Чем подключать полотенцесушитель?

Тема у розділі 'Сантехника, водоснабжение, канализация', створена користувачем valek ua, 25 гру 2010.

  1. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Re: Відповідь: Re: Чем подключать полотенцесушитель?

    гарно, я не заперечую. Але на фото може показана система індивідуальної розводки. Тому і відсічний кран тут мало потрібний - можна і на гребінці відключати лінію в разі чого. А у вас - рушникосушка з тонкого металу і у централізованій системі. Всяке буває, я би від запірних вентилів не відмовлявся категорично..
     
  2. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Re: Відповідь: Re: Чем подключать полотенцесушитель?

    можна не ховати краники у всякі лючки, а поставити крани біля гребінки.
    Ось такі :
    [​IMG]
    Є 3/4", хромовані
     

    Вкладення:

    • 1372441.jpg
      1372441.jpg
      Розмір файлу:
      68,7 КБ
      Переглядів:
      446
  3. valek ua

    valek ua Новачок

    Повідомлення:
    12
    Симпатії:
    0
    Дякую, ще раз дякую. Я вже щось таке купив. Завтра спробую переваритися і підключитися, принаймні тимчасово. Справа в тому, що я свої схемки вчора закинув на російський "майстерсіті". Так там пропонують взагалі такий варіант:
    [​IMG]
    Вставка 1", а підводка до драбинки 3/4". Називають недоліки схем із завуженим та зміщеним байпасом:
    1. 1/2" мало для стояка
    2. НЕ проектное состояние. Это часто заканчивается претензиями упр.компании, в любом случае, даже если реального негативного влияния не будет-всегда можно оказаться крайним.
    3.При врезке 1/2" в стояк может наблюдаться шум при интенсивном разборе воды.
    К тому ж еще при вварке 1/2 трубы в 3/4 в 3/4 проход уменьшается, что тоже не хорошо.
    А може мені завтра знизу підключитися і все зробити трубами на 3/4", навіть байпас? Що Ви порадите? Який варіант обрати?

    Добавлено через 22 минуты 0 секунд
    Викладу всі три варіанти підключення разом:
    [​IMG]
    Який обрати?
     
  4. AKit

    AKit Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.012
    Симпатії:
    803
    Відповідь: Re: Чем подключать полотенцесушитель?

    Моя думка.
    1.Вода ітиме не тільки по трубі 1/2", а і по сушарці.На старому варіанті байпаса немає взагалі.
    2 Можливо.
    3.Який відбір води в системі опалення.
    Якщо отвір в 3/4" зробити акуратно, трубу 1/2" підігнати до труби 3/4 , а не не всовувати в неї , то чому він зменшиться.

    Добавлено через 42 минуты 45 секунд
    Перечитав ваш допис. Якщо Ви підключаєте сушарку до ГВС , то байпас тут взагалі лишній . З ним сушарка може просто не грітися.Вода піде по найменшому спротиву.Через те в старому варіанті і немає байпасу.Тому якщо і ставити байпас ,то варіант №2, там спротив байпасу більший чим сушарки ,можливо що працюватиме.
     
  5. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Re: Чем подключать полотенцесушитель?

    При варіанті, який рекомендують вам наші колеги з згаданого сайту, у вашу рушникосушку затікатиме мізер (у порівнянні) теплоносія.
    1/2" байпас призначений для створення локального опору магістралі на ділянці підключення вашої сушки. Сумарний опір ділянки русникосушка+байпас буде рівним (приблизно) опору ділянки 3/4" труби. Тому у стояку не виникатиме додаткових негативних ефектів від підключення.
    Якщо бюрократи схочуть проект - тоді прийдеться замовити у проектній організації технічне обгрунтування такої переміни. Бурократи взагалі можуть заборонити заміну інстальованої рушникосушки - і тут нічого не зробиш, мають право на це. Але це проблема не технічна.
    При застосуванні нагрівальних приладів, їхнє підключення повинно забезпечувати демонтаж приладу при необхідності без зупинки роботи інших приладів у стояку чи гілці.
    Без вентилів і байпасу цього не можна забезпечити в однотрубній системі..

    Добавлено через 9 минут 15 секунд
    варіант сушки в старому варіанті не розлядається як нагрівальний прилад, а як кусок магістралі, тобто просто труби. І тому байпасу не ставиться.
     
  6. star_t

    star_t Новачок

    Повідомлення:
    11
    Симпатії:
    0
    Адреса:
    киев
    Ув. форумчане, добрый день! Срочно нужна консультационная помощь по установке п/с.
    В с/у на стояке ГВС есть два отвода на расстоянии находящиеся друг от друга на 500мм для подключения п/с. Я не специалист(ка), поэтому в терминах могу ошибаться. Вопрос: как присоединять п/с с нижним подключением,который я уже купила и какие нужно учитывать нюансы? С/техники, которые сейчас работают утверждают, что нужно покупать другой п/с с боковым подключением т.к. будет постоянно завоздушиваться и кран маевского не спасет. Так ли это?
     

    Вкладення:

  7. AKit

    AKit Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.012
    Симпатії:
    803
    Якщо у вас такий, то така проблема може виникнути(фото 1)

    Для такого на мою думку краще було б таке підключення(фото 2)
     

    Вкладення:

  8. dmode

    dmode Майстер

    Повідомлення:
    196
    Симпатії:
    11
    Чи така схема буде працювати? Магістральна труба циркуляції гарячої води буде іти під стелею, тобто зверху відносно рушникосушки. Яка має бути відстань між врізками в магістральну трубу? Так розумію що якщо вона буде короткою то циркуляції не буде?
     

    Вкладення:

  9. Энки

    Энки Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    15.888
    Симпатії:
    15.562
    Адреса:
    Київ
    А в разрыв?
    Рециркуляция ГВС - это ж такое, абы було, супер расхода не нужно. Не отопление.
    Ну или зауживайте байпас.
     
  10. Tehnik-san

    Tehnik-san Інженер

    Повідомлення:
    621
    Симпатії:
    707
    Адреса:
    Москва
    Не буде ! Щоб на повну міць працювала рушникосушка (далi РC ) трасу рециркуляції треба прокладати нижче РС , за прикладом роботи опалювальної схеми "ленінградка"
     
    Останнє редагування: 31 січ 2014

Поділитися цією сторінкою