Розсувні двері. Основа для їх кріплення?

Тема у розділі 'Окна, двери, перегородки', створена користувачем beerlover87, 9 жов 2010.

  1. beerlover87

    beerlover87 Майстер

    Повідомлення:
    50
    Симпатії:
    27
    Адреса:
    Львів
    Відповідь: Розсувні двері. Основа для їх кріплення?

    Дякую за допомогу, скоро "квітка". Але є одна проблема. Двері мають бути у ванну, тому треба щоб зачинялись. Який замок можна використати на розсувні двері, які рухаються по стіні, а не всередині. Врізний не підійде - значить має бути "навісний". Чи такий існує в природі? Хтось знає вирішення цієї проблеми??
     
  2. yarek

    yarek Бригадир

    Повідомлення:
    629
    Симпатії:
    188
    Адреса:
    Буковина
    Відповідь: Розсувні двері. Основа для їх кріплення?

    Звісно що такий замок є.Правда не знаю чи в нас знайдети.Попробуйте попитати в Епіцентрі.
     

    Вкладення:

    1 людині також подобається це.
  3. Мирослав

    Мирослав Заслужений майстер

    Повідомлення:
    4.206
    Симпатії:
    4.272
    Адреса:
    м. Ужгород
    Re: Відповідь: Розсувні двері. Основа для їх кріплення?

    На днях бачив подібний замок на стенді з розсувними дверями в "Новій лінії". Там же брав два роки назад механізм підвісу розсувних дверей системи "Новатор" - цілком задоволений (механізм закріплений на цегляній стіні, полотно дверей - МДФ з остекленням, Білорусія)
     
    1 людині також подобається це.
  4. beerlover87

    beerlover87 Майстер

    Повідомлення:
    50
    Симпатії:
    27
    Адреса:
    Львів
    Відповідь: Розсувні двері. Основа для їх кріплення?

    Можливо хтось знає де такий можна знайти в інтернет магазинах?
    Вже рік без замка мучусь =)
     
  5. pitmen

    pitmen Новачок

    Повідомлення:
    7
    Симпатії:
    0
    Адреса:
    Чернигов
  6. wow4yk

    wow4yk Підмайстер

    Повідомлення:
    58
    Симпатії:
    3
    Адреса:
    Львів
    Вже рік, роздумую над тим самим. Розсувні, вірніше мабуть "відсувні" двері у санвузол :) Ніхто, зі знайомих таких неставив, а хотілись би глянути на робочі, і саме в санвузол, а не на стендах продавців.
    Одне питання, яке найбільше дошкуляє, особливо дружині - яка звуко- (і решта-:) ізоляція таких дверей, в порівнянні зі стандартним відкривним, деревяними з вентиляційними отворами внизу ? Для санвузла, щей суміщеного, думаю критичні параметри.

    Двері, получається, тільки навісити зі сторони коридору - в стіну не сховаю.

    beerlover87, які враженян після року експулатації ? фото є ? двері "сам підвішував", чи замовляв готові з механізмом ?
     
  7. pitmen

    pitmen Новачок

    Повідомлення:
    7
    Симпатії:
    0
    Адреса:
    Чернигов
    ну какая там изоляция, если верх и низ не плотно закрывается, там полюбому будут щели, делайте выводы сами
     
  8. beerlover87

    beerlover87 Майстер

    Повідомлення:
    50
    Симпатії:
    27
    Адреса:
    Львів
    Відповідь: Re: Розсувні двері. Основа для їх кріплення?

    Звісно, що ізоляції тут немає, звичайно можна поклеїти на внутрішній край дверей "волохату полоску" (так мені на базарі рекомендували, казав, що собі так зробив), але я не зважився :):):).
    Розумію Вашу стурбованість, адже там має стояти не тільки ванна, а ще й туалет і, напевно, ніхто не хоче щоб в коридорі інші могли занюхати, що ви там робите :) .Вибачаюсь за відвертість.
    Скажу зразу, що цього я наразі не маю змоги перевірити-немає септика(30 000 грн.) (це особняк), не купляю туалет.., але проклав вентиляційний канал від комина і встановив вентилятор(авось пригодиться)-думаю в коридорі не занюхають.

    Що-до шуму, то в моїй хрущовці набагато гірша ситуація, навіть з її відкривними дверима.
    А тут все в нормі, мої ще деколи до дверей підбігають танцювати під музику :) - китайський гідробокс всіх радує )))

    Чому тільки зі сторони коридору? Можна і в стіні, якщо робити її з гіпсокартону, в цьому випадку двері легко будуть закриватись врізним замком, яких на базарах валом. Щоправда тут 2 мінуси великі: пилюка буде забиватись в стіну і при потребі дістатись до самої розсувної системи буде проблематично :).
    Існують спец касети, які вмонтовують в стіну, куди потім заїзджають двері(дорогі, зараза)
    Знаю одного, який двері зі сторони ванни повісив :)

    Розсувну систему(вроді польська) купив у Львові в Епіцентрі ~350грн. Для полотна до 100кг. Так, як плани у мене "наполеонівські" і ремонт затяжний, то двері купив найдешевші за 170 грн, щоб не шкода знищити було.
    Спочатку хотів замовити, але з умовою, що будуть закриватися з середини. Одні обіцяли подзвонити, як дістануть замок; пройшло 2 роки-ще не дзвонили )))
    Взагальному задоволений, але двері, як шторка: засувається но не закривається.
    Фотку постараюсь зробити завтра.

    p.s. Але ж двері настільки відсувні, як і засувні ))), чому б їх не називати відсувно-засувні?!

    Особисто я вважаю, що розсувними їх називати простіше і ніколи "не заморачиваюсь" чому виключатель не називають включателем...стоп, а дійсно чому, хто знає? :):):)
     
  9. wow4yk

    wow4yk Підмайстер

    Повідомлення:
    58
    Симпатії:
    3
    Адреса:
    Львів
    Re: Відповідь: Re: Розсувні двері. Основа для їх кріплення?

    Перегородка в пів цегли вже змурована. На етапі мурвання думав над варіантом дверей в сітну, але на цій стіні запланований гігєнічний душ і рушникосушка - купа труб. Робити стіну товстішою нехотів, бо і так відвоював 30 см в окридору для санвузла, а коридор звужувати також вже далі нікуди.

    На рахунок запахів - думаю, примусова витяжна вентиляція в санвузлі мала б справитись, але ймовірність того, що запахи прорвуться в коридор мабуть зростає з висотою дверей... а в мене в коридорі, якраз навпроти дверей в санвузол, ще й решітка вентканалу... dntknw
     
  10. beerlover87

    beerlover87 Майстер

    Повідомлення:
    50
    Симпатії:
    27
    Адреса:
    Львів
    Відповідь: Re: Відповідь: Re: Розсувні двері. Основа для їх кріплення?

    Для чого в коридорі вентиляція? Невже у Вас не передбачено витяжки в санвузлі (адже через її відсутність може розвитись грибок)? На мою думку витяжка необхідна в кухні, санвузлі, а в коридорі це без потреби.[​IMG][​IMG]
     

Поділитися цією сторінкою