Двоповерхове ліжко для дітей

Тема у розділі 'Наши работы', створена користувачем чарнівіц, 2 лют 2011.

  1. orex_

    orex_ Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.987
    Симпатії:
    725
    Адреса:
    Рахів
    Re: Відповідь: Двоповерхове ліжко для дітей

    умка, Вітаю :friends:.
    Який матеріал будите використовувати ?
    Ламелі будите самі робити , чи купляти? Якщо самі робити розкажіть як, та з якого матеріала?
     
  2. Crane

    Crane Бригадир

    Повідомлення:
    509
    Симпатії:
    187
    Адреса:
    Житомир
    Відповідь: Двоповерхове ліжко для дітей

    умка, як фіксуєте з"єднувальні планки? Як почуває себе лак в місці встановлення паза з"єднувальної планки на планку царги? Щось амортизуюче в пазах є?
     
  3. умка

    умка Новачок

    Повідомлення:
    38
    Симпатії:
    18
    Адреса:
    Галич
    Відповідь: Двоповерхове ліжко для дітей

    Для виробів переважно використовую бук. Ламелі закуповую, (Чернівці, Вигода), все не переробиш. Таких ліжок випускаю багато тому ламель купую пачками.
    З’єднувальні планки на стяжках, добре стягують та й дотягнути можна при всиханні. Лак міцний, переважно двохкомпонентний. витримує.
     
    1 людині також подобається це.
  4. orex_

    orex_ Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.987
    Симпатії:
    725
    Адреса:
    Рахів
    Re: Відповідь: Двоповерхове ліжко для дітей

    умка, Ламелі гнуті, чи така форма вирізана ? (прогиб)
     
  5. умка

    умка Новачок

    Повідомлення:
    38
    Симпатії:
    18
    Адреса:
    Галич
    Відповідь: Двоповерхове ліжко для дітей

    Ламель гнута стандартна 60 мм бук, Вигода робить дуже добрі, лише погано, що мінімум 500 шт брати потрібно. Довжина від 600 до 900 мм.
     
    1 людині також подобається це.
  6. mijki

    mijki Заслужений майстер

    Повідомлення:
    7.515
    Симпатії:
    9.715
    Адреса:
    Трускавець
    Зробив з явору планки ( ластівкові хвости на кінчиках невеличкі для кріплення до рами ) Раму саму планую завтра зєднювати на напівприховний ластівковий хвіст + 2 поперечні планки дам для більшої стабільності рами .

    умка вітаю beer

    Я даватиму покетспрінговські матраси , а ви людям які рекомендуєте ? Просто думаю коли вже матрас покетспрінг то классичні ламелі то лишнє - але провітрюватися матрас знизу мусить так що або діри в фанері або просто планки необхідно ...
     
  7. умка

    умка Новачок

    Повідомлення:
    38
    Симпатії:
    18
    Адреса:
    Галич
    Відповідь: Двоповерхове ліжко для дітей

    Дозволю собі відповісти. Ламель здебільшого знімає перевантження, що подовжує службу матрацу. Пружині матраци потребують перевертання хоча б чотири рази на рік, тому вони не залежуються. Щодо наворотів, то в даній продукції 50% це навороти для клієнта. Щодо вибору для себе, особливо для вашої енергетики, то краще зробити вибір в сторону безпружинного. Для дітей я ставлю ватні, або кокос, вага дозволяє.
     
  8. mijki

    mijki Заслужений майстер

    Повідомлення:
    7.515
    Симпатії:
    9.715
    Адреса:
    Трускавець
    Re: Відповідь: Двоповерхове ліжко для дітей

    умка

    робиться не на продаж а для себе ( мій перший диван ліжко ) тобто бажано щоб надійно ...

    Поки ще не пізно я їх просто ( ламельки яворові 32 штуки) можу завтра взяти та пропустити кілька разів через рейсмус до 6 чи 7 міліметрів ( тепер десь по 11 мм мають ) щоб ліпше гнулися та зробити класичну раму - з гнутими ламелями . То буде ліжкодиван з двох половинок по 70 см. Матраси плануються перекидні ( літньозимоіий варант - з одного боку синтипон дам підверх на літо а з іншого вовну на зиму . ) покетспрінгів рулончик вже прикупив .

    На скільки см. товщини стандартні ламелі ? ( в мене 5 см. ширини та 1.1 товщини) І наскільки дугою вона має кріпитися . Коли ламель в мене 70 см. довжини то якої ширини варто зробити раму ? 65 нормально буде чи забагато ? :)
     
  9. умка

    умка Новачок

    Повідомлення:
    38
    Симпатії:
    18
    Адреса:
    Галич
    Відповідь: Re: Відповідь: Двоповерхове ліжко для дітей

    mijki, Ви робите щось на зразок просто рами
    Класична дугова ламель має запас ходу в пазах до 2 см (прогинання),яке працює як амортизатор, що знімає навантаження тіла (ортопедичний ефект) у Вас буде жорстко , тобто матрас "вмре" швидше. Перевертати матрац потрібно частіше.
     
  10. mijki

    mijki Заслужений майстер

    Повідомлення:
    7.515
    Симпатії:
    9.715
    Адреса:
    Трускавець
    Re: Відповідь: Re: Відповідь: Двоповерхове ліжко для дітей

    Я ж кажу , можливо не варто робити жорстко а зробити ті ламелі трошки тонші та трішки дугою , тобто щоб пружинили ...
     

Поділитися цією сторінкою