Расчет толщины теплоизоляции

Тема у розділі 'Звукоизоляция и теплоизоляция', створена користувачем DimaZ, 17 лис 2010.

  1. kogutksm

    kogutksm Бригадир

    Повідомлення:
    105
    Симпатії:
    105
    Адреса:
    Львов
    Те данные которые даёт DimaZ они для Украины, и там чётко всё прописано и по материалах и по городам. А тут Киев, Одесса и Харьков и с материалами не очень ясно.
     
  2. Yelik

    Yelik Майстер

    Повідомлення:
    220
    Симпатії:
    62
    Адреса:
    Львів
    Відповідь: Re: Расчет толщины теплоизоляции

    :-D тут всі українською розуміють, не розумію для чого "напрягатись" і смішити людей? ;-)

    Добавлено через 1 минуту 1 секунду
    В таблиці ієрогліфи замість тексту :( Як це можна виправити?

    P.S. Відкривав LibreOffice 3.4.5.
     
  3. kogutksm

    kogutksm Бригадир

    Повідомлення:
    105
    Симпатії:
    105
    Адреса:
    Львов
    Re: Відповідь: Re: Расчет толщины теплоизоляции

    я старался что бы всем было понятно, и харковчанам и львовянам, потому так и написал. Можу писати українською. Але не в цьому суть. Суть в сантиметрах теплоізоляції.

    xamgelo скачав таблицю і все в ній зрозумів, оскільки написав зауваження. Можливо у вас офіс не той. І сайт пропустив мою таблицю. Але це не суттєво. Суть в сантиметрах........
     
  4. fwdcompartment

    fwdcompartment Новачок

    Повідомлення:
    5
    Симпатії:
    0
    Адреса:
    Киев
    Мій Розрахунок опору теплопередачі огороджувальної конструкції:
    R=3,44(м??К/Вт).
    Зовнішня штукатурка складна 0,015/0,87
    Базальтова плита (щільність 90) 0,05/0,054
    Газоблок Д500 0,36/0,16
    Внутрішня штукатурка складна 0,015/0,81 (шкода нема коєф. для глиняної штукатурки).
    Спасибі Авторові теми за гарну тему
     

    Вкладення:

    • Rt.rar
      Розмір файлу:
      11,2 КБ
      Переглядів:
      78
  5. uteplis

    uteplis Новачок

    Повідомлення:
    4
    Симпатії:
    3
    Адреса:
    Днепропетровск
    Я подсчитывал на форуме "Строй март", но тоже примерно, без учета сопротивления штукатурки и прочего гипсокартона. Здесь же все подробно и правильно, за что и спасибо.
     
  6. worl_d

    worl_d Підмайстер

    Повідомлення:
    97
    Симпатії:
    18
    Адреса:
    Дрогобич
    Підбирати товщину теплоізоляції потрібно не тільки з розрахунку термічного опору,
    потрібно також розраховувати внутрішню температуру стін чи перекриттів, проводити вологісну оцінку на предмет можливої конденсації вологи на зовнішній поверхні та товщині шарів огороджувальної конструкції. Від цого буде залежати комфорт, надійність та довговічність терміну експлуатації будинку. Крім того потрібно розраховувати яке буде споживання енергоносіїв при тому чи іншому варіанті утеплення, якою буде ціна на газ ( як що це газове опалення) і .т.д.
     
  7. kogutksm

    kogutksm Бригадир

    Повідомлення:
    105
    Симпатії:
    105
    Адреса:
    Львов
    Підкажіть як організувати розрахунок по Вашій схемі.
    ви пишете:
    Температура та вологість у жилому приміщенні завжди стала. Хіба не так?

    Яка різниця як я буду тримати робочу температуру в будинку, чи палачи газ, чи дрова, чи іншим альтернативним способом?

    Мені здається потрібно витримати норми по товщинах стін і ізоляції і цього буде достатньо. Точка роси буде десь там, у правильному місці :)
     
  8. worl_d

    worl_d Підмайстер

    Повідомлення:
    97
    Симпатії:
    18
    Адреса:
    Дрогобич
    Почитайте ДБН В2.6 31 2006 там все описано
    Внутрішня температура стіни розраховується при -20 -24гр. зовні( залежно від регіону)
    для того, щоб знати, чи не нижча вона за точку роси, а таке можливо коли стіна тонка або не утепленa, крім того для створення комфортних умов проживання потрібно, щоб різниця температури між стіною і повітрям в будинку була не більше 3-5 гр.С. При більшій різниці буде відчуватися дискомфорт. А вологісний режим рахується для того, щоб перевірити чи не буде теплоізоляція накопичувати вологу і від цього залежить її надійність і теплозахисні властивості. Тут рахується не точка роси, а перерозподіл в стіні парціальних тисків водяної пари та насиченої водяноїї пари, якщо криві цих тисків перетинаються в стіні чи ізоляції то існує ризик, що буде накопичуватися волога.
    Чим краще утеплений будинок тим менше потрібно спалювати любого палива, це правильно. Але існують категорії цін на газ і різниця між ними суттєва.
    Було б найкраще бути в нижчій категорії, чи не так?
    Тому потрібно рахувати, можливо кілька см.ізоляції позволить перейти в іншу цінову категорію , а це добрі гроші . Крім того від утеплення напряму залежать кошти на обладнання для опалення. Наприклад для неутепленого буд потрібно 20 кВт потужності радіаторів а для утепленого - 10кВт, ціна одного кіловата приблизно 400-500гр. от і рахуйте, я вже не кажу про потужність котла менші діаметри труб. і т.д. Наша біда в тому що ніхто нічого не рахує, от і живемо так
     
    shalaev-68 та Adrenalin23 подобається це.
  9. Nutrija

    Nutrija Майстер

    Повідомлення:
    191
    Симпатії:
    61
    Адреса:
    Львов
    Порахуйте будь ласка хто небудь теплоопір такої стіни:
    із середини на вулицю - цегла 250мм/ппс 5см/цегла 12мм
    і зрівняйте з такою самою але замість ппс залишаємо просто порожній простір:
    із середини на вулицю - цегла 250мм/повітря 5см/цегла 12мм
    Бо я ніяк не можу розібратися. По моєму з повітрям по розрахунках повинно вийти краще, але чому ж тоді утеплювач дають?
     
  10. фон

    фон Прораб

    Повідомлення:
    814
    Симпатії:
    394
    Відповідь: Re: Расчет толщины теплоизоляции

    Теоретично так ,а практично при такому варіанті ви незможете забезпечити повну ізоляцію воздуха в воздушному зазорі так як це робить ППС.
     

Поділитися цією сторінкою