Що краще з точки зору екології ламінат, паркетна дошка чи плитка?

Тема у розділі 'Полы', створена користувачем serasr0511, 21 лис 2010.

  1. serasr0511

    serasr0511 Підмайстер

    Повідомлення:
    61
    Симпатії:
    1
    Відповідь: Re: Що краще з точки зору екології ламінат, паркетна дошка чи плитка?

    я переживаю щоб весною, осіню та зимою в дитячій було тепло на підлозі, а з властивостями ламінату ще не знайомий. А на рахунок плитки то дійсно літом буде холодно.

    ефект, вихлодячи з відгуків про теплу підлогу, є прекрасний, а на рахунок "килоденег" я думаю буде дешевше в інших кімнатах під плитку.
     
  2. Андрей123

    Андрей123 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.352
    Симпатії:
    1.611
    Адреса:
    Днепропетровск
    *ничего не понял, пожал плечами и побрёл дальше по форуму шариться...*
     
  3. AlexWhite

    AlexWhite Новачок

    Повідомлення:
    6
    Симпатії:
    1
    Адреса:
    Україна, Дрогобич
    Відповідь: Що краще з точки зору екології ламінат, паркетна дошка чи плитка?

    Я вважаю краще паркет($), в цілях економії ламінат, + коврик. Але коврик треба пилососити мінімум 2 рази в тиждень!. Пилюка - небезпечна штука! особливо для маленьких людей, які мають будуть мати безпосередню близкість з підлогою/ковриком.
    Плитка - тверда, тепла підлога($$$) + десь є тема тро підлогу (для дітей недуже...) + пилюка яка піднімається з теплим повітрям.
    Мій вердикт якість/ціна :K:vo:
     
  4. gavito

    gavito Майстер

    Повідомлення:
    152
    Симпатії:
    57
    Pergo ламинат,1984г.присужден знак "зеленый лебедь"
     
  5. Анастасия1111

    Анастасия1111 Новачок

    Повідомлення:
    7
    Симпатії:
    0
    Адреса:
    Львов
    Всі три вище перелічені підлоги можуть іти на підігрів, але зрозуміло, що для деревини це не вельми добре! Плитка в дитячу - це самогубство, адже вона холодна та тверда. Якщо це не перший поверх, то можна обійтися без пыдыгрыву та постелити фанеру для утепелення. а зверху паркетну дошку, яка э екологічною та теплою підлогою. Ламінат є завжди холодною підлогою, та може викликати аллергічні реакції. якщо зупинити вибір саме на ньому. то прискіпливо обирайти поміж фірм! :-D
     
  6. Андрей123

    Андрей123 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.352
    Симпатії:
    1.611
    Адреса:
    Днепропетровск
    А вот про аллергию на ламинат - подробнее, плз.
    ЗЫ. Я в этой теме немного разбираюсь, так что с фактами, если не трудно ;-)
     
  7. gavito

    gavito Майстер

    Повідомлення:
    152
    Симпатії:
    57
    Смотрите мое сообщение перед Вашим вопросом
     
  8. Андрей123

    Андрей123 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.352
    Симпатії:
    1.611
    Адреса:
    Днепропетровск
    т.к. Анастасия1111 не удосужилась объясниться по поводу аллегрии на ламинат, снял с её репутации один бал.
    с формулировкой "неправдивая информация":Hi:
     
  9. Анастасия1111

    Анастасия1111 Новачок

    Повідомлення:
    7
    Симпатії:
    0
    Адреса:
    Львов
    Спасибо за репутацию) В дешёвом и не качественном ламинате используется и материал соответствующий! Например клея с превышающим уровнем Формальдегидов, которые просто уничтожают человеческий организм. Вот про это статья с Википедии: Формальдегид оказывает отрицательное влияние на органы дыхания, вызывая парез дыхательных путей (остановку дыхания), на кожный покров (ярко выраженные дерматиты, экземы, язвы), нервную систему (энцефалопатии). При длительном воздействии формалин оказывает аллергенное, мутогенное и канцерогенное воздействие. При постоянном воздействии высоких концентраций этого вещества могут возникнуть мутации органов. Оно влияет на почки и печень, а также на центральную нервную систему, вызывая головные боли, усталость и депрессию. Потенциально он может вызывать астму и астматические приступы. Формальдегид накапливается в организме и трудно выводится.
     
  10. Андрей123

    Андрей123 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.352
    Симпатії:
    1.611
    Адреса:
    Днепропетровск
    теперь плз, ТМ ламината (доказано выделяющего ламинат) в студию.
    ЗЫ. сертификацией тоже занимался - знаю что и как.
    ЗЗЫ. и поставщиков многих знаю, готов курощать и низводить со сканами документов
     

Поділитися цією сторінкою