Шум в батареях

Тема у розділі 'Радиаторы', створена користувачем vaska, 3 лис 2010.

  1. vaska

    vaska оптимистка

    Повідомлення:
    1.722
    Симпатії:
    409
    Адреса:
    Ильичевск
    Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Шум в батареях

    Уточняю еще раз ситуацию
    котел стоит на 2,5 - сказали что это минимум при котором котел не щелкает бесконечно и греет (меньше нельзя именно для Висмана, сказали неск разных специалистов)
    термоголовки (или как там их) на батареях имеют деления 1-5
    Сейчас при хорошем + на улице при установке термоголовки на батарее на 4 раздается сильный шум и батарея ели теплая (после ваших объяснений стало понятно почему), но почему тогда при установке на 5 она сильно жарит( не отключается как при 4) и перестает шуметь?
    Т.е. котел на минимуме и батареи на 4 шумят...Я так поняла что можно
    -заменить термоголовки на более дорогие и качественные (эти стоили 200 грн штука)
    -отказаться от термоголовок и поставить в квартире комнатный терморегулятор?
     
  2. AKit

    AKit Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.012
    Симпатії:
    803
    Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Шум в батареях

    Цифра "5" на термоголовке означает что она полностью открыта и работает как обычный, полностью открытый, кран, то есть функция регулировки в ней не работает.При этом теплоноситель безпрепятственно циркулирует по системе. Естественно радиаторы греются до той температуры которая задана на котле и при этом не шумят.
    Термоголовки можна оставить ,но они должны быть постоянно открыты ( цифра5) и поставить комнатный терморегулятор . Я думаю его цена не превысит стоимось 2-х термоголовок.
     
  3. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Шум в батареях

    AKit, я трохи доповню:на цифрі "5" (не знаю, що за виробник головок) головка перекриється просто при вищій температурі в кімнаті. В головках "Герц" крайня цифра діапазону "6" і приблизно відповідає температурі 28С. Скоріше всього цифра "5" на вашій, vaska, головці і відповідає такоє температурі 28С.
    Коли в кімнаті підніметься температура до 28С, крани знову шумітимуть.
    Головки тут не винні, шумлять крани при майже закритому клапані.
    Кімнатний регулятор нічого не виправить, тобто зайва трата грошей.

    я все чітко собі уявляю, просто що це за майстри, що знають "так багато " про котел і роблять все так погано.

    Для експерименту спитайте в них, який котел кращий - скажіть що ви його купите, але тільки щоб не шуміли батареї.. Зробіть це за моєю просьбою, для мене..

    Ви ставили радіаторний регулятор температури котла в положення "1"?

    Добавлено через 4 минуты 35 секунд
    vaska, регулятор "С" поставте на положення "1".
    Ось на цьому малюнку показано [​IMG]

    Добавлено через 31 минуту 27 секунд
    Це можливо зробити, але очікуваного результату не дасть..
     
  4. AKit

    AKit Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.012
    Симпатії:
    803
    Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Шум в батареях

    Вибачаюсь .Ви абсолютно праві.Я просто намагався прояснити конкретну ситуацію.
    Кімнатний терморегулятор буде підтримувати задану температуру в кімнаті( не думаю що це буде 28*),термостати на радіаторах при цьому будуть відкриті на максимум - шуму не буде.
     
  5. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Шум в батареях

    регулятор не впливатиме на роботу котла, він тільки даватиме запит на роботу котла і все. Котел дальше тактуватиме, а батареї будуть перегріті.
    Подрузі Васки потрібно, щоб котел грів батареї до якихось 35-40С. Тоді термостати будуть відкриті, так як зрівноважиться кількість тепла, яке втрачає приміщення у зовнішній простір і кількість тепла, яку генеруватимуть радіатори, радітори будуть мати нижчу потужність. Тоді не буде потреби у закриванні термостаті і вони не шумітимуть.
    Дивно, котел має модульований атмосферний пальник до 30% потужності.
    Найкращий вихід з ситуації - додатковий акумулятор тепла (бочка з водою) на літрів 150-200.. Тоді котел не тактувати на будь-якій виставленій температурі на регуляторі котла. (саме цікаве те, що він частіше тактуватиме на більшій ("5") потужності, ніж на меншій ("1")..

    Добавлено через 5 минут 49 секунд
    :) найцікавіше може бути, коли виявиться, що крани змонтовані так, що головки находяться точно над краном, а не збоку від нього (ну такий "монтаж" оправдовують: "-..щоб фіранки не віддаляло.."..) :)
     
  6. AKit

    AKit Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.012
    Симпатії:
    803
    Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Шум в батареях

    Правильно, регулятор дає запит. Але в одно кімнатній квартирі, яку гріють з трьох сторін сусіди ,цей запит буде раз в годину а то і рідше, ніякого тактування не буде.
    І головна проблема не в нагріванні радіаторів а шумі .
    Згоден . Але котел бачить температуру подачі а не в кімнаті.Доведеться постійно корегувати параметри на котлі в залежності від змін кімнатної температури.Що в кінці кінців приведе до спрацювання термостатів і шуму. Я за терморегулятор тому ,бо половину минулого сезону сам без кінця грався з наладками котла а потім поставив терморегулятор і за все забувся. В кімнаті стабільна температура не залежно що там на вулиці.
     
  7. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Шум в батареях

    AKit, потрібно, щоб подруга Васки була зацікавлена хоча б "купити лотарейний білет", тобто хай спочатку скрутить температуру на котлі.
    А вже потім ми тут розберемо динаміку температури у квартирі..
     
  8. vaska

    vaska оптимистка

    Повідомлення:
    1.722
    Симпатії:
    409
    Адреса:
    Ильичевск
    Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Шум в батареях

    Не поняла, у нее ж и так стоит на 2,5, вы хотите чтоб она поставила на 1?
     
  9. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Шум в батареях

    так
     
  10. vaska

    vaska оптимистка

    Повідомлення:
    1.722
    Симпатії:
    409
    Адреса:
    Ильичевск
    Ей несколько мастеров сказали что у Висмана такая особенность что он нормально работает начиная с 2,5, она не готова экспериментировать. Сорри конечно, но посмотрим что будет происходить при понижении температуры за окном, может быть батареи будут греть и при 3 и тогда не будет шума? Или попробуем поменять термоголовку на одной из батарей...
     

Поділитися цією сторінкою