Твердопаливний котел - КОВСГДВД

Тема у розділі 'Твердотопливные котлы', створена користувачем bodros, 5 січ 2011.

  1. Андрій Р

    Андрій Р Новачок

    Повідомлення:
    32
    Симпатії:
    8
    Адреса:
    Рівне
    Відповідь: Твердопаливний котел - КОВСГДВД

    Чистота внутрішньої поверхні нормальна, палив я вугіллям в кчм, не скажу що був в захопленні (можливо і уголь був не кращий) да і коштує вугілля дай боже.
     
  2. vsmelsky

    vsmelsky Стажер

    Повідомлення:
    16
    Симпатії:
    1
    Адреса:
    почаїв
    Відповідь: Твердопаливний котел - КОВСГДВД

    Андрій Р слідкував за вашими повідомленнями, експуатую КЧМ на дровах, теж вибираю котла.Напишіть як зараз котел, скільки працює на одній загрузці.ЯК вирішили питання обвязки щоб було на обр. 65гр.За СТС -котли
    нічого не чули? 15 КВТ коштує на 2700гр. дорожче, на мою думку теж не поганий варіант.
     
  3. Андрій Р

    Андрій Р Новачок

    Повідомлення:
    32
    Симпатії:
    8
    Адреса:
    Рівне
    Відповідь: Твердопаливний котел - КОВСГДВД

    Якщо порівняти кчм і Федини то різниця велика, кчм горить годину а федини 4-5 ну деколи до 6 годин, поки що експерементую, мішаю сухі дрова з сирими, або тільки сухі. Коли в перемішку з сирими, пламя аж синюватого кольору(хто знає яке краще жовтувате чи синювате, температура де вища), Але ще добре не відрегулював, трохи піддимлює коли відкриваю (хоча шибр відкриваю).
    на рахунок 65 град обратки та трьохходового крана я неставив, зєднав подачу і обратку, тобто зробив мале коло.
    на рахунок СТС нічого сказати не можу не бачив його.
    Але хочу сказать кчм це пройдений час(хто там мені що не говорив).
    Узнать би відгуки власників котлів, що робить давид, було б інтересно, як він працює.
     
    1 людині також подобається це.
  4. vsmelsky

    vsmelsky Стажер

    Повідомлення:
    16
    Симпатії:
    1
    Адреса:
    почаїв
    Відповідь: Твердопаливний котел - КОВСГДВД

    Андрій Р дякую за відповідь,поки що продовжую палити в КЧМ, на день 2 мішки дров,однієї загрузки вистачає десь на 3 год.На ніч газ.З'явилась думка виготовити котел самостійно здоп. форуму,теж цікавлять об'эктивні відгуки на котли Давида.Можливо увас з'явились нові спостереження, було б цікаво для всіх хто не визначився з котлом.
     
  5. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Твердопаливний котел - КОВСГДВД

    зважте ці дрова, щоб у кілограмах міряти, а не мішками. І газ засічіть, скільки тратиться..
    я пробував своїм КЧМ комин прогріти, щоб просох після газу - не вдається, 12 годин палив - температура комина майже така, як від газового котла..
     
  6. vsmelsky

    vsmelsky Стажер

    Повідомлення:
    16
    Симпатії:
    1
    Адреса:
    почаїв
    Відповідь: Твердопаливний котел - КОВСГДВД

    Зажити не маю чим,як в тому анекдоті [про вовка що сіль продавав]але на око, коло 30 кг.дрова граб,дуб сухі.Газ [при t 0 на вул.а на котлі 50град.] 1 куб\год,гравітаційна система,але є насос,радіатори чавунні,площа 130м\кв.На рахунок комина ніколи не зверт увагу,по чому ви орієнтуєтеся, і на що це впливає, якщо він мокрий.Сьгодні жінка спалила мішок дров,спеціально ходив пробувати, комин в руку гріє,я думаю десь 40-45град.Газовий так не нагрівається,значить у вас високий ККД,що є добре.
     
  7. semsem6208

    semsem6208 Стажер

    Повідомлення:
    4
    Симпатії:
    1
    Адреса:
    Украина, Могилев-Подольский
    Re: Відповідь: Твердопаливний котел - КОВСГДВД

    В мене вже третій місяць працює СТС-15.Будинок 100 м2 . Загрузки хватає на 12-20 годин при даній температурі на дворі ( близько 0). Крім того обігрівається ще й підвал ( від самого котла) 12м2+6м2. Котлом дуже задоволений (хоч і дорогий). Обратка через термоклапан( коштує 600 грн).
     
    1 людині також подобається це.
  8. igoro

    igoro Прораб

    Повідомлення:
    456
    Симпатії:
    285
    Re: Відповідь: Твердопаливний котел - КОВСГДВД

    Щоб оцінити будь який котел хоч приблизно ,потрібно знати скільки кілограм дров у годину спалює котел,які дрова,і яка площа обігріву.
    При температурі близько нуля якраз можна зробити біьш меньш точно так як немає великого значення утеплення будинку.
     
  9. ELEfant

    ELEfant Майстер

    Повідомлення:
    230
    Симпатії:
    44
    Адреса:
    Западная Украина
    Вибачте, а чому ви по вазі орієнтуєтесь?
    зразу попереджую - я не орієнтуюся у цих справах але сам перший сезон обігріваю будинок ТТ котлом Хайзтехнік НТ-30.
    отже що мене збентежило - у меня в даний момент є декілька видів деревини:
    - бук повністю сухий
    - дуб повністю сухий
    - бук осінньої рубки ( 2 місяца у сушці )
    - і ще купа мотлоху ( горіх, верба, дошки і інша фігня )
    параметри опалювального приміщення і налаштунки котла:
    будинок цегляний три поверхи,загальна площа 270 квадратів без підвалів, опалювальна площа 210-220 квадратів у тих приміщеннях що не опалюються закриті батареї кранами але труби обхідні гарячі;
    система опалення гравітаційна, зроблена через 4-ох ходовий клапан бо є ще газовий котел і бойлер, у малому колі 73 градуса ( це я так виставив бо вичітав що ладомат при 72 відкриває повний прохід через себе, ну хто шарить той зрозуміє ), у великому колі 60 градусів, загрузка котла максимум 0.1 складометра ( це треба дуже щільно пакувати ), у будинку тримається 22-24 градуса, на вулиці 3-5 морозу ( сьогодні ), хм.... що ще додати незнаю...
    отже!
    так от що я для себе виявив:
    - бук і дуб сухий горить дуже добре але він легкий - два відра деревини горить 4 години,
    - бук осінньої рубки дуже важкий, тіж самі два відра горять трохи швидше але після цього бука лишаеться така грань як вугілля і ще до години роздувається і прекрасно гріє - отже по часу обігріву виходить те саме,
    - інше не буду розписувати - котел випалює все шаломоття за 2 години.

    ааа, мало не забув - дошки порізані у розмір, викладені на ребро у топку горять довше усіляких дубів і буків - рекорд 7 годин 0_0 !

    і ще до прикладу - газовий котел Богдан-50 витрачає 18 кубів газу за добу при температурі 40-45 градусів теплоносія.
     
  10. igoro

    igoro Прораб

    Повідомлення:
    456
    Симпатії:
    285
    Чим більше кг.дров закладете в котел тим довше буде горіти.З власного досвіду:в свій котел я закладав 40кг.дрібних дубових дров(відходи від виробництва паркету) а грубо поколеного бука влізло 65 кг.,відповідно і тривалість горіння у другому випадку значно вища.
     

Поділитися цією сторінкою