Секционные ворота хорошо или плохо?

Тема у розділі 'Заборы, ворота, ограждения', створена користувачем Tolik_84, 4 січ 2011.

1. Tolik_84

Tolik_84 Новачок

Повідомлення:
    2
    Симпатії:
    0
    Адреса:
    Киев
    Подскажите кто знает что лучше поставить в гараж - солдеповские ворота из стали или новые секционные ворота? Защищают ли секционные ворота от взлома? Да они несколько дороже но стоит ли платить больше?

2. Пітон
    Онлайн

Пітон Друг Команда форуму

Повідомлення:
    4.747
    Симпатії:
    9.433
    Адреса:
    з Київщини, з діда-прадіда
    Відповідь: Секционные ворота хорошо или плохо?

Хороші "совдеповські" ворота коштуватимуть не набагато менше нових секційних. При бажанні можна зламати що ті що інші, металеві - шляхом підрізання зовнішніх завісів, секційні - банально за допомогою заспокоювача.
    Ті, що дійсно протизламні, коштують багато грошей, але і у цьому випадку злодії лізуть - або через дах і стелю або через стіну hello

3. Viktor_R

Viktor_R Новачок

Повідомлення:
    3
    Симпатії:
    0
    Адреса:
    Киев
    Я повністю згоден що металеві кращі. Але ворота вночі ніхто пиляти на всю вулицю не буде. Є багато інших способів тихо залізти в дім або гараж! Є непогані секційні ворота HORMANN. В них захист кращий ніж у інших. Якщо купиш Китайські то їх тихенько відчинять консервною відкривачкою.

4. Dzenya

Dzenya Новачок

Повідомлення:
    1
    Симпатії:
    0
    Совсем не согласен! Есть и другие нормальные производители кроме немцев! Зачем далеко ходить, можно взять у соседей Россия, Белоруссия. у них тоже масса вариантов. У немцев есть свои недостатки - цена, у них куча толщин панелей (от бляшанки до нормальной толщины). У немцев ворота вдвое дороже чем у остальных. Да конечно есть и свои плюсы.

5. Tolik_84

Tolik_84 Новачок

Повідомлення:
    2
    Симпатії:
    0
    Адреса:
    Киев
    Да вы меня запутали. Где мне найти нормального специалиста? Кто может рассказать, на живом примере показать? Я сильно переплачивать тоже не хочу.

6. Viktor_R

Viktor_R Новачок

Повідомлення:
    3
    Симпатії:
    0
    Адреса:
    Киев
    Ну якщо в тебе зовсім туго з грошима то звісно можна купувати Російські, або Білоруські. Я собі поставив Німецькі і вже три роки насолоджуюсь їх роботою. мені ставили ось ці хлопці svit-vorit.kiev.ua/index.php/authomatic-gate/section-gate Зробили чудово і швидко. Непідкопаєшся!

7. Пітон
    Онлайн

Пітон Друг Команда форуму

Повідомлення:
    4.747
    Симпатії:
    9.433
    Адреса:
    з Київщини, з діда-прадіда
    Відповідь: Re: Секционные ворота хорошо или плохо?

У нас в гаражному кооперативі за ніч, скориставшись тим що не було сторожа, підпиляли завіси і відкрили з десяток гаражів. До цього часу міліція злодіїв не знайшла...
    Це як по дверях - якщо схочуть залізти то залізуть. Питання тільки в тому скільки часу це потребуватиме. Крім товщини металу дивіться на фурнітуру, бо відвертий кЕтай ламається на раз

8. Прохожий

Прохожий Майстер

Повідомлення:
    299
    Симпатії:
    63
    Адреса:
    Дніпро
    Если не сложно - какую именно панель ставили?

9. Viktor_R

Viktor_R Новачок

Повідомлення:
    3
    Симпатії:
    0
    Адреса:
    Киев
    HORMANN

10. tuta

tuta Новачок

Повідомлення:
    2
    Симпатії:
    0
    в принцепе, можно и железные ворота ето зависит от потребности вида. Я советовался с ребятами в своем городе они мне помогли подобрать. ukrtent.com.ua

Поділитися цією сторінкою