Чехол для инструмента своими руками

Тема у розділі 'Аккумуляторный, пневмо, электро и бензоинструмент', створена користувачем Влад_@, 8 лют 2011.

?

Голосуете ли вы за этот проект?

Голосування закрито 4 кві 2011.
  1. голосую за этот проект

    60 голосів
    84,5%
  2. воздержался

    11 голосів
    15,5%
  1. Влад_@

    Влад_@ Наймолодший мастер

    Повідомлення:
    3.755
    Симпатії:
    1.712
    Адреса:
    Луцький р-н
    Re: Самоделки в майстерскую

    І в процесі роботи точильника мені було необхідно лінійку. а шкільна закоротка тому теж вирішив зробити сам взяв планочку розпиляв лобзиком і пошліфував рівняючи по мірках і вот що вийшло:
    [​IMG]
    А потім виникла проблема розкіданих біт так лопнувшого свера(ще можна свердлити) А упаковки не було і я знайшов старий креслерський набор, планочку насвердлив дирок в планці і зробив вот таке:
    [​IMG]
     

    Вкладення:

    • DSCF9196.JPG
      DSCF9196.JPG
      Розмір файлу:
      121,6 КБ
      Переглядів:
      273
    • DSCF9203.JPG
      DSCF9203.JPG
      Розмір файлу:
      135,6 КБ
      Переглядів:
      251
  2. Б.А.Р

    Б.А.Р Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.549
    Симпатії:
    923
    Адреса:
    Файне місто .
    Re: Самоделки в майстерскую

    Моладець .:vo:
    Шпакльовку сам мішав ,яка пропорція ?:rubanok:
     
  3. Влад_@

    Влад_@ Наймолодший мастер

    Повідомлення:
    3.755
    Симпатії:
    1.712
    Адреса:
    Луцький р-н
    Re: Самоделки в майстерскую

    я вперше так робив тому на око.
     
  4. Мирослав

    Мирослав Заслужений майстер

    Повідомлення:
    4.206
    Симпатії:
    4.272
    Адреса:
    м. Ужгород
    Re: Самоделки в майстерскую

    Влад_@, приємно бачити, що Твоя конструкція поступово все більш набирає закінчених (і функціональних) рис. Звернув увагу на зміну форми підставки під точило: на фото у п.24 вона нераціональна, камінь міг переважувати точило. Молодець, змінив форму: підставка має бути ширшою ніж точило і заходити під камінь, щоб була устойчива. Ще маю зауваження до кріплення двигуна. Двигун має жорстко кріпитись до підставки, інакше можуть бути сильні вібрації при роботі. Якщо скоба у Твоєму варіанті кріплення це забезпечує - добре, але я би краще кріпив двигун за допомогою кронштейна з кутників за шпильки корпуса або за різьбові отвори на передній кришці (як захист). А на денце підставки варто приклеїти або прикрутити шурупами з потайною шляпкою гумовий лист або хоча б ніжки з шматків гуми - не буде ховзати по столі і пригасить вібрації. І обов'язково треба встановити у доступному місці (наприклад, на лицевій або верхній поверхні підставки) вимикач.

    Не слухай, коли дуже хвалять, старайся робити так, щоб не було соромно за результат - і перед іншими, і перед собою, і тепер, і через роки. Думай, читай, осмислюй, не кажи "не можу", а думай, як досягнути результат з наявними ресурсами - ось рецепт успіху. Старайся! А ми вболіватимем за Тебе, підсказуватимем, критикуватимем і може колись похвалимо ;-).
    :Hi:
     
    1 людині також подобається це.
  5. Влад_@

    Влад_@ Наймолодший мастер

    Повідомлення:
    3.755
    Симпатії:
    1.712
    Адреса:
    Луцький р-н
    Re: Самоделки в майстерскую

    Я ще трохи вдосконалю тому давайте мені поради! Ваша думка мені головна!
     
    1 людині також подобається це.
  6. Мирослав

    Мирослав Заслужений майстер

    Повідомлення:
    4.206
    Симпатії:
    4.272
    Адреса:
    м. Ужгород
    Re: Самоделки в майстерскую

    Влад_@, можна радити різні речі, але найцінніші ті, які сам придумаєш, які пройдуть весь творчий процес - від ідеї, через осмислення, моделювання, уважний підхід до деталей - і до кінцевого результату!
    Іншими словами, не "що зробити", а "як зробити". Успіху!
     
    1 людині також подобається це.
  7. Влад_@

    Влад_@ Наймолодший мастер

    Повідомлення:
    3.755
    Симпатії:
    1.712
    Адреса:
    Луцький р-н
    Re: Самоделки в майстерскую

    Я то маю ідею зробити 2 в 1 точилка і шліфстаночок, буду ставити круг на ліпучці і ще доробити рухому підставку щось накреслив трохи якщо хтось зрозуміє:-[
     

    Вкладення:

  8. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Re: Самоделки в майстерскую

    Влад_@, скобу, яка тримає двигун, мусиш переробити, як радить Мирослав, конструкція виглядає досить легкою, тому, крім гуми на дно, я би ще чимось додав ваги підставці (може кусок якогось масивного заліза). Щоб легко не пересувалося точило від натиску деталі на камінь..
     
    1 людині також подобається це.
  9. Влад_@

    Влад_@ Наймолодший мастер

    Повідомлення:
    3.755
    Симпатії:
    1.712
    Адреса:
    Луцький р-н
    Re: Відповідь: Re: Самоделки в майстерскую

    вага там є але додам а вот на рахунок кріплення то не можу зрозуміти як до задніх різьб тоді й до передніх потрібно кріпити а там захист.
     
  10. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Самоделки в майстерскую

    скоба зроблена з заслабої жерсті, тонка жерсть. В виключеному стані воно ніби нормально, а трохи попрацює - двигун розбовтається у цій скобі.
    захист - може бути..
     

Поділитися цією сторінкою