Схема теплого пола для чайников

Тема у розділі 'Теплые полы', створена користувачем Glamour_Gutsul, 1 гру 2010.

  1. Glamour_Gutsul

    Glamour_Gutsul Новачок

    Повідомлення:
    6
    Симпатії:
    1
    Адреса:
    Киев
    Re: Схема ТП для чайников (с картинками)

    Повертаючись до посту №4... Поясність, якщо Ваша ласка, чому клапан 1720123, для обмеження температури теплоносія на звороті, слід встановлювати на кожен контур? А якщо поставити такий клапан на загальний вихід колектора - він працюватиме? Просто Т в кожному контурі може дещо відрізнятися?
     
  2. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Re: Схема ТП для чайников (с картинками)

    Для чого на кожен контур. Для роздільного регулювання температури. Витрати і (і режими) кожного контуру є різні, тому бажано їх відслідковувати і підтримувати окремо в кожному контурі
     
  3. Sobaka

    Sobaka Підмайстер

    Повідомлення:
    95
    Симпатії:
    6
    Адреса:
    Киев
    Re: Схема ТП для чайников (с картинками)

    А не проще было бы совместить всю систему отопления в одном!? Достаточно коллектора в сборе на максимум 6 выходов, желательно с возможностью установки термоголовок для теплого пола и полотенечка (летный режим). Поскольку контуры теплого пола не большие то доп.насос не понадобится совсем, все прекрасно будет работать.
     
  4. Дмитро85

    Дмитро85 Новачок

    Повідомлення:
    57
    Симпатії:
    0
    Адреса:
    Івано-Франківськ
    Відповідь: Схема ТП для чайников (с картинками)

    Добрий день всім. Я тільки придбав квартиру (сирець), думаю робити опалення, розглядаю варіанти.
    В мене декілька питань до досвідчених майстрів (я повний чайник в цьому):
    1) чи можливе опалення тільки системою "Тепла підлога" (приваблює відсутність радіаторів та комфорт)? Пошукавши в інтернеті таку інфу бачу що за кордоном таке використовують.
    2) що дешевше в подальшій експлуатації обігрів всієї квартири ТП чи радіаторним опаленням? Чув що обігрівати квартиру ТП дорого. Правда це?
     
  5. Sobaka

    Sobaka Підмайстер

    Повідомлення:
    95
    Симпатії:
    6
    Адреса:
    Киев
    Re: Відповідь: Схема ТП для чайников (с картинками)

    Який обігрів квартири? Автономний газовий, центральне опалення?
     
  6. Дмитро85

    Дмитро85 Новачок

    Повідомлення:
    57
    Симпатії:
    0
    Адреса:
    Івано-Франківськ
    Відповідь: Re: Відповідь: Схема ТП для чайников (с картинками)

    Автономний газовий.
    Дуже прошу пояснити всі ЗА і ПРОТИ обігріву квартири виключно ТП.
     
  7. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Re: Відповідь: Схема ТП для чайников (с картинками)

    Спочатку необхідно знати тепловтрати вашої квартири. Потім необхідно оцінити, який у вас потенціал підлогового опалення (тобто скільки підлоги з яким покриттям планується у квартирі) І вже аж тоді можна оцінити, скільки ват тепла ви можете отримати від підлоги. Звичайно ж, розташування меблів також необхідно враховувати, вони перешкоджатимуть поступленню тепла від підлоги.
    Якщо без конкретики - тоді перевага підлогового опалення найбільш повному використанні тепла, отриманого від спалювання газового палива. Сучасний конденсаційний котел у цьому вам допоможе, адже можна добитись від нього температури диму у 30-40С, що говорить про дуже високий коеф. використання тепла спалюваного газу. Але те, щоб добитися цього високого коефіцієнту, така реалізація опалення потребуватиме значних коштів - вже інша тема обговорення.
    Банально - вам просто може забракнути площі підлог, щоб забезпечити поступлення необхідного тепла у квартиру.
     
  8. Дмитро85

    Дмитро85 Новачок

    Повідомлення:
    57
    Симпатії:
    0
    Адреса:
    Івано-Франківськ
    Відповідь: Re: Відповідь: Схема ТП для чайников (с картинками)

    Тобто я так розумыю що щоб побудувати нормальну систему ТП це задоволення дуже дороге порівняно з радіаторним опаленням?
    І ще одне питання стосовно ТП, як зробити комбіновану систему радіаторів і ТП? Я знаю що температура теплоносія в радіаторах = 60-85 градусів, а в ТП максимум 50. Як досягається необхідний рівень температури для ТП?
     
  9. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Re: Відповідь: Схема ТП для чайников (с картинками)

    потрібно рахувати для кожного випадку. У сусідній темі я накидав ескіз набору матеріалів - прикиньте вартість з доступних у вашій околиці..

    Добавлено через 4 минуты 20 секунд
    двома способами:
    1. Це просто котел видає таку низьку температуру
    2. Вузол підмішування. Контур теплої підлоги має свій циркуляційний насос, який перекачує теплоносій від подаючої гребінки через труби теплої підлоги до зворотньої гребінки. У подаючій гребінці контролюється температура, якщо вона занизька - додається порція теплоносія з вищою температурою з системи до тих пір, поки температура не зросте до необхідної.
     
  10. Дмитро85

    Дмитро85 Новачок

    Повідомлення:
    57
    Симпатії:
    0
    Адреса:
    Івано-Франківськ
    Відповідь: Re: Відповідь: Схема ТП для чайников (с картинками)

    в якій саме темі?

    Добавлено через 2 минуты 18 секунд
    Якщо котел видає таку температуру то батареї тоді будуть ледве теплі????
    А щодо 2-го варінту, я так розімію що варіант не з дешевих задоволень! Скільки коштує гребінка на 4 контури з таким обвісом? Я не прошу конкретні цифри хотя би межі.
     

Поділитися цією сторінкою