Прошу оценить проект

Тема у розділі 'Отопление и горячее водоснабжение - общие вопросы', створена користувачем pilat, 25 січ 2011.

  1. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Re: Прошу оценить проект

    я не про діаметр, а про будинок. Чи є якісь місця у будинку, де не бажано прокладати трасу?
    Які розміри радіаторів?
     
  2. pilat

    pilat Прораб

    Повідомлення:
    356
    Симпатії:
    265
    Re: Відповідь: Re: Прошу оценить проект

    Трубы будут идти в полу. Везде можно ложить. Дом новый, строится.
    Батареи - алюминий (Global). На чертежах 3-и и 4-е цифрами обозначены кол-во секций.
     
  3. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Прошу оценить проект

    Прикинув по трубах (кількість секцій/потужність) - ось такі діаметри для металопластику.
    [​IMG]

    Якщо хочете гребінку - тоді можна обійтися мінімумом 26 труби і можна мати можливість культурно відключати одне крило опалення кранами на гребінці.
     

    Вкладення:

    1 людині також подобається це.
  4. pilat

    pilat Прораб

    Повідомлення:
    356
    Симпатії:
    265
    Я так понял в целом проект, за несколькими изменениями, имеет право на жизнь?
    Игорь, Voyutichi, огромное спасибо за помощь.:Hi:
     
  5. sv-n

    sv-n Майстер

    Повідомлення:
    255
    Симпатії:
    26
    Адреса:
    Киев
    Если вопрос еще актуален, предлагаю сделать бесплатно расчет гидравлики, дать спецификацию, предложить цены на материалы(при потребности на работы).
     
    1 людині також подобається це.
  6. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Re: Прошу оценить проект

    Я на вашому місці ще перерахував би тепловтрати будинку. Якщо ви маєте впевненість у правильному виборі потужностей радіаторів - тоді можете проект втілювати у життя..
     
  7. pilat

    pilat Прораб

    Повідомлення:
    356
    Симпатії:
    265
    Вопрос перестанет быть актуальным тогда, когда разводка будет сделана. На данном этапе прорабатывается только "теория". С радостью буду рад принять любую помощь. Что для Вашего предложения надо?
    Хз. :-[
    Стены - ракушняк 38 см, снаружи штукатурка,пенопласт 5 см/25 плотности, глухая стена и фасад + еще 5 см пенопласта дополнительно (итого 10см; угол - северная сторона), штукатурка - короед. Крыша - металлочерепица, утепление 15 см изовером. Потолок 2-го этажа буду утеплять дополнительно 10 - 15 см изовера. Окна 5-ти камерный профиль, стеклопакет - однокамерный, энерго сберегающий + аргон внутри. Высота потолков 1-й этаж 2,75, 2-й этаж 2,85.
    Я думаю мощности батарей хватит.
     
  8. sv-n

    sv-n Майстер

    Повідомлення:
    255
    Симпатії:
    26
    Адреса:
    Киев
    Делайте данные по вложению + планы на емейл.
     

    Вкладення:

  9. pilat

    pilat Прораб

    Повідомлення:
    356
    Симпатії:
    265
    sv-n я дико извиняюсь, но нифига не понял, какие строчки подлежат заполнению мной, а какие нет. Может есть смысл поступить как-то проще? Вы задайте нужные вопросы, а я отвечу.
    Зы. Дальнейшую переписку, подозреваю, нужно переносить в личку. А то нарвемся на замечание за флуд)))

    Voyutichi можно применить такой вариант гребенки для ТП, который Вы показали в соседней теме? Только на четыре контура.
    А именно:
    Схема опалення 2-1-2.JPG
    Может есть вариант попроще?
    Спасибо.
     
  10. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Re: Прошу оценить проект

    можна, якщо бажаєте.
    Окрему гребінку і весь цей надлишок труб і устаткування можна оправдовувати тим, що ви колись зможете живити теплом теплу підлогу окремо від контура котла, а саме напряму від сонячних колекторів. Як на мою думку - слабенька сатисфакція потраченим грошам. Просто для підігріву підлоги - це дорогий варіант.
    Як для організації опалення у приміщенні виключно теплою підлогою варіант з гребінкою - безальтернативний.
    Але якщо є у приміщенні радіатори - тоді краще через обмежувачі температури зворотнього потоку, як я малював у своєму варіанті вашого опалення.
     
    1 людині також подобається це.

Поділитися цією сторінкою