Україна ще країна?

Тема у розділі 'Политические вопросы', створена користувачем Dmitry, 7 жов 2010.

1. Dmitry

Dmitry Адміністратор Команда форуму

Повідомлення:
    4.346
    Симпатії:
    728
    Адреса:
    Київ
    Просто розірвало коли прочитав:
    http://www.pravda.com.ua/articles/2010/10/6/5449514/

Напрошується питання, ми ще країна, чи вже маріонетка в чужих руках?

2. DimaZ

DimaZ Заслужений майстер

Повідомлення:
    7.747
    Симпатії:
    950
    Адреса:
    Kyiv
    Имхо, давно марионетка, очень давно, кукловоды меняются, а статус марионетки нет

3. Voyutichi

Voyutichi Модератор Команда форуму

Повідомлення:
    15.708
    Симпатії:
    8.224
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Україна ще країна?

а ви думали, що зек зможе керувати сам? Якщо йому мозгів бракувало не стати зеком за розбій (ну хоча би нормально себе вести) - то як він може піднятися до рівня людини розумної? А ще більше мене дивує його перемога на виборах.. Хто його вибрав? Його вибрала БІЛЬШІСТЬ!
    А ви питаєте про такі банальні речі.. Контроль за такою людиною повинен бути на рівні, добре, що росіяни дбають про нашого гаранта, в Україні зараз нема кому це робити.
    А Росії зараз не солодко. Дай Боже їм справитись з проблемами, які назрівають у них.. Прийде час - і у нас президентом буде розумна людина..

4. Dmitry

Dmitry Адміністратор Команда форуму

Повідомлення:
    4.346
    Симпатії:
    728
    Адреса:
    Київ
    Re: Відповідь: Україна ще країна?

Абсолютно з Вами згоден. Зразу всього не буває. з нічого не можна зробити щось.
    Потрібен час на побудову країни. Зараз пішла гра " в догву", швиденько не получиться зліпити щось толкове.
    Потрібно кожен день трудитися на благо країни і формувати її самодостатньою, незалежною державою!.
    А поки-що варто знати в яке д**мо ми вляпались!

5. DimaZ

DimaZ Заслужений майстер

Повідомлення:
    7.747
    Симпатії:
    950
    Адреса:
    Kyiv
    Re: Відповідь: Україна ще країна?

Вы поймите, что предыдущие 5 лет для некоторых граждан д***мо не меньшее были и во многом благодаря этому мы сейчас имеем того главу которого имеем (ну кто кого имеет на самом деле не будем)

Добавлено через 3 минуты 42 секунды
    Меня удивляет не меньше результат предыдущих выборов президента пришел неконституционным способом, сам по себе присягу принимал, пипец просто, и ничего, отсидел весь срок, и реально тупо отсидел, никаких изменений при такой колоссальной поддержке

6. Voyutichi

Повідомлення:
    15.708
    Симпатії:
    8.224
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Re: Відповідь: Україна ще країна?

не можу повірити, що хтось, наївшись "д***ма", вибрав би ще гірше "д***мо".
    А якщо і так, тоді це говорить про відсутність будь-якої надії на покращення у головах домінуючого електорату. Як мені не прикро, я мушу констатувати, що більшість, яка привела сьогоднішню владу, безнадійно втрачена для здорового глузду.
    старий український анекдот:
    Бог каже українцеві: "Вибирай, що хочеш - я все зроблю для тебе!
    - Невже?..
    - Так, але твоєму сусіду я дам цього в два рази більше.
    - Тоді виколи мені око..

Я живу у такій країні.
    Я робитиму все, щоб гордитися своєю країною, навіть при такі владі, яка є зараз. Не місце красить людину, а людина красить місце.

1 людині також подобається це.
  7. Vudracom

Vudracom Прораб

Повідомлення:
    1.067
    Симпатії:
    220
    Адреса:
    Львів
    Відповідь: Re: Відповідь: Україна ще країна?

А чому так вважаєте?

8. DimaZ

DimaZ Заслужений майстер

Повідомлення:
    7.747
    Симпатії:
    950
    Адреса:
    Kyiv
    Ну вот не могу понять где терпимость, где толерантность.
    Почему большинство которое привело президента по четко спланированному и неконституционному способу нормальное?
    А то которое привело нынешнюю власть потеряно?
    Вы можете поверить что для кого-то прошлое д***мо было хкудшим чем новоизбранное?
    Ведь о каком объединении может идти речь если часть населения считает другую часть какими-то умственно неполноценными?

9. DimaZ

DimaZ Заслужений майстер

Повідомлення:
    7.747
    Симпатії:
    950
    Адреса:
    Kyiv
    Re: Відповідь: Re: Відповідь: Україна ще країна?

А вы считаете Ющенко пришел к власти конституционным образом?
    А где в Конституции нормы о возможности проведения третьего тура или переголосования только второго тура? Почему если действительно доказаны фальсификации, не были отменены результаты выборов полностью? Почему не были назначены заново? Почему отобрали у народа возможность выбрать для себя другого кроме двух кандидата, если уж появились новые обстоятельства ввиду решения ВС? Почему оппозиция настаивала категорически только на переголосовании только воторого тура и не соглашались на выборы заново полностью?

10. Voyutichi

Повідомлення:
    15.708
    Симпатії:
    8.224
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Re: Україна ще країна?

так подивіться на те, що вибрали - якщо вас розпирає гордість за такого президента - тоді це ваш зоряний час. Подібного у світі рідко побачиш, потрібно шукати в глухій Африці, серед островів Океанії. А ми - щасливі, у нас таке чудо - під боком, тобто керує нами.

Поділитися цією сторінкою