Як розмістити кухню?

Тема у розділі 'Дизайн интерьеров', створена користувачем lompa, 6 лис 2010.

  1. lompa

    lompa Майстер

    Повідомлення:
    94
    Симпатії:
    66
    Відповідь: Як розмістити кухню?

    Я займуся самокритикою. Мене непокоїть барна стійка. В такому вигляді мабуть неможливо буде її жорстко закріпити, я маю на увазі ближчий край. Можна було б винести "барне дерево" на край і зробити його від підлоги до стелі, але тоді сенсу в барній стійці мало, бо там майже не буде місця.
     
  2. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Як розмістити кухню?

    не бачу оправдання. Хіба не достатньо такої стійкості? Чи у вас потрібно страхуватися від "енергійних" користувачів барною стійкою? Звичайно, що в теперішньому варіанті вона може і не витримати падаючого на неї 100-кілограмового чоловіка, але чи часто вона отримуватиме таке бокове навантаження.. Я би подбав про "ногу" барної стійки, прикрутив би до підлоги, чи що..
     
  3. alexduc

    alexduc -

    Повідомлення:
    3.195
    Симпатії:
    2.255
    Адреса:
    Ровно
    На вашем месте:поставил бы посудомойку, а мойку уменьшил бы до 500 (желательно круглую в угловую тумбу на 45 градусов.И поднять уровень с ее 850мм до 950/1000 удобнее мыть при выше среднего роста).Увеличилась бы рабочая поверхность.
    Барную стойку расширить до 400 см и сделать на жесткой основе с нишей под ноги.На трубе красивее ,но не практично .Возможно сделал бы полуовалом в сторону кухни и перенес микроволновку на барную стойку к стене(правда если мини)

    Добавлено через 19 минут 5 секунд
    Забыл сказать почему перенес бы микроволновку.Стандартная глубина навесного шкафа 28-30 см.,а микроволновка шире+запас на ветиляцию .И того увеличение глубины н.шкафчика до 10 см.Что уже не удобно. Оно вам надо?
     
  4. lompa

    lompa Майстер

    Повідомлення:
    94
    Симпатії:
    66
    Ось що з того всього що я не так давно малював у мене вийшло
    PC130019.jpg

    PC140023.jpg

    PC150026.jpg

    PC190041.jpg

    PC190048.jpg
    Барна стійка і барне дерево поки що не встановлена.
     
    2 користувачам це сподобалось.
  5. vaska

    vaska оптимистка

    Повідомлення:
    1.722
    Симпатії:
    409
    Адреса:
    Ильичевск
    И всетаки обеденный стол лучше прямоугольный или квадратный ИМХО
     
  6. lompa

    lompa Майстер

    Повідомлення:
    94
    Симпатії:
    66
    Стола поки що також немає. Я також схильний до того що стіл має бути прямокутної форми, тим більше що він стоїть впритул до стіни.
     

Поділитися цією сторінкою