Пінопласт від фірми ТІСО (Тернопіль)

Тема у розділі 'Звукоизоляция и теплоизоляция', створена користувачем sem17, 19 лис 2010.

  1. sem17

    sem17 Підмайстер

    Повідомлення:
    57
    Симпатії:
    18
    Адреса:
    Рівне, Україна
    Привіт. Вибачайте, що довго не писав, на роботі завал і в дома будівництво. Значить так: пінопласт вложив на початку квітня
    [​IMG]
    На цій стадії про якість пінопласту нічого поганого я сказати не міг. Але як почали розкладати трубу теплої підлоги, то відразу зрозумів, що якість його не є гуд - на поворотах труба трохи ставала дибки і кліпси (гарпуни) виривалися із пінопласта і не тримали трубу. Монтажники, що робили ТП, заувіжили, що замість 35 щільності він може мати меншу!!! Виходило так, що були такі зони де труби зовсім не трималися пінопласту - приходилось прижимати їх підручним матеріалом.
    Висновок: краще б я купив би трошки дорожчий пінопласт кращої якості.
    [​IMG]
    Залили стяжку по трубах ТП 20 квітня. Зараз коли все висохло ніби все нормально.
    Якщо в когось будуть ще питання - з радістю відповім на них.
     
    1 людині також подобається це.
  2. C.R.A.Z.Y

    C.R.A.Z.Y Майстер

    Повідомлення:
    119
    Симпатії:
    19
    Адреса:
    Україна
    Відповідь: Пінопласт від фірми ТІСО (Тернопіль)

    sem17
    Розкажи послідовність робіт, а то в мене перекриття панелями, не знаю як добре зробити....
     
  3. igor_ko

    igor_ko Новачок

    Повідомлення:
    3
    Симпатії:
    0
    я теж із Тернополя дуже дякую для мене повчальна істоорія хоча з іншого боку чим менша щільність матеріалу тим більші і кращі теплозберігаючі властивості, а ви гроші вкладали саме в енергоощадність... такшо не хвилюйтесь Ви не втратили єдине не комфортно із таким матеріалом працювати мабуть
     
  4. фон

    фон Прораб

    Повідомлення:
    814
    Симпатії:
    394
    Відповідь: Re: Пінопласт від фірми ТІСО (Тернопіль)

    Я з вами не згоден.Густина вати більше 100 , БЕТОЛЮ 200 а піноплалну 15-25 а по теплопровідності різниця мізерна 0.01.А те що ви платите за пінопласт по ціні 25 а отримуєте пінопласт з густиною 15.Получається що вас тупо намахують.Я особисти цей пінопласт важив 25=10кг м3 а повинна важити більше 15кг.
     
  5. igor_ko

    igor_ko Новачок

    Повідомлення:
    3
    Симпатії:
    0
    можливо Ви праві, сперечатись не буду, хоча якщо подумати і говорити про один матеріаль. то розплавити пінопласт і взяти звичайний його стан теплопровідність і густина буде різною... тут http://www.hidrotechnik.ru/teploisol/teploisol10.html написано що "Плотность материала - главный аргумент, определяющий его теплопроводность."
    і логічно і математично доведено чому саме так, але якшо ви не згідні то це ж не моя проблема правда?
     
  6. фон

    фон Прораб

    Повідомлення:
    814
    Симпатії:
    394
    Відповідь: Re: Пінопласт від фірми ТІСО (Тернопіль)

    Основну роль в теплоопорі відіграє воздух в матеріалі який знаходиться в пінопласті чи в мінваті.Наприклад теплопровідність пінопласту з густиною 25=0.04 а екструдірованого густина35=0.035.але густина екструдера більша ніж в простого пінопласту.
     
  7. S.R.

    S.R. Інженер

    Повідомлення:
    914
    Симпатії:
    608
    Адреса:
    Харьков
    Не только «вiн може» - он ДОЛЖЕН иметь меньшую плотность т.к. подобный трюк допускают и позволяют отечественные нормативные документы. Чем производители и пользуются

    Тоже вполне понятно и объяснимо. Дело в том, что пенополистирол типа ПСБ, в силу технологических особенностей производства имеет крайне неравномерные показатели по плотности/прочности уже в пределах одного листа (в центре хуже, на периферии лучше).
    Именно данный факт обуславливает то, что для ответственных случаев применяют пенополистиролы, изготовленные по другой технологии – экструзионной или беспрессовой. Но они дороже. Порой намного.
     
  8. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Re: Пінопласт від фірми ТІСО (Тернопіль)

    тут трохи зауважу: порівнюйте не абсолютні величини, а відносні (у %), тоді очевидніше буде, у кого скільки коштує одиниця теплового опору (або у скільки раз ми пере-недо/плачуємо за теплоізолювання)
     
    1 людині також подобається це.
  9. sem17

    sem17 Підмайстер

    Повідомлення:
    57
    Симпатії:
    18
    Адреса:
    Рівне, Україна
    Привіт.
    Можливо і не в ту вітку пишу, але моя проблема напряму залежна від якості пінопласту.
    В трьох місцях моя стяжка по теплій підлозі дала тріщини. Я думаю через погану якість пінопласту. В цих місцях планую вкладати плитку. Підскажіть як можна законсервувати ці тріщини, щоб потім не було тріщин на плитці!!!
    Буду вдячний за Ваші поради.
     
  10. фон

    фон Прораб

    Повідомлення:
    814
    Симпатії:
    394
    Відповідь: Re: Пінопласт від фірми ТІСО (Тернопіль)

    Найбільш ймовірно що просів пінопласт.Постеліть жилізну армо сітку маленьку стяжку якщо є така можливість і ложіть плитку.
     

Поділитися цією сторінкою