Твердопаливний котел - КОВСГДВД

Тема у розділі 'Твердотопливные котлы', створена користувачем bodros, 5 січ 2011.

  1. bespalov

    bespalov Новачок

    Повідомлення:
    5
    Симпатії:
    0
    Адреса:
    Киев
    Re: КОВСГДВД-Котел твердопаливний газогенераторний Підприємець Я.Федина.

    я вначале, смотрел на котлы Федина, но мне они не очень нравятся внешне, цена нормальная. в итоге купил решил стоить сам. на двоих с другом чертежи и он уже построил( живет за Уралом) а я еще не доделал до конца,но по его отзывам все получилось очень хорошо. дом 100 метров одна закладка около 12 часов. подкидает дрова утром и вечером.
     
  2. Muton

    Muton Новачок

    Повідомлення:
    3.573
    Симпатії:
    1.160
    Адреса:
    Киев
    Re: Відповідь: КОВСГДВД-Котел твердопаливний газогенераторний Підприємець Я.Федина.

    Ссылка не действует. В "Эпицентре" уже этого котла нет, увы...

    Добавлено через 1 минуту 46 секунд
    С лета к зиме готовитесь? Разумно! :)
    Когда у Вас все будет готово поделитесь впечатлениями?
     
  3. bespalov

    bespalov Новачок

    Повідомлення:
    5
    Симпатії:
    0
    Адреса:
    Киев
    Re: Котел твердопаливний газогенераторний - КОВСГДВД. Підприємець Я.Федина.

    я сомневался, строить или нет, но после восторженных отзывов друга, решился. скоро доделаю, о результаты раньше отопительного сезона вряд ли будут. на данный момент могу сказать, конструкция не плохая, размеры умеренные, надеюсь и работать будет хорошо. чуть позже выложу фотку
     
  4. Muton

    Muton Новачок

    Повідомлення:
    3.573
    Симпатії:
    1.160
    Адреса:
    Киев
    Re: Котел твердопаливний газогенераторний - КОВСГДВД. Підприємець Я.Федина.

    bespalov,
    Очень ждем!
     
  5. Андрій Р

    Андрій Р Новачок

    Повідомлення:
    32
    Симпатії:
    8
    Адреса:
    Рівне
    Відповідь: Котел твердопаливний газогенераторний - КОВСГДВД. Підприємець Я.Федина.

    їздив вчора в м.Острог Рівненської області до представника який продає котли Я.Федини, бачив в на свої очі 12 Кв і 20Кв. 20-кою вони опалюють свій магазин(190 м2). З його слів вони його екслуатують 3 роки. Спочатку було 2 паралельно встановлених котли (газовий і Федини), а пізніше остався тільки федини. Горить котел в залежності в палива від 6 до 12 годин, бачив як вони вирішили питання щоб "обратка" була 65 град. Мені сподобалось, мабуть буду брати!!!
     
  6. semsem6208

    semsem6208 Стажер

    Повідомлення:
    4
    Симпатії:
    1
    Адреса:
    Украина, Могилев-Подольский
    Re: Котел твердопаливний газогенераторний - КОВСГДВД. Підприємець Я.Федина.

    Андрій, розкажіть,будь ласка, як вони зробили обратку?
     
  7. Андрій Р

    Андрій Р Новачок

    Повідомлення:
    32
    Симпатії:
    8
    Адреса:
    Рівне
    Відповідь: Re: Котел твердопаливний газогенераторний - КОВСГДВД. Підприємець Я.Федина

    Андрій, розкажіть,будь ласка, як вони зробили обратку?

    Може не так докладно і професійно, але те що побачив і своїми словами розкажу. Вони зробили два кола по яких рухається вода, одне біля котла(десь довжина кола до 2 м)від подачі до обратки, а друге звичайна система яка опалює опалює будинок. Все це регулюється чотирьохотворним краном(чи як він там називається). І по малому колу рухається вода 65 і більше градусів, а по системі та яка вам потрібна. Все це регулюється даним краном (там десь 4-5 позицій).
     
  8. Андрій Р

    Андрій Р Новачок

    Повідомлення:
    32
    Симпатії:
    8
    Адреса:
    Рівне
    Відповідь: Твердопаливний котел - КОВСГДВД

    Купив котел Федини, 20 кВ. Купив з іншою автоматикою ніж була в базовій комплектації, обійшовся котел в 9500 грн., плюс привіз мені прямо додому за 150 грн. Почав монтувати котла, але ще не закінчив. Закінчу монтаж, випробую напишу як в експлуатації, виложу фотки.
     
  9. Андрій Р

    Андрій Р Новачок

    Повідомлення:
    32
    Симпатії:
    8
    Адреса:
    Рівне
    Відповідь: Твердопаливний котел - КОВСГДВД

    Установка котла окончена. Подключена автоматика, провел испитание. Розпалил котла довольно просто и бистро, положил немного бумаги на шамотный кирпич наклал немного мелких дров и розпалил за 5 минут доложил гдето пол топки дров и за 5 минут гакрил "шибра" включил вентилятор, виставил температуру на 45 град. Посмотрел есть факел. Первоначальная температура води в системэ била 19 град. Примерно за 1.5 часа система нагрелась до 45 град. вентилятор работал постаянно. Когда температура стала 45 град, вентилятор вилючился, температура впала на 2 град включился, дрова почти полностю сгорели, после чего я загрузил почти полную топку дров. Процес горения продолжался гдето 3.5-4 часа. Дрова били сухиэ, но ето била в основном полугнелая сосна, только несколко полен граба. Сколько по весу я загрузил дров я не могу сказать, может бить позже проексперементирую. Эсли сравнить с тем котлом которий стоял, а ето бил кчм, и хто би что мне не говорил что кчм хорошиэ котли,(я только и ходил и подкладивал дрова в кчм), разница мне уже ощущаэтся, температуру нагоняэт довольно бистро, дров спаливаэт намного меньше, процес горениэ проходить дольше.
     
  10. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Твердопаливний котел - КОВСГДВД

    Трохи не коректне порівння.
    КЧМ - котел на вугілля. Ви могли би спалювати у своєму котлі викопне вугілля?
    Плюс до всього, ще не відомо, в якому стані чистота внутрішньої поверхні теплообмінника у вашого КЧМ.
    Звичайно, котел, спроектований на певний вид палива, буде ефективніший від універсального.
     

Поділитися цією сторінкою