Камин-котел c класическим и пиролизным горением

Тема у розділі 'Твердотопливные котлы', створена користувачем Vladimir1964, 21 лис 2010.

  1. Vladimir1964

    Vladimir1964 Бригадир

    Повідомлення:
    150
    Симпатії:
    115
    Адреса:
    г.Львов
    Так як прилад планується ставити в холі першого поверху то димосос повинен працювати в будь якому режимі. Природної тяги мені невистачить (вентканал січенням 150х150мм).
     
  2. юриййй

    юриййй Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.018
    Симпатії:
    1.288
    С дымососом затрудняюсь сказать.В камине с естеснвенной тягой верхняя подача работает, проверено.
     
    1 людині також подобається це.
  3. lech

    lech Новачок

    Повідомлення:
    1
    Симпатії:
    0
    Адреса:
    Львов
    Існуюють каміни - котли котрі мають вмонтований водяний контур, в Україні вони експлуатуються вже 4-5років.:Hi:
     
  4. Vladimir1964

    Vladimir1964 Бригадир

    Повідомлення:
    150
    Симпатії:
    115
    Адреса:
    г.Львов
    Відповідь: Re: Камин-котел c класическим и пиролизным горением

    Добавлено через 1 минуту 0 секунд

    Запропонований Вами камін з водяною сорочкою -це вже опалювальний прилад минулого століття. Вперше я іх побачив за кордоном 10р. тому.
    Вам як "мєнєнджєру" пора було б вже знати ,що камін має найменше КПД з усіх опалювальних приладів, і в додаток до нього пропонуйте ще й кочегара,який буде закидати що три години у нього дрова у обємі 2 куба на добу. А як на мене будь який камін - це ще один вентканал, який викидує тепле повітря із вашої оселі.
    Я конструюю і виготовляю піролізний камін-котел, прочитайте тему з початку.
    Якщо ви хочете рекламувати ваші каміни,то робіть це фахово, а не на форумі майстрів
     
  5. Vladimir1964

    Vladimir1964 Бригадир

    Повідомлення:
    150
    Симпатії:
    115
    Адреса:
    г.Львов
    1 людині також подобається це.
  6. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Re: Камин-котел c класическим и пиролизным горением

    і як там просування до наміченої мети?
     
  7. Vladimir1964

    Vladimir1964 Бригадир

    Повідомлення:
    150
    Симпатії:
    115
    Адреса:
    г.Львов
    З металу усе покроїв.Тепер основна проблема як розвести канали подачі повітря в топку. Вишукую інфу на форумах.
     
  8. Остап1974

    Остап1974 Майстер

    Повідомлення:
    129
    Симпатії:
    52
    Адреса:
    Львов
  9. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Re: Камин-котел c класическим и пиролизным горением

    Vladimir1964, як ідуть справи з каміном?
     
  10. Зазор

    Зазор Майстер

    Повідомлення:
    150
    Симпатії:
    75
    Адреса:
    Україна Рівненська обл
    @Vladimir1964, Приветствую Вас. В отличии от Вас- молодца, я только начинаю строить дом 137.60 м2 Чем-то похож на этотhttp://www.alfaplan.ru/catalog/item_2301/ . Бес проектной документации и чертежей- готов фундамент. Ну и хотелось что-бы королём этого дома был камин. 50% моих знакомых отговаривают не делать вообще- простую грубку с топкою в центр гостевой:-D но наивная мечта берёт своё. Вариант камина-пиролизника - не мистика видел на форуме O=-:kozak: обдумываю и анализирую ,но сталкивались ли Вы с камином который может обогреть весь дом воздушнымы ходами аналогичными грубке включая второй этаж бес електричества и.т. Буду длагодарен за любые соображения всех форумчаней.
     

Поділитися цією сторінкою