Тепла підлога - недоліки і переваги

Тема у розділі 'Теплые полы', створена користувачем pastoro, 2 лис 2010.

  1. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Re: Відповідь: Re: Тепла підлога - недоліки і переваги.

    Взаємно!beer

    Добавлено через 53 секунды
    я не тикав, а уточнював, прошу пробачення!.
     
  2. pastoro

    pastoro Новачок

    Повідомлення:
    7
    Симпатії:
    0
    Адреса:
    Днепропетровск
    Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Тепла підлога - недоліки і переваги.

    я теж вибачаюсь якщо був зайве рiзким:Hi:
     
  3. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Re: Відповідь: Re: Тепла підлога - недоліки і переваги.

    бажаю вам найкнайшвидше побудувати заплановене і насолоджуватись спілкуванням на форумі.
    Звичайно, ваше зауваження щодо "пінімання пилюки" ввело мне в оману, тобто насторожило, це ж розмова звичайного, за перепрошенням, троля..
    Ще раз перепрошую.
     
  4. pastoro

    pastoro Новачок

    Повідомлення:
    7
    Симпатії:
    0
    Адреса:
    Днепропетровск
    Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Тепла підлога - недоліки і переваги.

    Дякую.
     
  5. DimaZ

    DimaZ Заслужений майстер

    Повідомлення:
    7.743
    Симпатії:
    975
    Адреса:
    Kyiv
    Re: Тепла підлога - недоліки і переваги.

    переключается также как и с русской раскладки на латиницу Ctrl+Shift, это если у вас украинская раскладка установлена, если нет, то ее нужно установить:
    Пуск - настройка - панель управления -Дата время язык - Язык и региональные стандарты и там во вкладке дополнительно ставите галочку напротив украинской
     
  6. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Тепла підлога - недоліки і переваги.

    DimaZ, це був "ліричний відступ" від теми. :)
    pastoro цілком задовільно володіє всіма навиками, необхідними для роботи на комп'ютері.
     
  7. Vitya

    Vitya Новачок

    Повідомлення:
    6
    Симпатії:
    0
    Адреса:
    Чортків
    Доброго здоров'я "МАЙСТРАМ"! Запитував якось одного разу майстрів по монтажу опалення, яке собі робити опалення з точки зору ефетивності і енергозбереження, звичайно на сонячний колектор і теплові насоси я не потягну, мова йшла яке краще опалення чи радіаторне розгалуження чи теплі підлоги, одні кажуть так як тут на форумі вже було сказано що не рекомендовано робити теплі підлоги в спальні і т.д, краще поставити радіатори і закрита система, другі кажуть відкрита система гравітаційна система опалення і чавунні радіатори (кажуть кажуть надійно, і незалежний від світла), а слідуючі кажуть робити всюди в будинку теплі підлоги, всюди покриття плитка і котел брати конденсаційний якийсь так і толком не зрозумів як він працює і зарахунок чого там така економія до 25% говорили, порадьте майстри яку систему опалення зробити, вже не знаю кого слухати що робити? я більше прихильний до теплих підлог всюди по будинку з тим Чудо котлом. Спасибі
     
  8. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Re: Тепла підлога - недоліки і переваги

    так і робіть. Теплі підлоги+плитка.
     
  9. Vitya

    Vitya Новачок

    Повідомлення:
    6
    Симпатії:
    0
    Адреса:
    Чортків
    поможіть розібратись не хочу звертатись до проектантів в свому місті бо думаю що сам зможу, але перевірте будь-ласка, одна голова добре дві краще, хочу уточнити з Вами декілька питань, який максимальний контур n-ої довжини може циркулювати при заданій різниці температур 5 чи 10 градусів от не знаю яке воно має бути по стандарту чи як правильно сказати то дель чи 5 чи 10? спасибі

    Добавлено через 3 минуты 58 секунд
    скільки ват на м2 може віддати тепла підлога при подачі в підлогу 50 градусів ну і припустим крок 20см?

    Добавлено через 9 минут 47 секунд
    і ще одне порадьте чи розбивати площу 16м2 на дві площі по 8м2, тобто в мене 4кімнати по 16м2 , кухня 16м2, ванна 7м2,коридор 5м2, якщо не розбивати тоді гребінку (колектор на 7 виводів) і получиться в мене самі найбільші контура будуть в кімнатах і кухні (якщо припустим візьму крок 20см тоді 80метрів в самі кімнаті плюс по трасі до балки ще вийде метрів разом 88м то чи цю довжину зможе нормально прокачувати циркуляційний насос котла сінйор дуваль, підмішування думаю не потрібно бо будуть самі теплі підлоги)

    Добавлено через 3 минуты 28 секунд
    при потрібному для теплої підлоги дельта т
     
  10. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Re: Тепла підлога - недоліки і переваги

    Vitya, спочатку перевірте, чи достатньо буде тепла від підлог для будинку.

    З підлоги максимум можна взяти 100 Вт з 1 м2 у зоні перебування людей. Ділянки підлоги, які закриті меблями, килимами, мають меншу потужність.
    Температура поверхні підлоги не повинна бути більше 27С.

    Як маєте час, можете познайомитись з розрахунком теплої підлоги з сторінки 93 по 99. Якщо будуть питання - задавайте.

    Добавлено через 11 минут 32 секунды
    А більше про теплоопір покриття теплої підлоги можна прочитати тут (таблиці) з 76 по 78 сторіну файлу (72-75 стор. книги)
     

Поділитися цією сторінкою