Как сэкономить на проекте

Тема у розділі 'Проекты домов и коттеджей', створена користувачем bombilo, 26 січ 2011.

  1. Smesch

    Smesch Новачок

    Повідомлення:
    1
    Симпатії:
    0
    Адреса:
    Харьков
    Вічна тема еконовії змушує мене звернутися до Вас за порадою.
    Є проект будинку «Дом в бруснике (Г)» http://www.archon.com.ua/proekt_doma/BOROWKI_G/m4545f23de49e4
    Але як завжди хочеться трохи під корегувати під свої уподобання. І зокрема. Не влаштовує малий розмір тамбуру – 2,7 кв.м. А котельня так як на мене завелика. Тому хочу зменшити розмір котельні і прибрати двері в тамбурі, зроблю тамбур прибудований.
    Питання:1. Чи можна зменшувати котельну ? В даному випадку до 2.7 кв.м.
    2. В якому випадку можлива площа приміщення (2.7 кв.м. ), де буде знаходитися котел?
    3. Які можливі варіанти вирішення цього питання в даному випадку?
     

    Вкладення:

  2. vasilsev

    vasilsev Новачок

    Повідомлення:
    1
    Симпатії:
    0
    tarras, добрый день Скажите пожалуйста, я хочу под себя переделать уже готовій проект, которий взял из интернета(Альфа-план), если Вам заказать архитектурний чертеж, во сколько єто мне обойдется? И какие сроки?
     
  3. tarras

    tarras Майстер

    Повідомлення:
    60
    Симпатії:
    41
    Адреса:
    Киев
    Добрий день, щоб мені точно оцінити вартість і терміни - потрібно бачити проект. Орієнтовно архітектурний розділ Вам обійдеться в 35-40грн/м.кв. термін - 14 календарних дня.
     
  4. bestproject

    bestproject Підмайстер

    Повідомлення:
    34
    Симпатії:
    5
    ну может оно и так,но только ведь индивидуальный проект всегда пользовался и пользуется популярностью сейчас..на это есть свои причины.Во первых,это индивидуальная работа архитектора согласно желаниям заказчика,возможность сделать проект под любые условия и участок.Пусть он и выйдет не дешевле,но в таком проекте можно варьировать материалами,технологией..что в результате даст экономия на его строительствеdrel .А это уже куда большая сумма....)так что, выбор за вами!
     

Поділитися цією сторінкою