Твердопаливний котел - КОВСГДВД

Тема у розділі 'Твердотопливные котлы', створена користувачем bodros, 5 січ 2011.

  1. Адвокат

    Адвокат Новачок

    Повідомлення:
    6
    Симпатії:
    1
    Адреса:
    Умань
    Re: КОВСГДВД-Котел твердопаливний газогенераторний Підприємець Я.Федина.

    Себе поставил котел КОТЭКО, украинское производство. Не жалуюсь. Работает в паре с газовым.
     
  2. guffi

    guffi Майстер

    Повідомлення:
    191
    Симпатії:
    99
    Адреса:
    м.Дрогобич
    Re: КОВСГДВД-Котел твердопаливний газогенераторний Підприємець Я.Федина.

    Федини котел в роботі не бачив, але сусід розказував що на попередній роботі в них стояв на 50 кВт, опалювали офіс. Працював не більше двох років потім приміщення знесли. Позитив-великі дверцята для завантаження, горів не дуже довго, до чотирьох годин.
     
  3. Адвокат

    Адвокат Новачок

    Повідомлення:
    6
    Симпатії:
    1
    Адреса:
    Умань
    Re: КОВСГДВД-Котел твердопаливний газогенераторний Підприємець Я.Федина.

    У меня одна загрузка 7 часов (еще есть жар)
     
  4. bodros

    bodros Підмайстер

    Повідомлення:
    36
    Симпатії:
    6
    Адреса:
    Івано-Франківськ
    Відповідь: КОВСГДВД-Котел твердопаливний газогенераторний Підприємець Я.Федина.

    А в мене 20-тка горить до 6-ти годин на поганих(напів гнилих) дровах. А на хороших дровах (дуб, бак)-8 год. і грань ще жарить!!!
    Одним словом я не прогадав!!! одна проблема-надлишкова потужність! треба ставити бойлер.
     
    1 людині також подобається це.
  5. Виктор П

    Виктор П Новачок

    Повідомлення:
    1
    Симпатії:
    0
    Адреса:
    Новая Одесса
    Re: КОВСГДВД-Котел твердопаливний газогенераторний Підприємець Я.Федина.

    В цьому році встановив котел виробництва Федіна. Його роботою дуже задоволений. Котел потужністю 20 кВт, приміщення 250 кв. м. гріє без проблем.
    Плюси
    1. Недорогий в порівнянні з іншими
    2. Не вибагливий до вологості дров. Закладаю дрова із снігу в льодові і піроліз працює без проблем.Дозаправка через 5 годин, в котлу повно жару
    3. Я проживаю в Миколаївській обл. Мені доставили котел всього за 320 грн. Виробник сам знаходив спосіб доставки і привезли мені прямо до порогу
    4. Працюе не тільки на дровах, а й опилки, старе взуття, різне сміття.
    Мінуси
    1. Не повна інструкція, добре, що є телефон

    Якщо хочете котел без проблем, то можете купувати КОВСГДВД. Бажаю Вам тепла.
     
  6. юриййй

    юриййй Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.018
    Симпатії:
    1.288
    Re: Відповідь: КОВСГДВД-Котел твердопаливний газогенераторний Підприємець Я.Федина.

    Розкажіть про свій досвід опалення котлом Федини.Дуже цікаво подивитись на фотки котла , який вентилятор, загрузочна камера, форсунка, камера спалювання газу, теплообмінник, механізм закривання розтопочної заслінки.Якщо Вам це не важко, буду безмежно вдячний:Hi:
     
  7. bodros

    bodros Підмайстер

    Повідомлення:
    36
    Симпатії:
    6
    Адреса:
    Івано-Франківськ
    Відповідь: Re: Відповідь: КОВСГДВД-Котел твердопаливний газогенераторний Підприємець

    юриййй, сьогодні зроблю декілька фото і з коментарями виставлю на форум!
     
  8. Андрій Р

    Андрій Р Новачок

    Повідомлення:
    32
    Симпатії:
    8
    Адреса:
    Рівне
    Re: КОВСГДВД-Котел твердопаливний газогенераторний Підприємець Я.Федина.

    Якщо взяти по ціні то цей котел навід дуже прийнятний, майже в 2 рази дешевний за піролізні іноземного виробництва, але розмовляючи по телефону з представниками що їх продають, вони мені твердили про те, що він краще працює і КПД його вищий коли сухі дрова перемішувати із сирими, щось ще говорили про водень. Але наскільки мені відомо що процес піролізу краще проходить з дужке сухими дровима.
    Поясніть хто може в чому якийсь підвох чи може це якійсь оригінальний котел, чи може я шось не зрозумів????
     
  9. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Re: КОВСГДВД-Котел твердопаливний газогенераторний Підприємець Я.Федина.

    саме так, і водень тут ні до чого..
    якщо маєте бажання розібратися у процесі горіння (і нам пояснити), то можете проштудіювати книжку..
     

    Вкладення:

    1 людині також подобається це.
  10. bodros

    bodros Підмайстер

    Повідомлення:
    36
    Симпатії:
    6
    Адреса:
    Івано-Франківськ
    Відповідь: Re: КОВСГДВД-Котел твердопаливний газогенераторний Підприємець Я.Федина.

    це зовсім не правда!!! Краще горить коли дрова сухі!!! Коли палити сухими дровами то розхід палива значно менший, краще горить і саме головне немає такої кількості дьогтю і смоли на стінках топочної камери!!!

    все навпаки! КПД зменшується!!! це відбувається тому, що велика кількість енергії тратиться на те щоб висушити волого дрова + пара що виділяється з вологих дров знижеє температуру в камері згоряння!!!
    можливо ви перепутали, можливо мали на увазі ВУГЛЕЦЬ?
     
    2 користувачам це сподобалось.

Поділитися цією сторінкою