Економічна вигода опалення квартири "Теплою підлогою"

Тема у розділі 'Теплые полы', створена користувачем Дмитро85, 8 січ 2011.

  1. Дмитро85

    Дмитро85 Новачок

    Повідомлення:
    57
    Симпатії:
    0
    Адреса:
    Івано-Франківськ
    Відповідь: Re: Економічна вигода опалення квартири "Теплою підлогою"

    тільки от в яку копійочку це буде літом виливатись? Чи взагалі доцільно робити опаленні тільки ТП? Вартість установки ТП вища, я так зрозумів, ніж радіаторів.
     
  2. murava

    murava Майстер

    Повідомлення:
    137
    Симпатії:
    32
    Адреса:
    Львов
    Re: Відповідь: Re: Економічна вигода опалення квартири "Теплою підлогою"

    Вам саночки - или ехать?
    Вам комфорт или отопление? Если отопление минимальной ценой - забудьте про теплые полы.
     
  3. Дмитро85

    Дмитро85 Новачок

    Повідомлення:
    57
    Симпатії:
    0
    Адреса:
    Івано-Франківськ
    Відповідь: Re: Відповідь: Re: Економічна вигода опалення квартири "Теплою підлогою"

    Мені потрібна якість/ціна. І комфорт до цього всього. Не хочеться вложитись і тільки проблеми від цього отримати. Ви б собі установили опалення тільки ТП якби зараз вирішували це питання?
     
  4. murava

    murava Майстер

    Повідомлення:
    137
    Симпатії:
    32
    Адреса:
    Львов
    Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Економічна вигода опалення квартири "Теплою підлого

    Только ТП без тотальной керамики по дому не обеспечат обогрева на расчетных минусах.
    Себе бы только ТП не делал, я дружу с головой и понимаю, что это негуманно.
     
  5. AKit

    AKit Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.012
    Симпатії:
    803
    Відповідь: Економічна вигода опалення квартири "Теплою підлогою"

    Якщо у Вас квартира не на першому поверсі, то достатньо ТП у ванній , кухні. прихожій. Керамічна плитка по всій квартирі, не боїтесь що це може стати суцільною ковзанкою.
     
  6. SanyCD

    SanyCD Бригадир

    Повідомлення:
    866
    Симпатії:
    219
    Адреса:
    UA
    Re: Відповідь: Re: Економічна вигода опалення квартири "Теплою підлогою"

    :) Летом даже минимальная температура нагрева ТП вызовет неадекватный расход энергии на охлаждение.
    Если и есть экономия при использовании только ТП, то зимой экономим-летом просаживаем?

    п.с. Можно также купить тапочки:), а не греть летом ...
     
  7. Дмитро85

    Дмитро85 Новачок

    Повідомлення:
    57
    Симпатії:
    0
    Адреса:
    Івано-Франківськ
    Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Економічна вигода опалення квартири "Теп

    Чому не гуманно? Роз"ясніть всі "За" і "Проти". Я тільки вивчаю дане питання, зрозумів що:
    Мінуси - холодна підлога літом, дорога установка системи, керамічна плитка по всій квартирі.
    Плюси - можлива економія зимою за рахунок пониження температури на пару градусів, приємні відчуття теплої підлоги.
    По темі сайту http://www.purmo.com/ua/produkti/pidlogove-opalennya.htm все має бути ОК! Ніяк не можу зрозуміти, що ж насправді таке "ТП". Прошу всіх відвідувачів та знавців даного питання написати коротко "+" та "-".
    Особливо буду вдячний тим в кого вже стоїть дана система, тобто опалення квартири тільки "Теплою підлогою".
     
  8. murava

    murava Майстер

    Повідомлення:
    137
    Симпатії:
    32
    Адреса:
    Львов
    Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Економічна вигода опалення квартири

    Если коротко, то теплый пол это комфортно и прекрасно, но правильное построение и управление очень дорого в построении.

    В эксплуатации траты зависят от типа отопления, заточки отопления под низкотеимпературку и прочих мелочей...
     
  9. AKit

    AKit Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.012
    Симпатії:
    803
    Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Економічна вигода опалення квартири "Теп

    Якщо Ви використаєте комплектуючі такі як на сайті , то воно і буде все ОК . Крім ціни ,бо ціна тут великий "-". А так тільки "+".
     
  10. Дмитро85

    Дмитро85 Новачок

    Повідомлення:
    57
    Симпатії:
    0
    Адреса:
    Івано-Франківськ
    Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Економічна вигода опалення квартири "Теп

    Скільки коштує приблизно така ситема в одно кімнатній квартирі на 45 кв. м без котла і скільки радіаторне? Приблизні рамки?
     

Поділитися цією сторінкою