НаноПилоРама

Тема у розділі 'Оборудование и инструмент', створена користувачем UNES, 9 лют 2011.

?

Голосуете ли вы за этот проект?

Голосування закрито 4 кві 2011.
  1. голосую за этот проект

    13 голосів
    81,3%
  2. воздержался

    3 голосів
    18,8%
  1. UNES

    UNES Прораб

    Повідомлення:
    629
    Симпатії:
    323
    Адреса:
    Дніпро
    З детального опису:
    Регульовану глибину пропилу не робив, тому що по-перше, я НаноПилоРаму замислював перш за все як інструмент для створення каліброваної "лапші" з дерева. А по-друге, одразу вирішив, що як буде треба паз гарантованої глибини зробити, я завжди можу зіграти пластинками-підкладками, зробленими з будь чого, навіть зі старих компакт-дисків. Цього добра скопичується багацько :)
     
  2. Мастер ЭВН

    Мастер ЭВН Заслужений майстер

    Повідомлення:
    4.290
    Симпатії:
    4.441
    Адреса:
    Германия
    Прикольно. Но больше всего меня порадовал дизайн сайта. Мне решение дизайна в виде чертежного формата еще не попадалось. Молодец!
     
    1 людині також подобається це.
  3. UNES

    UNES Прораб

    Повідомлення:
    629
    Симпатії:
    323
    Адреса:
    Дніпро
    :) Ну так я ж сперва не на дизайнера учился, а не на инженера. Впрочем, на дизайнера и вовсе не учился
     
  4. Влад_@

    Влад_@ Наймолодший мастер

    Повідомлення:
    3.755
    Симпатії:
    1.712
    Адреса:
    Луцький р-н
    Клас! А можна ще зробити з дрелі і купити вал:)
     
  5. UNES

    UNES Прораб

    Повідомлення:
    629
    Симпатії:
    323
    Адреса:
    Дніпро
    А навіщо вал? Прямо в патрон дрилі затискаймо отой вузол для бормашин, що тримає на собі фрезу. Саму дрель умощуємо надійно, аби не сіпалася під час роботи, а до дрелі пришпандьорюємо якусь направляючу, а хоч би з кутового прокату, що замінятиме собою робочий стіл. І вперед!
    До речі, друже, чи змажеш спроектувати те, що я щойно виклав?
    Сходу можу одну річ підказати. Аби затиснути дріль нерухомо, можна вжити підходи, які використані для затискання патрона бормашини

    [​IMG]

    Або, навіть, щось подібне до отакого способу

    [​IMG]
    Гипсовая поверхность в точности повторяет обводы корпуса модели
     
  6. Влад_@

    Влад_@ Наймолодший мастер

    Повідомлення:
    3.755
    Симпатії:
    1.712
    Адреса:
    Луцький р-н
    я думаю зробити так взяти довгого болта і в кінці прикрипити круга з двох сторін болтами, а другий в патрон і прикрипити до поверхні так само як у вас:)
     
  7. Мирослав

    Мирослав Заслужений майстер

    Повідомлення:
    4.206
    Симпатії:
    4.272
    Адреса:
    м. Ужгород
    Більшість сучасних дрелей обладнана ручкою з затискачем. Жорстко кріпите на столі ту ручку, а вона фіксує дрель в робоче положення (хоча варто добавити ще опору для основної ручки дрелі, щоб не рвалось прокрутити).
     
  8. mirock

    mirock мастер

    Повідомлення:
    4.671
    Симпатії:
    1.242
    Адреса:
    Dnepr
    Пан Євген, давай вже про флешкі
     
  9. UNES

    UNES Прораб

    Повідомлення:
    629
    Симпатії:
    323
    Адреса:
    Дніпро
    Та поруч же ж, Майстре!
     
  10. viktorhr

    viktorhr Новачок

    Повідомлення:
    5
    Симпатії:
    0
    ВСІМ доброго дня, вечора, ранку. Я дуже радий за ВАС ВСІХ, що, ВИ ВСІ маєте час і натхнення ще, щось робити своїми руками. В мене життєвий принцип зовсім другий: 1) Кожна людина повина займатись своїм ділом. 2) Для чого "изобретать велосипед" якщо він давно винайдений. 3) 300 років жити не будеш, і все своїми руками не переробиш. Зарання ВСІМ дякую. https://krainamaystriv.com/images/smilies/vo.gif
     

Поділитися цією сторінкою