Відпочинок в Україні

Тема у розділі 'Туризм и путешествия', створена користувачем david.k, 1 лют 2009.

  1. Дед Хоттабыч

    Дед Хоттабыч Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.445
    Симпатії:
    4.857
    Мы привыкли с воим городам и зачастую невидим их красы.
    Крым я исходил ногами,как говорят-вдоль и поперек,КРАСОТА! но презжая домой тут же появляется какое то успокоение, что ли. Зато в памяти остаются всегда хорошие воспоминания. Каждому городу есть,что показать! Так и мой город-Запорожье...
    лот49.jpeg лот41.jpeg лот55.jpeg лот59.jpeg лот77.jpeg лот70.jpeg лот.jpeg лот15.jpeg лот19.jpeg лот53.jpeg getImageлот104.jpeg лот10.jpeg лот8.jpeg лот20.jpeg лот34.jpeg лот35.jpeg лот36.jpeg

    :sps::Hi:
     
    kim chen loran, Julla, Saisan та 8 іншим подобається це.
  2. Serik1

    Serik1 Підмайстер

    Повідомлення:
    50
    Симпатії:
    6
    Раньше в Крым ездили, теперь будем ездить на Азовское море.
     
  3. bogdanova

    bogdanova Підмайстер

    Повідомлення:
    48
    Симпатії:
    10
    А я приглашаю к себе: В Одессу, в Аркадию! Сдаю на лето отдыхающим комнаты на даче, такой себе мини-пансион. К морю очень близко, местность курортная, сады и фрукты. Плюс возможность полюбоваться несравненной Одессой, увидеть много интересного и нового. Кому интересно, пишите в личку.
     
    Voyutichi подобається це.
  4. SAntonova

    SAntonova Новачок

    Повідомлення:
    5
    Симпатії:
    1
    Карпаты! Я думаю каждый должен увидеть эти величественные горы! Дух захватывает. Была в Славском.
     
    kim chen loran подобається це.
  5. Жанетт

    Жанетт Стажер

    Повідомлення:
    2
    Симпатії:
    3
    Цілком підтримую. Україна прекрасна! Ми з чоловіком обожнюємо Карпати і Західну Україну. Часто буваємо в Трускавці. Не знаю чому це місто має на собі стеоретип "тільки для лікування" там можна чудово відпочити, і ніхто не заставляє пити мінеральну воду. В Трускавці є що подивитись, кудити піти і де розслабитись, і сервіс помітно покращився із зростанням конкуренції. Пам'ятаю нашу поїздку на День святого Валентина. Сюрприз від чоловіка... [​IMG] Забронював номер з ванною у спальні в санаторії "Віктор")))Ну а все інше по романтичному стандарту - вечеря і кіно. Люблю коли є що згадати))
     
    Останнє редагування модератором: 25 лис 2015
    NEMAN та Voyutichi подобається це.
  6. Бригадир

    Бригадир Заслужений майстер

    Повідомлення:
    10.968
    Симпатії:
    7.147
    Адреса:
    Одесса
    Ну как сезон?
     
  7. PoncHiK

    PoncHiK Стажер

    Повідомлення:
    13
    Симпатії:
    8
    Одесса, чудный город! Были в марте как-то и без моря сколько всего интересного посмотрели! Театр Одесский - красавец.
     
  8. sower

    sower Стажер

    Повідомлення:
    20
    Симпатії:
    7
    Подольские Толтры, начиная от Каменец Подольского в сторону Бакоты
     
    Julla подобається це.
  9. Жанетт

    Жанетт Стажер

    Повідомлення:
    2
    Симпатії:
    3
    Ми тут з чоловіком нове чудове місце відкрили для себе - Східниця. Там ніби і цивілізація є але так досить спокійно, і така гарна природа.
     
    Бригадир подобається це.
  10. Nikol Petriv

    Nikol Petriv Стажер

    Повідомлення:
    6
    Симпатії:
    1
    Недавно була у Кременці, дуже гарне і затишне містечко. А з висоти Кременецького замку відкривається дуже гарний краєвид.
     

Поділитися цією сторінкою