Не працює насосна станція

Тема у розділі 'Сантехника, водоснабжение, канализация', створена користувачем dendy31, 21 гру 2010.

  1. yarek

    yarek Бригадир

    Повідомлення:
    629
    Симпатії:
    188
    Адреса:
    Буковина
    Так це говорить про те що є підсос воздуху,треба шукати де.А може в скважині мало води,ви міряли?
     
  2. Витэк

    Витэк Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.084
    Симпатії:
    1.863
    Адреса:
    Золотоноша
    Вот сразу нужно было это сказать. У вас явно где-то есть подсос воздуха. Если стоит ручной насос то вполне может быть через него. Так же может быть и через соединения, особенно если вы будучи не профи делали их сами.
     
  3. dendy31

    dendy31 Новачок

    Повідомлення:
    8
    Симпатії:
    0
    Адреса:
    Белая Церковь
    Ручного насосу немає, стики всі перепровірені під землею стиків взагалі немає(ціла труба) в криниці заборнік метр у воді, грушу поставив нову, все герметично, єдиний варіант що десь в землі лопнута труба
     
  4. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Re: Не працює насосна станція

    перевірте тиском: відкрутіть трубу від насосу і, заглушивши її фланцем з ніпелем від автомобільної камери колеса, спробуйте накачати повітря у трубу.
     
    1 людині також подобається це.
  5. Vovan

    Vovan Інженер

    Повідомлення:
    1.490
    Симпатії:
    506
    Адреса:
    Пригород Киева
    Re: Відповідь: Не працює насосна станція

    Груша стоит после насоса. Если она и пробилась, то станция просто будет часто включаться/выключаться. На подсос воздуха она никак не влияет.;-)
    Я так понял забор воды осуществляется с кругового колодца?
    Два варианта - подсос воздуха в заборной магистрали или сальникам капец...:Hi:
     
  6. dendy31

    dendy31 Новачок

    Повідомлення:
    8
    Симпатії:
    0
    Адреса:
    Белая Церковь
    Вже все перевірили і замінили майже всі агрегати, зилишилися туба і бак, річ в тому що запускаю станцію, вода подається, закриваю крана, накачує 2.5 атм, зпрацьовує релє і станція виключається, нібито все так як і має бути, потім відкриваю кран, вода подається але зменшується напор і взагалі перестає бігти, станція працює в холосту поки не вимкнеш. Приходиться все робити спочатку, 10 років працювало проблем небуло.
     
  7. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Re: Не працює насосна станція

    dendy31, зворотній клапан на кінці всасної труби є?
     
  8. dendy31

    dendy31 Новачок

    Повідомлення:
    8
    Симпатії:
    0
    Адреса:
    Белая Церковь
    Є і клапан і сєтка
     
  9. ekelemen

    ekelemen Новачок

    Повідомлення:
    1
    Симпатії:
    0
    Адреса:
    Харьков
    У меня иногда тоже такое случается, причину думаю я нашел, моя станция работает на пределе , до зеркала воды 8 метров, а станция 9-ти метровая и когда забирается этот предельный уровень воды приходится подождать пока поднимется уровень , а потом перезапускаю станцию . Летом делаю это часто, хочу купить насос "Водолей" и подсоединить его к станции, думаю это решит проблему.
     
  10. Vovan

    Vovan Інженер

    Повідомлення:
    1.490
    Симпатії:
    506
    Адреса:
    Пригород Киева
    Схоже на клапан... Я в свій час штук 5 переміняв - теж вода "падала" на вході...:Hi:
     

Поділитися цією сторінкою