Розетка на бетонній стінці

Тема у розділі 'Электрика и освещение', створена користувачем lompa, 16 лис 2010.

  1. el_Spark

    el_Spark Прораб

    Повідомлення:
    743
    Симпатії:
    376
    Адреса:
    Житомир
    Алмазні коронки підходять якнайкраще, але коли треба виготовити 4х 5ти місний блок, задля збереження сили та інструменту (коронки, перфа) ріжу штроборізом контури майбутнього блока прибл 70 на 250-300мм, потім всередині ще 2-3 горизонтальні проходи і утворені гребінці легко виділяються навіть зубилом. Правда все це з пилососом.
     
  2. lompa

    lompa Майстер

    Повідомлення:
    94
    Симпатії:
    66
    Відповідь: Re: Розетка на бетонній стінці

    Те, що вона бетонна, не дуже добре, керамзитову свердлити на мій погляд було б легше. Чи зможу я зробити декілька гнізд в бетоні коронкою з победитовими зубцями?

    Якщо немає штроборіза, чи можна це зробити болгаркою з алмазним диском?
     
  3. sanykrimea

    sanykrimea Firewall Команда форуму

    Повідомлення:
    25.883
    Симпатії:
    82.186
    Лучше, и быстрее как говорил el_Spark штраборезом или болгаркой.
    Коронкой можно, но защитную арматуру вырубать зубилом.
     
    1 людині також подобається це.
  4. el_Spark

    el_Spark Прораб

    Повідомлення:
    743
    Симпатії:
    376
    Адреса:
    Житомир
    Перепрошую, не завершив пост. Хотів сказати на прикладі штробріза, що дійсно, простіше болгаркою. Але пилюки буде hello неміряно. Якщо капітально міняєте електрику тоді 100% штроби, бруд і т.п. але у випадку одної-двох точок, спробуйте накладні розетки і вузенький пластиковий короб. І вівці цілі і вовки ситі. Панельні будинки це-SOS

    Добавлено через 1 минуту 43 секунды
    Можна, сам так роблю, коли штроборіз зайнятий :vo:
     
  5. Vladlen

    Vladlen Шабашник

    Повідомлення:
    3.613
    Симпатії:
    695
    Адреса:
    Сумы
    А такой вариант -обрисовать контур коробки на стене ,сверлом 6мм (перфоратор) по контуру насверлить отверстий и выдолбить.
    Еще есть вариантик но без пилы все равно не обойтись, один пилит болгаркой другой держит шланг от пылесоса-для штроб должно хватить глубина ведь не большая нужна если конечно плитки у вас не будет.
     
  6. lompa

    lompa Майстер

    Повідомлення:
    94
    Симпатії:
    66
    Придбав сьогодні коронку з побетитовими зубцями за 50 гр. Продавець на жаль не знає як нею працювати, в режимі дрелі, чи в режимі перфоратора. Думаю на 3-4 точки коронки вистачить.
     
  7. SanyCD

    SanyCD Бригадир

    Повідомлення:
    866
    Симпатії:
    219
    Адреса:
    UA
    "в режимі перфоратора".

    Интересный продавец... Посмотри на заточку зубьев. Если с двух сторон, то для перфоратора. А если с одной, то для дрели.
     
  8. lompa

    lompa Майстер

    Повідомлення:
    94
    Симпатії:
    66
    Продавец - девушка, девушкам простительно, если уж мы не все знаем. Зубы заточены с двух сторон, значит в режиме перфоратора. beer
     
  9. el_Spark

    el_Spark Прораб

    Повідомлення:
    743
    Симпатії:
    376
    Адреса:
    Житомир
    Режим режимом, але я б не радив би убивати перфоратор, а точнше патрон. В інструкції до мого боша пишуть про коронки на безударному режимі, на алмазній також заборонено використовувати удар.
    Хоча якщо перф вузькоокий, тоді так йому і треба:-[
    П.С. Победитовою свердлив один раз, пройшов 15 мм за хвилин 5, потім плюнув, вирізав болгарином і вибив перфомdrel
     
  10. Vladlen

    Vladlen Шабашник

    Повідомлення:
    3.613
    Симпатії:
    695
    Адреса:
    Сумы
    Я приобрел алмазную"Дистар"
     

Поділитися цією сторінкою