Методи обману у будівництві?

Тема у розділі 'Строительство дома - общие вопросы', створена користувачем TATO, 9 лют 2011.

  1. Грек

    Грек Майстер

    Повідомлення:
    134
    Симпатії:
    42
    Адреса:
    Αθηνα/Αττικη
    Повірите чи ні а витрати на проживання в Україні вже давно з багатьох позицій переплюнули Європу, а ось рівень життя плентається далеко по заду Гондурасу . І Ваша чиновницька братія роз"Їзджаючи на новеньких авто приклала руку до цього . Не з своєї волі прийшлось покидати Україну на 11 років . Хлопці - ДЯКУЮ ВСІМ ЗА ПІДТРИМКУ !
     
    3 користувачам це сподобалось.
  2. Vasdey

    Vasdey Стажер

    Повідомлення:
    22
    Симпатії:
    19
    Адреса:
    Vol
    цю роботу роблять підсобники

    Добавлено через 10 минут 5 секунд
    Я не маю новенького авто, я навіть не маю коштів щоб оплатити роботу майстрів, я отримую чиновницьку зарплату в 2400 грн. за мінусом податків розділити цю суму на себе дружину і дитину і виходить що якщо хочу зробити ремонт мушу робити в більшості сам. А щодо влади ви самі її обрали тепер радійте за її. Самі виносили під час голосування бюлетні і продавали їх. Так що ви хочете? Те й маєте що в самій багатій країні Європи живе найбідніший народ якого вже давно і за народ не вважають, так, бидло
     
  3. Мирослав

    Мирослав Заслужений майстер

    Повідомлення:
    4.206
    Симпатії:
    4.272
    Адреса:
    м. Ужгород


    Vasdey, не судіть про всіх по собі.
     
  4. Vasdey

    Vasdey Стажер

    Повідомлення:
    22
    Симпатії:
    19
    Адреса:
    Vol
    що саме маєте на увазі
     
  5. alexduc

    alexduc -

    Повідомлення:
    3.195
    Симпатії:
    2.255
    Адреса:
    Ровно
    Vasdey в такому ж становищі знаходяться більшість громадян України. Це не є приводом ображати своїми висловами людей, які заробляють власними руками на життя. Серед більшості будівельники є фахівцями своєї справи, а як сказано в прислів'ї "А долго ли умеючи? Умеючи долго." Справжній майстер виконує роботу ретельніше, не зневажаючи підготовкою поверхні, та т.п. А це забирає зайвий час, по друге вони не крадуть, бо їхнє реноме їм дорожче. Є певні витрати на добротний інструмент.Тому в цьому випадку ціна трошки вища. А є люди, які користуються "званням майстра" і не маючи певного досвіду, беруться за виконання робіт , яке їм не під силу. Як сталося у Вашому випадку. Тому я розумію Ваше обурення.
    Але повторюю -"Не судіть о лісі по одному дереву."
    Якщо маєте можливість -робіть самі. Буде довше, трошки гірше. Але буде те мати спокійні нерви, та трошки мозольні руки :-D.
    В мене є наприклад знайомий хірург. Який поза роботою, робить декоративні штукатурки. Як хобі ...і людям дешевше, бо по знайомим, та й собі з пару гривень до зарплатні.
    Все залежить від людини. Звинувачувати когось, завжди легше....
     
    2 користувачам це сподобалось.
  6. Мирослав

    Мирослав Заслужений майстер

    Повідомлення:
    4.206
    Симпатії:
    4.272
    Адреса:
    м. Ужгород
    Vasdey, існуюча влада не мала би більшості, якби масово не використовувала адмінресурс, тобто чиновника.
     
    2 користувачам це сподобалось.
  7. buddybuild

    buddybuild Заслужений майстер

    Повідомлення:
    5.307
    Симпатії:
    6.176
    Адреса:
    Черкассы
    що в будівництві, що на виборах -------- скрізь є випадки обману.
    Але в кожному разі остаточний вибір за тим, хто замовляє послугу.
    Нема контролю, або він слабий, .... не виправдались очікування = шшшкандаль.
    Кількість грошей --- та майже завжди шшшшшшшшшшшшкандаль, бо у кожної із сторін свої очікування.
    А внутрішня політика в державі не сприяє збагаченню населення. обсяги оплачуваних робіт скоротилися в 4 і більше разів. Безробіття заставляє людей іти в будівництво бо більшість не будівельників за фахом вважає що це легко. іноді розпізнати не фахівця можливо лише тоді, коли він уже все "запоров" (є приклади і робочих і цілих організацій). Алеж є і фахівці, котрі двома шпателями роблять на відмінно укоси вікон і не використовують кутиків і іншого приладдя.
    В більшості відомих мені приватних випадків "замовник" наймав спочатку перших, а потім других. Першим не заплатив, або заплатив дуже мало, другим недоплатив. всі були не довольні.

    Как призывал Жванецкий - тщательней надо ребята. тщательней!!!!!
    Договариваться, обсуждать, взвешивать, исследовать, расспрашивать, узнавать, читать и изучать, обследовать, проектировать, исполнять, контролировать и тд. и тп....
     
    2 користувачам це сподобалось.
  8. ТДА

    ТДА Майстер

    Повідомлення:
    347
    Симпатії:
    99
    Адреса:
    Запорожье
    А я вот ещё что скажу. Бывают заказчики с которыми с первых минут не находишь общего языка, и не важно он идиот или в вас причина))))) Просто внутри что-то щёлкаёт и начинаешь ненавидеть этого человека)
    Так вот насчёт методов обмана на стройке: есть такие заказчики которым так и хочется утеплить спальню асбестом или зашить под кроватью пару килограммов свинца!!!!
     
  9. buddybuild

    buddybuild Заслужений майстер

    Повідомлення:
    5.307
    Симпатії:
    6.176
    Адреса:
    Черкассы
    Право выбора есть у ВСЕХ и ВСЕГДА.
    Знания, интуиция, опыт житейский и профффффеиональный и тд.
    Договорился - исполняй. прогорел - делай выводы или сойди с дистанции, хотябы с третьей попытки. Это касается как заказчиков так и подрядчиков.

    Лучше перевести разговор в русло обсуждения способов и методов "предотвращения и недопущения" обманов.

    Способов мести тоже великое множество. А "асбест и свинец" уже попахивает "уголовщиной" относительно жизни и здоровья человека. Лучше держать такие эмоции при себе и не обучать всё русскояычное и иное человечество.
     
  10. totus

    totus Майстер

    Повідомлення:
    323
    Симпатії:
    69
    Адреса:
    Киев
    я то же писал еще в начале теме, что это для некоторых будет пособником.

    Да вы правы, я думаю над нами кто-то есть и всем по за слугам так или иначе воздастся. Поэтому не стоит брать грех на душу. А со стремными заказчиками и начинать не стОит.
     

Поділитися цією сторінкою