Заточка цепи бензопилы

Тема у розділі 'Аккумуляторный, пневмо, электро и бензоинструмент', створена користувачем orex_, 23 лис 2010.

  1. Юрко

    Юрко Інженер

    Повідомлення:
    1.149
    Симпатії:
    404
    Адреса:
    UA
    Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Заточка та ла

    Я думаю що це саме такий випадок, коли дійсно не вартує так ризикувати, тим паче коли є шанс знайти заводский ланцюг відповідального виробника. Пила ж навіть немає жодного захисту , навідміну від тієї ж болгарки. Згадав як колись на мотоциклі обірвало ланцюг , тільки від самого спогаду спина починає нити. Татів ремінь на дупі у порівнянні з цим байка:-D.
     
  2. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Заточка та ланцюг бензопили

    де мене чекає біда, якщо якісно напаяють твердосплав?
    Порветься ланцюг? Так він і без напайок може порватися..
    Чи напайка відірветься від ланцюга і попаде в мене?. Так напайка летить не в мою сторону, навіть якщо вона відірветься від зуба тоді, коли він буде на верху шини..
    Я розумію, остерігатися корисно, але може і заводська напайка (а вони там напаяні чи зуби просто з твердосплаву виготовлені? (певно ні, твердосплав крихкий)) може успішно відірватися від зуба при надлишковій надії на неї, як на панацею від всього, з мого боку..
    Що загрожує?
     
  3. alexduc

    alexduc -

    Повідомлення:
    3.195
    Симпатії:
    2.255
    Адреса:
    Ровно
    Re: Заточка та ланцюг бензопили

    Вот фото рисунок циркулярной пилы с напайкой

    [​IMG]
    С стандартным зубом.
    А вот ленточной
    [​IMG]
    Как видите она приспособлена для вывода стружки, что предохраняет от зажимания.
    Реально перепаять просто конструктивно не возможно.Даже если сильно захотеть, то скорее всего приведет к разбалансированности.В следствии чего порвет цепь.А также ее просто будет зажимать в детали(в следствии отсутствия разводки), что также черевато.
     
  4. orex_

    orex_ Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.987
    Симпатії:
    725
    Адреса:
    Рахів
    Re: Заточка та ланцюг бензопили

    - це не правда.
    - якшо це "рідний цеп" він мягкший;
     
  5. Юрко

    Юрко Інженер

    Повідомлення:
    1.149
    Симпатії:
    404
    Адреса:
    UA
    2 користувачам це сподобалось.
  6. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Заточка та ланцюг бензопили

    Юрко, дякую, "Корунд" недалеко від моєї роботи, зайду при нагоді.

    Добавлено через 13 минут 41 секунду
    alexduc, я не збирався з наскоку зробити таку делікатну роботу, як напайка твердосплаву на ланцюг. Але з другого боку не бачу заперечень щодо оцінки можливості такої роботи.
    Дякую за зауваження:
    насмілюсь продовжити розмову про напайку ланцюга (хай буде це гіпотетична розмова) якого плану буде дисбаланс ланцюга: по вазі ланок чи по різному навантаженню на зуб?
    Я старався би підібрати твердосплав за довжиною (формою паралелепіпед), рівною
    ширині (чи довжині ) ріжучої кромки зуба. Припаяти на площадку, яку випиляти у зубі, спилявши ріжучу кромку на необхідну глибину (товщину напайки). Потім загострити відповідно до теорії пиляння ланцюгом. Де тут слабке місце?
     
  7. orex_

    orex_ Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.987
    Симпатії:
    725
    Адреса:
    Рахів
    Re: Відповідь: Заточка та ланцюг бензопили

    - звіт в студію , цікаво.
     
  8. orex_

    orex_ Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.987
    Симпатії:
    725
    Адреса:
    Рахів
    Re: Заточка та ланцюг бензопили

    Доброго :Hi:.
    Сьогодні поступив пацієнт , убитий не по детскі, телеф. важко зфоткати, такому напевно вже і машинка мало шо допоможе. Я попробував напильником хоч трохи підрівняти. Оказується власник точив цеп на "коліні", без шини.
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
     
  9. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Re: Заточка та ланцюг бензопили

    То не коліно винне, а голова власника, тобто те, як він розуміє гострення. Можна і на коліні нормально підгострити.
     
  10. orex_

    orex_ Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.987
    Симпатії:
    725
    Адреса:
    Рахів
    Re: Відповідь: Re: Заточка та ланцюг бензопили

    Доброго :Hi:.
    - щесно кажучи я попробував на коліні , без шини ... страшенно погано.
    - а такий станочок http://www.ati.com.ua/foto-stanok-dlya-zatochki-tsepey_bbf_613689.html , не користується таким хтось ?
     

Поділитися цією сторінкою