Что дешевле газ или електричество?

Тема у розділі 'Котлы', створена користувачем xkeeperx, 28 вер 2010.

  1. xkeeperx

    xkeeperx Новачок

    Повідомлення:
    126
    Симпатії:
    1
    Адреса:
    Донецк
    ТОБИШ если в январе у меня 2501 куб я должен буду перещитать и доплатить за 2501 кубов или только за 1 куб ?
     
  2. Vovan

    Vovan Інженер

    Повідомлення:
    1.490
    Симпатії:
    506
    Адреса:
    Пригород Киева
    По новому тарифному плану (если больше 2500 м3) будете платить в следующем году с 1-го января.:Hi:
     
  3. sanykrimea

    sanykrimea Firewall Команда форуму

    Повідомлення:
    25.885
    Симпатії:
    82.186
    Есть ссылка на документ? Если потреблю 1500 в следующем?
     
  4. лобзік

    лобзік Прораб

    Повідомлення:
    403
    Симпатії:
    426
    Адреса:
    Україна, м. Івано-Франківськ
    Так, але в газконторах підрахунок проводять пізніше, навіть через кілька місяців).
    Переплачувати не треба буде ні за 2501 ні за 1 куб, просто все що буде спожито з 1 січня буде оплачуватись по новій ціні.
     
    1 людині також подобається це.
  5. xkeeperx

    xkeeperx Новачок

    Повідомлення:
    126
    Симпатії:
    1
    Адреса:
    Донецк
    pyfxbn если я в этом году (2010) наматаю 12000 то в следующем году буду платить (в2011)по 2грн даже если наматаю всего 1000 кубов? но как понимаю на следующий год (2012)типо буду снова платить по старой цене ? чтото бред какойто
     
  6. sanykrimea

    sanykrimea Firewall Команда форуму

    Повідомлення:
    25.885
    Симпатії:
    82.186
    В смысле, в течение следующего года оплачиваться по новой, в конце года - перерасчёт?
    Есть какой документ?
     
  7. лобзік

    лобзік Прораб

    Повідомлення:
    403
    Симпатії:
    426
    Адреса:
    Україна, м. Івано-Франківськ
    http://www.nerc.gov.ua/control/uk/publish/article?art_id=93838
    Минулого року моя мама в своєму будинку спожила менше 2500 (я більше) вона отримала таке повідомлення десь в лютому чи перезні, тому з 1 січня робили перерахунок, а за минулий рік, що було те загуло.

    Добавлено через 12 минут 43 секунды
    http://www.gaz.if.ua/index.php?option=com_content&view=article&id=157&Itemid=105.
    Житлова субсидія збереже тепло у Вашій оселі


    На даний час ціна на природний газ поділяється на чотири категорії відповідно до об’ємів спожитого газу за попередній рік. І для того, щоб вартість газу була меншою малозабезпечені верстви населення змушені використовувати його економно, не дивлячись на те, що доводиться миритися з недостатністю тепла у своїх оселях. Тому оформлення субсидії на сьогоднішній день є актуальним для даної категорії населення.
     
  8. xkeeperx

    xkeeperx Новачок

    Повідомлення:
    126
    Симпатії:
    1
    Адреса:
    Донецк
    это не докумет о переращете , а тариф , в нем ничего не сказано о переращете . хватит его лепить по 30 раз на страницу .

    хочется знать есть ли смысл писать потребление газа больше чем на самом деле , чтоб в будущем не переплачивать за лишние кубы
     
  9. xkeeperx

    xkeeperx Новачок

    Повідомлення:
    126
    Симпатії:
    1
    Адреса:
    Донецк
    короче чтоб не морочить не себе не вам ) позвонил в газ контору )
    разклад такой ) если в год выкачали больше 2500 то в декабре приходит контролер и составляет акт о показании счетчика , и потом надо делать сверку (если больше 2500 ) то надо будет доплатить тобиш наматали 3000м3 газа то все 3000м3 будут по 1,09
     
    1 людині також подобається це.
  10. лобзік

    лобзік Прораб

    Повідомлення:
    403
    Симпатії:
    426
    Адреса:
    Україна, м. Івано-Франківськ
    друге посилання, а нижче цитата звідтіля.
    А взагалі логічно подумайте який може бути перарахунок, тоді б перераховувули весь спожитий газ, а якщо ціна помінялась теж перерахунок????
    Тарифи наведені відносно споживання за попередній рік, перерахунки не проводяться.

    А тут залежить як часто у Вас перевіряють показник. Я стараюсь літом, на початку осені і весною платити більше, щоб зимою не получались космічні цифри. Але минулого року був казус: весною написали показник дуже великий (помилково) і не потрібно було платити аж до жовтня, а інспектор ходив знімати показника і погано їх писав (чи зір поганий чи просто від фонаря) і в один прекрасний день прийшли люди і сказали, що в нас борг будуть відключати. В результаті прийшлось багато пояснювати.

    Добавлено через 8 минут 50 секунд
    А якщо я платив по 1,09, а спожив менше 2500м3, то в грудні прийде контролер і зробить звірку після чого мені повернуть частину грошей???
     

Поділитися цією сторінкою