha79

    tacha79 Майстер

    Повідомлення:
    341
    Симпатії:
    68
    Адреса:
    Киев
    Re: Cверло для конфирмата

    В Киеве в Новой Линии видел трёх размеров. Даже удивился такому разнообразию. Цены от 21 грн. за шт.
     
  3. Анатолич

    Анатолич Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.957
    Симпатії:
    689
    Re: Cверло для конфирмата

    Вот-вот!
    Зачем платить больше!? - купив дешевше і переробив...
     
  4. mirock

    mirock мастер

    Повідомлення:
    4.671
    Симпатії:
    1.242
    Адреса:
    Dnepr
    Re: Cверло для конфирмата

    с удовольствием купил бы в пять раз дороже но то что нужно, чем мучаться с говнокитайским железом

    нет блин...
     
    1 людині також подобається це.
  5. Анатолич

    Анатолич Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.957
    Симпатії:
    689
    Re: Cверло для конфирмата

    Та я не тому купив, просто після 18:00 лише один магазин меблевої фурнітури працює, а я на будівельний базар з роботи вирватись не зміг,а халтурка на вечір трапилася, от і купив те, що було...
    Я не хвалюся, що переробив, виходу інакшого не було, робити то потрібно. Дяка Богу що маю звичку тягати з собою "джентельменський набір" - свердла, біти, кріплення всякого; от як тимчасово "на коліні" зробив, так і до нині.drel
    Заодно і довів що немає нічого більш постійного, ніж тимчасове.:-D

    Добавлено через 5 минут 4 секунды
    Взагалі я домашній майстер, напевно тому не завжди перебираю, що купити, але дорогий та якісний інструмент люблю:-[.
     
  6. Веен

    Веен Прораб

    Повідомлення:
    263
    Симпатії:
    267
    Адреса:
    Тернопіль
    Я теж купив розбірне за 16 гривень,лиш заклав в шуруповерт,а воно все нетримається купи,саме свердло при зажимі болтиком не стає по центру,така сама історія із кріпленням в коронках по дереву інтертул,в них я одразу болтики поміняв на звичайні з шліцами і посадив на супер клей,а на хвостовику свердла зробив виямку гравером,щоб міцніше трималося,ще треба зуби заточити,бо навіть ДСП підпалюють,та все руки не доходять,а щодо конфірматного свердла,то я прсверлив у втулці отвір навскрізь,і думаю фіксувати сверло двома болтиками,щоб зцентрувати,але ще треба метчик купити на 4мм,щоб різьбу нарізати.
     
  7. Kypon

    Kypon Стажер

    Повідомлення:
    9
    Симпатії:
    1
    Адреса:
    Харьков
    Сверло под конфирмат состоит из обычного сверла по дереву с насадкой. Можно купть в сборе, можно отдельно только насадку. В среднем хорошее сверло для постоянных работ с ДСП на базаре стоит около 15-20 грн.
     
  8. Энки

    Энки Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    15.888
    Симпатії:
    15.562
    Адреса:
    Київ
    Извините, пожалуйста, но конфОрмат.
    con формат. формат в формате. Не?
    Извините.
     
  9. Kypon

    Kypon Стажер

    Повідомлення:
    9
    Симпатії:
    1
    Адреса:
    Харьков
    what the hell?.... )
     

Поділитися цією сторінкою