Плесень в квартире!

Тема у розділі 'Стены, фасады и перекрытия', створена користувачем Sashok3306, 5 лис 2010.

  1. ЧЕрепицин

    ЧЕрепицин Прораб

    Повідомлення:
    490
    Симпатії:
    492
    Адреса:
    Киев
    Дві умови щоб не було плісняви:
    1. "Тепло" - утепленні стіни
    2. "Сухо" - добра вентиляція.
     
  2. worl_d

    worl_d Підмайстер

    Повідомлення:
    97
    Симпатії:
    18
    Адреса:
    Дрогобич
    Відповідь: Плесень в квартире!

    Можливо що в цьому приміщенні ще висока вологість і погана вентиляція, може в стіні проходить труба з холодною водою і т. д
     
  3. Олюшка

    Олюшка Новачок

    Повідомлення:
    7
    Симпатії:
    0
    Адреса:
    Херсон
    Стіни утеплені. Я все в дописі детально описала, хто прочитав, то можливо і зможе щось порадити.

    Ні!
    Стіна холодна, бо в сусіда ніхто не живе і немає опалення. Читати вище.
     
  4. worl_d

    worl_d Підмайстер

    Повідомлення:
    97
    Симпатії:
    18
    Адреса:
    Дрогобич
    А вибачте, вже прочитав, все ясно. Ця стіна холодна, бо в сусіда нема опалення от і волога на ній конденсується. Утеплити від сусіда ви її звичайно на зможете. Я би Вам порадив, як що є місце, змонтувати на цій стіні (там де замокає) радіатор чи краще конвектор щоб тепле повітря підіймалось вверх і стіна нагрівалось з середини. Якщо нема місця, можна кинути по цій стіні контур стінного опалення (як тепла підлога, тільки в стіні) .
     
    1 людині також подобається це.
  5. Олюшка

    Олюшка Новачок

    Повідомлення:
    7
    Симпатії:
    0
    Адреса:
    Херсон
    Місця немає та й квартира після капітального ремонту як рік, тому щось таке робити не дуже є змога. А по всій стіні йдуть дві трубки опалення. Але вони мабуть мало що дають.
    Я розумію, що ідеально було б, якби квартира була заселена і там опалювали, відразу б моя проблема відпала, але це мабуть нереально. Тому і шукаю вихід із ситуації.

    Найбільше боюся, щоб та зараза часом не пішла на всю хату.
    Зараз літо, часто провітрюю, сушу і плямки натерла оцтом, то вони майже непомітні і більше ніби не появляються, але переживаю за зиму.

    І ще уточнення: нічого не замокає, просто є такі типу мокрі, може навіть і не мокрі, а темніші від кольору стіни плямки.
     
  6. worl_d

    worl_d Підмайстер

    Повідомлення:
    97
    Симпатії:
    18
    Адреса:
    Дрогобич
    ще варіант, купити електричний тепловетилятор, і направляти зимою на цю стіну, щоб прогрівалась, правда електрики буде йти більше, можна ще електро лампи потужні змонтувати зверху в стелі , щоб також прогрівали стіну, інших варіантів не бачу
     
  7. boroduch

    boroduch Майстер

    Повідомлення:
    197
    Симпатії:
    74
    Адреса:
    днепр
    Лучше по-моему купить инфракрасный обогреватель и направить на стену, ИК-лучи практически не греют воздух, а будут прогревать стену как поверхность, таки в глубину!
    Недостаток эл.вентилятора что эл.энергия расходуется как на нагрев спирали(это хорошо),так и на вращение эл.двигатель(это не хорошо)
    Мне так кается!
     
  8. worl_d

    worl_d Підмайстер

    Повідомлення:
    97
    Симпатії:
    18
    Адреса:
    Дрогобич
    Відповідь: Re: Плесень в квартире!

    Повністю згідний з товаришемbravo
     
    1 людині також подобається це.
  9. usapaint

    usapaint Стажер

    Повідомлення:
    28
    Симпатії:
    1
    Адреса:
    Харьков
    Да, уж тепло и сухо. И будет вам счастье...
     
  10. Nutrija

    Nutrija Майстер

    Повідомлення:
    191
    Симпатії:
    61
    Адреса:
    Львов
    треба перш за все до сусіда зайти, глянути що там робиться. Може вікна, двері йому повідкривати щоб провітрити. Або навіть утеплити стіну збоку сусіда поки хтось не поселиться. Хоча б сам пп поклеїти без сітки. Це не дорого вийде прибл 25грн за 1 м2 (пп 5см) Звісно якщо робота ваша. Стіна я думаю квадратів 10 буде. Рахуйте.:)
     

Поділитися цією сторінкою