Экономия электричества и не только

Тема у розділі 'Электрика и освещение', створена користувачем Vla, 9 лют 2011.

  1. sanykrimea

    sanykrimea Firewall Команда форуму

    Повідомлення:
    25.885
    Симпатії:
    82.186
    96 способов - развод.
     
  2. Анатолич

    Анатолич Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.957
    Симпатії:
    689
    Погождуюсь. Виломувати зубці, міняти панель на з більшою погрішністю, схеми різні впаювати... фігня це все.
    Простіше ((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((( скористатися.
    Та в мене навіть це не "прокатить", в мне 110 вольт на фазі + 110 на нулю (якби зустрічна напруга чи що, я сам не розуміюся).
    Та і не хочу переживати.
     
  3. sanykrimea

    sanykrimea Firewall Команда форуму

    Повідомлення:
    25.885
    Симпатії:
    82.186
    У Вас трансформатор соединён не звездой, а треугольником и одна из фаз заземлена. Трансформатор, вероятно ещё 40-вых годов.
     
    1 людині також подобається це.
  4. Анатолич

    Анатолич Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.957
    Симпатії:
    689
    Раніше. Ще за Польщі.
    Я розповідав уже, яка проводка була, трубка металева тонкостінна, просочений креозотом, чи чимось таким, папір і мідні дорти, в гумові ізоляції, що місцями від дотику розсипалася, а місцями зачистити не можливо було.

    То що порадите, обігрівач з військового авто на 45 вольт через понижаючий трансформатор і грітися і труситися, чи покірно голівку нагнути і платити скільки скажуть чи боротися проти системи (я про ЛОЕ)?
     
  5. sanykrimea

    sanykrimea Firewall Команда форуму

    Повідомлення:
    25.885
    Симпатії:
    82.186
    Бороться с ЛОЕ по поводу снижения цены перехода на зонный тариф и убрать лишние бумаги?
    Если так - то вся борьба в эпистолярном жанре занимает около месяца, может и меньше. Письма в ЛОЕ я составлю (нужна бамажка, что они Вам дали по расценкам).
     
  6. Анатолич

    Анатолич Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.957
    Симпатії:
    689
    Вот досада, викинув. Та нічого, я ще раз зайду і хай випишуть.

    Так, по приводу переходу на "двотариф". Без "канітелі" і зайвих витрат на всілякі там схеми та плани.
    Дякую.
     
  7. sanykrimea

    sanykrimea Firewall Команда форуму

    Повідомлення:
    25.885
    Симпатії:
    82.186
    Крайне желательно,чтобы на бумаге были какие-нибудь идентифицирующие реквизиты - фирменный бланк, печать или, хотя бы, упоминание в тексте "ЛОЕ".
     
  8. Анатолич

    Анатолич Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.957
    Симпатії:
    689
    Там брошурка була, де все гарно і чітко розписано з чим і до кого звертатися.
     
  9. sanykrimea

    sanykrimea Firewall Команда форуму

    Повідомлення:
    25.885
    Симпатії:
    82.186
    Отсканируйте ту часть, на основании которой требуют счётчик определённой модели и однолинейную схему.
    С чем связан перенос счётчика в квартиру? Можно ограничить доступ в этажный щиток - привести его в соответствие ДСТУ силами обслуживающей организации или ЛОЕ (если есть договор на обслуживание внутридомовых сетей)
     
    1 людині також подобається це.
  10. Анатолич

    Анатолич Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.957
    Симпатії:
    689
    ОК!

    Можна, але ввід в квартиру буде вже не з сходової клітки а з двору, правда в те ж місце в квартирі. Собі потрібно, вже писав, проводка до квартири алюміній (вже совкова), пробки_"жуки" на сходовій клітці на кожному поверсі, до вводу в квартиру, відгарають як не в одних сусідів то в інших, в мене 2 рази було...
    Коротше, задумав у квартирі поставити, щоб не сперли самі ж Ресовці, правда це не остаточно, можна і в металевий щит поставити на клітці сходовій, правда по яких там ГОСТах, такий щоб не зламали.
     

Поділитися цією сторінкою