Функціональність системи опалення

Тема у розділі 'Отопление и горячее водоснабжение - общие вопросы', створена користувачем lompa, 27 жов 2010.

  1. Сергей 31

    Сергей 31 Бригадир

    Повідомлення:
    436
    Симпатії:
    145
    Адреса:
    Киев
    Разделите систему подачей и обраткой от котла на две ветки.
     
  2. lompa

    lompa Майстер

    Повідомлення:
    94
    Симпатії:
    66
    Відповідь: Re: Функціональність системи опалення

    Да, но как обойти дверные проемы?
     
  3. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Функціональність системи опалення

    не хочуть, підлога заважає.
    Якщо поліпропіленову - то так, але потрібно пам'ятати про термічне видовження. Прямі дистанції чималенькі..

    Добавлено через 3 минуты 46 секунд
    lompa, зробіть теплу підлогу ще у вхідному коридорчику - тоді обійдете вхідні двері і поділите трасу на дві гілки.
    і на трубі можна буде з'економити (відмовитись від 26)
     
  4. lompa

    lompa Майстер

    Повідомлення:
    94
    Симпатії:
    66
    Відповідь: Функціональність системи опалення

    Я не зовсім розумію, яким чином я отримаю два крила. Якщо Ви маєте на увазі той коридорчик (на плані 5,3 м2), то там я планував ставити радіатор і яка різниця в тому стоїть там радіатор, чи тепла підлога.
     
  5. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Функціональність системи опалення

    суттєва. Але то на ваш смак.
    Радіатор варта ставити тільки під вікном. Якщо він не під вікном, а стоїть просто, для опалення кімнати - то я би його замінив на еквівалент теплої підлоги.
    Якщо ставите теплу підлогу - тоді через неї можна кинути магістраль вправо на кімнату 13,7 м2.
    а основну гілку кинути Ф20 до радіаторів кмнати 8,9 м2, а дальше - Ф16 (у кімнату 19 м2).
    ТОбто в коридорчику ви знімете стару підлогу і зробите підігрів теплої підлоги, кинувши в стяжці трасу до кімнати 13,7 м" трубою Ф16.
     
  6. AKit

    AKit Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.012
    Симпатії:
    803
    Відповідь: Функціональність системи опалення

    А з якого матеріалу у Вас підлога в коридорчику?
    Я мав на увазі зовнішній діаметр.

    Добавлено через 9 минут 35 секунд
    Ідея про два крила заслуговує на увагу.Одне крило: тп; 1,3м;8,9м;?;19м; радіатор другого поверху.Друге крило: 5,3м;2,6м;13,7м;радіатор другого поверху.
     
  7. lompa

    lompa Майстер

    Повідомлення:
    94
    Симпатії:
    66
    Re: Відповідь: Функціональність системи опалення

    Коли я писав, що збираюся робити перепланування:nozhovka:, то це стосується якраз цієї частини будинку (нижня половина по плану). Перепланування передбачає також і заміну підлоги, так що в цьому плані все добреgood. Питання в тому, чи можна обійтися двома регуляторами RTL для теплої підлоги за умови довжини труби у ванній - 18 м і в коридорчику також десь до 20 м, чи може треба повноцінний розподілювач. І ще одне питання, крила трохи різняться по об'єму, ліве більше правого майже в два рази:(.
    PS. Кімнатку 2.6м я опалювати не буду, то кладовка.
     
  8. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Re: Відповідь: Функціональність системи опалення

    можна обійтися навіть одним регулятором. Гарячий кінець контуру я би кинув спочатку під поріг вхідного коридору, а вже з коридору повернув би у ванну кімнату. Це для випадку, якщо вам не потрібно різних температур підлог.
    тобто можете робити на дві гілки?
     
  9. AKit

    AKit Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.012
    Симпатії:
    803
    Відповідь: Re: Відповідь: Функціональність системи опалення

    Нічого страшного. Підключайте всі контури від гребінки.Зробите балансировку і працюватиме.
     
  10. lompa

    lompa Майстер

    Повідомлення:
    94
    Симпатії:
    66
    Відповідь: Re: Відповідь: Функціональність системи опалення

    Взагалі непогана ідея на два крила, тим більше, що підлогу якраз в тому коридорчику мені все одно треба ламати. На рахунок теплої підлоги, я так зрозумів, що ванна кімната і коридорчик з'єднуються послідовно, тобто в один контур і на один регулятор RTL, тоді його доцільно було б під'єднати до правого, тобто меншого крила. На рахунок того, що гарячий кінець контуру - в коридор, не знаю, мені тепла більше треба було б у ванній кімнаті. І ще, чи не задовгий буде контур теплої підлоги близько 40м? Як одним контуром перейти з кімнати в кімнату?:-[

    Може теплу підлогу підключити також на цю гребінку і буде тоді третє крило?
     

Поділитися цією сторінкою