Керамічна плитка - всі етапи укладання плитки

Тема у розділі 'Плитка и камень', створена користувачем DYKOBRAZ, 11 лис 2010.

  1. mirock

    mirock мастер

    Повідомлення:
    4.671
    Симпатії:
    1.242
    Адреса:
    Dnepr
    Re: Керамічна плитка, всі етапи

    там ще багато факторів крім температури.
     
  2. DYKOBRAZ

    DYKOBRAZ Майстер

    Повідомлення:
    199
    Симпатії:
    103
    Адреса:
    Львівська область
    Re: Керамічна плитка, всі етапи

    Нема питань!

    Добавлено через 7 минут 14 секунд
    Класний лазер сам регулюється але він дорогий, а водяний бреше тоді коли трубка товщиною як катетр, я використовую товщиною 12мм. і ніколи збоїв не було. Але тут як кажуть в народі :"кожен кулик своє болото хвалить" хоча для мене найважливіше це результат, а способи бувають різні.

    Добавлено через 7 минут 28 секунд
    А де ти бачив що під плитку перетирають? Це не потрібно і навіть протипоказано якщо дотримуватись євротехнології.
    Я наприклад в невеликих приміщеннях сам рівень виставляю, фіксую шланг в одному куті ставлю мітку і вперед!

    Добавлено через 9 минут 40 секунд
    Часу йде однозначно більше ніж на просту штукатурку, але все компенсується пізніше коли викладаю плитку. В нас, в Самборі і околицях конкуренція серйозна а це 10%справжні майстри і 90%халтурщики дешеві, ось і приходиться тримати фасон і споживач вимогливий що мене дуже тішить бо нєумєйки відфільтровуються.

    Добавлено через 7 минут 40 секунд
    Однозначно! Я і сам перейду на лазер, але в мене він буде сам регулюватися (дуже дорогий), а ті що треба виставляти самому... ну не довіряю я їм і все!
     
  3. SanyCD

    SanyCD Бригадир

    Повідомлення:
    866
    Симпатії:
    219
    Адреса:
    UA
    Re: Керамічна плитка, всі етапи

    Был случай, когда гидруха отказывалась работать в одной из комнат...
    Ну вот просто брешет и все. Выносиш в другую комнату все нормально. Мистика\магнетизм не знаю...

    Заполнял как-то самогоном (зимой дело было) все вроде класс, не замерзает, быстро останавливается. Проблема обнаружилась на следующий день, так сказать "испарение" слишком большое. По 5-6 метров (200-300мл. стакан:)) в день "испарялась". И так этого испарителя не установили...

    На счет лазерных (самовыравнивающихся), вполне доволен (у меня не дорогой). Пользоваться гидрухой стал очень редко. Проверяю через 1-2 месяца. Для уверенности что не брешет :).
     
  4. DYKOBRAZ

    DYKOBRAZ Майстер

    Повідомлення:
    199
    Симпатії:
    103
    Адреса:
    Львівська область
    Re: Керамічна плитка, всі етапи

    Пардон, а чим перевіряєш? Хіба не водяним?
     
  5. SanyCD

    SanyCD Бригадир

    Повідомлення:
    866
    Симпатії:
    219
    Адреса:
    UA
    Re: Керамічна плитка, всі етапи

    :) Ну а чем же еще :) Ну и по отвесу вертикаль.

    П.с. Когда только купил, то у себя в квартире перемерял все потолки. Интересно было как накрутил. По лазерке можно посмотреть еще и середину, без необходимости натягивать нитки и т.п. Удобно при расчете высоты установки "0". Плиты бывают очень прогнутые...
     
  6. DYKOBRAZ

    DYKOBRAZ Майстер

    Повідомлення:
    199
    Симпатії:
    103
    Адреса:
    Львівська область
    Re: Керамічна плитка, всі етапи

    Скільки не крути а повертаємось "к истокам". Запитав не просто, а щоб утвердити водяний як ЕТАЛОН. більше того, я би навіть крутий лазер все одно перепровіряв!
     
  7. SanyCD

    SanyCD Бригадир

    Повідомлення:
    866
    Симпатії:
    219
    Адреса:
    UA
    Re: Керамічна плитка, всі етапи

    Ну даже высокоточные измерительные инструменты переодически проверяют\калибруют.

    Имхо намного удобней пользоваться лазерным невелиром, чем гидро\отвесом, но и полностью пологаться только на него я бы не стал:).

    Тот же уровень облегчает работу при небольших видах работ, но он не на столько точен как гидруха, но и гидруха не всегда удобна...

    И еще два плюса нивелира:
    1. чистота:) нет нужды применять отбивку\натягивать шнурку, все склоняется к отметке в выбраном вами месте.
    2. идет разметка вертикали и горизонтали.
     
  8. mirock

    mirock мастер

    Повідомлення:
    4.671
    Симпатії:
    1.242
    Адреса:
    Dnepr
    Re: Керамічна плитка, всі етапи

    Водяним, але одне діло виставити ним лазер і потім користуватися швидко і зручно, а друге водяним працювати. Ти ж не сам один такий. Усі ми через це пройшли. До речі ти казав що якійсь лазер сам регулюється - такого не чув.
    По звичайному лазеру нема проблем, перевірка на початку дня і вперед.

    Добавлено через 1 минуту 41 секунду
    "Истоки" вони і є "истоки", але користуватися отвесом....незручно.
     
  9. SanyCD

    SanyCD Бригадир

    Повідомлення:
    866
    Симпатії:
    219
    Адреса:
    UA
    Re: Керамічна плитка, всі етапи

    Лазерный невелир. "Сам" понятие относительное :) Достаточно поставить на более менее ровную поверхность...
     
  10. DYKOBRAZ

    DYKOBRAZ Майстер

    Повідомлення:
    199
    Симпатії:
    103
    Адреса:
    Львівська область
    Re: Керамічна плитка, всі етапи

    Такий є але він дорогий працює по принципу ваньки-встаньки але в "підвішаному" положенні на тринозі. Ставиш на триногу і він сам приймає рівне положення і лиш тоді включається лазер. Про це розповів мені мій брат який теж будівельник і працює в Італії. Обіцяв що привезе мені такий. Але я впевнений що такі і в нас є просто треба пошукати, ну і ясно що не в Епіцентрі.
     

Поділитися цією сторінкою