Электроинструмент с 120 на 220 вольт

Тема у розділі 'Электрика и освещение', створена користувачем Vladlen, 7 жов 2010.

  1. el_Spark

    el_Spark Прораб

    Повідомлення:
    743
    Симпатії:
    376
    Адреса:
    Житомир
    Аматор1 ... факти і ще раз факти, а не критика всього окрім себе, це перше. Друге - чоловік звернувся по допомогу, а не по Ваше фе.
    Ідея мотати транс 1,5 кВа - варіант, але не єдиний. ІМХО з симістором найбільш дешевий і простий варіант. Згоден, що мікросхема це кал, АЛЕ коли її експлуатують в колі навнтаження без проміжного симістора, тоді відбувається теплова деградація кристалу.
    Аматор1 маєте багатий досвід експлуатації к1182, не таїть... признавайтесь, а ми послухаємо
     
  2. sanykrimea

    sanykrimea Firewall Команда форуму

    Повідомлення:
    25.883
    Симпатії:
    82.186
    То el_Spark
    1. Авторитет специалиста на форумах - есть возможность не объяснять очевидные вещи.
    Достаточно сказать "да" или "нет"

    2.Если имеете возражения - представьтесь, кто Вы на других форумах или приводите возражения аргументированные (без перехода на личности)

    3. КР1182ПМ1 pdf
     
  3. аматор1

    аматор1 -

    Повідомлення:
    1.887
    Симпатії:
    483
    sanykrimea, О! Чувствуется рука модератора!

    где на личности было?
    А как ещё аргументировать? Какова мощность будет у торцовки при симисторном "питания"?

    да? А потом постов 50 "хохлосрача" шо у мене так робить чи не робить, чи не так...

    Эта МС - выкидышь отечественной электроники, очень часто "вылетает"!
     
  4. sanykrimea

    sanykrimea Firewall Команда форуму

    Повідомлення:
    25.883
    Симпатії:
    82.186
    Исправил.
     
  5. аматор1

    аматор1 -

    Повідомлення:
    1.887
    Симпатії:
    483
    принимается!
    а теперь по сути - как будет работать торцовка(болгарка, дрель, перфоратор, лобзик) при таком примитивном способе понижения напряжения с 220 до 120?
    Я надеюсь, что многие понимают - это не так называемая "константная электроника"...
    а собрать предложенную схему можно и не применяя ИМС, будет одно и то же, проще и надёжней, только для целей описаных ТС - бесполезная штука...
     
  6. el_Spark

    el_Spark Прораб

    Повідомлення:
    743
    Симпатії:
    376
    Адреса:
    Житомир
    Пів-року назад товариш звернувся з проблемою: при демонтажі на горищі знайшов дриль, "совєтський" потужність 830 Вт низькооборотний. Прикол в тому що він трифазний і при зірці 220в, на трикутнику 127. Вихід було знайдено саме з допомогою рег-ра на базі ІМС. Проблема в тому, що їх пішло три:down: штуки, але мені самому стало цікаво, як то кажуть що згорить то не згниє, Так от працює ця "динозавра" і досі (правда в епізодичному використанні). Цінність дрилю в 450 об\хв і шаленому моменті, свердлом 24 бурує чудово, але дуже небезпечно:-D в плані заклинювання, запобіжної муфти в ній немає. забув додати - живиться трьома фазами 380В. При можливості сфотографую.
    А що таке "хохлосрач" де такі терміни вживають? і до кого? Просвітіть
     
  7. аматор1

    аматор1 -

    Повідомлення:
    1.887
    Симпатії:
    483
    по перше!
    шалений момент в ньому забезпечує шалений редуктор і аж ніяк не асинхронний двигун на 830 Вт. І я ніколи не повірю що в такому включенні потужність монстра лишилася на рівні 830Вт, а також в байку про 24 і метровий діаметр кругляка! до речі я пером на 28 і дрилем ДВТ-750 (зараз в гаражі "законсервований") сверлив отвори в брусах завтовшки 80 мм як в масло!
    Використання єпізодичне, тому і ІМС живі, на регуляторах світла виходять з ладу за пів- року рік.

    по друге!
    в пристроях з колекторним двигуном (та ж торцовка) потужність буде втрачена мінімум на 50-60%, це так на вскидку, щоб не згадувати формули.

    по трете!
    "хохлосрач" - це те, що ми українці вміємо робити найкраще! (Схід/центр/Захід)

    Добавлено через 18 минут 54 секунды
    ага, в основному світлорегулятори (діммери) одного "відомого" виробника ... А також колись робив на її основі те, що ви запропонували і не тільки це - так що можу авторитетно заявити, її надійність мізерна.
    І це не тільки мій досвід, але й інших, наберіть в Гуглі відгуки про неї і самі переконаетесь.
    Я вам скажу, по секрету, що 145АП2 (якщо не помиляюсь) значно стійкіша!
     

Поділитися цією сторінкою