Утепление плоской кровли

Тема у розділі 'Звукоизоляция и теплоизоляция', створена користувачем МиКа, 21 вер 2010.

  1. Sydiramsu

    Sydiramsu Стажер

    Повідомлення:
    18
    Симпатії:
    1
    Адреса:
    Івано-Франківськ
    гараж то набагато менша проблема, як на мене... Я б його взагалі не утеплював, а гідроізоляція могла би бути і ребуроїдом. Просто для мене ті 70 квадратів то якраз жилі кімнати на другому поверсі, не хотілося б мерзнути взимку та паритись влітку, просто думав, що у середньому 10 см пінопласту мало б вистачити, плюс та рідка гума, яку приглянув, наче також частково ізолює від сонця (біла поверхня)... От тепер і думаю, плоский дах просто супер виглядає, не хочу ні в якому разі відмовлятись від тієї ідеї, просто треба все правильно розрахувати та зробити...
     
  2. vovcik

    vovcik Підмайстер

    Повідомлення:
    50
    Симпатії:
    7
    Так то не т1льки гараж.Ж1нка ще й тераси захот1ла.
    Изображение 017.jpg
     
    Останнє редагування модератором: 2 лют 2015
  3. Sydiramsu

    Sydiramsu Стажер

    Повідомлення:
    18
    Симпатії:
    1
    Адреса:
    Івано-Франківськ
    Думаю, тут ситуація приблизна як і з стінами: чим більше утеплювати, тим менші експлуатаційні витрати, проте, якщо, наприклад утеплити не 10 см, а 20, то витрати на енергозбереження впадуть до прикладу на 100 грн в зимові місяці. Хай їх буде 4 (з нашими зимами скоро від сили - 2 місяці). Тобто економія в рік 400 грн. на опаленні, хай ще 100 літом на кондиціонуванні. А додаткових 7 кубів ППС, плюс піна чи клей, то десь 7000 грн. Тобто років через 15 вийдемо на окупність... І то це за умови, якщо така буде економія... Звичайно і ціни на енергоносії можуть бути зовсім інші... Щодо рідкої гуми, то воно має виглядати приблизно так:
     

    Вкладення:

  4. vovcik

    vovcik Підмайстер

    Повідомлення:
    50
    Симпатії:
    7
    р1дку гуму можна наносити прямо на бетонне перекриття чи потр1бна грунтовка?
     
  5. Sydiramsu

    Sydiramsu Стажер

    Повідомлення:
    18
    Симпатії:
    1
    Адреса:
    Івано-Франківськ
    З нета:

    Инструкции по применению
    Подготовка поверхности:

    ■ Все поверхности, на которые наноситься Master Roof, должны быть прочными, устойчивыми, гладкими и очищенными от грязи, пыли, строительных отходов, масел и т.д. Следует удалить все провода и трубы.

    ■ Убедитесь в том, что наклонные плоскости не позволяют воде скапливаться.

    ■ Перед нанесением Master Roof нанесите грунтовку следующим образом:

    - Для различных хорошо подготовленных поверхностей, таких как бетон, битумная мембрана, алюминий, оцинкованная сталь, асбест и т.д. нанесите первый слой Master Roof, разбавленный водой в пропорции 1:1 с расходом 250 г/м2.

    - Для битумной поверхности нанесите грунтовку Master Prime с расходом 250 г/м2.

    ■ Для лучшего сцепления и уменьшения риска образования пузырей – На Битумные мембраны, бетонные, SPF и деревянные поверхности нанести Epoxy Primer XL-100 с расходом 100-300 г/м2. – на поверхности из ПВХ, алюминия, оцинкованной стали, асбеста нанести Super Primer с расходом 100-300 г/м2.

    Способ применения:
    Master Roof наноситься в два слоя.

    Каждый слой имеет свой цвет, что позволяет гарантировать полное покрытие слоев:

    Первый слой – персиковый, второй – белый.

    Нанести первый (персиковый) слой при помощи кисти/ резинового скребка / безвоздушного распылителя, с расходом 1.5 кг/м2.

    ■ Дать просохнуть в течение 4-6 часов, в зависимости от условий окружающей среды.

    ■ Нанести второй (белый) слой при помощи кисти / резинового скребка / безвоздушного распылителя, с расходом 1.5-2 кг/м2.

    ■ Дать просохнуть в течение 4-6 часов, в зависимости от условий окружающей среды.

    ■ Дать полностью просохнуть, наступать на поверхность можно после полного высыхания, по истечении 14 дней, в зависимости от условий окружающей среды.
    --- добавлено: 1 фев 2015 в 13:53 ---
    З теперішнім курсом виходить ця гума десь 250-300 грн... за м.кв. (лише мітеріал)
    --- добавлено: 1 фев 2015 в 13:59 ---
    Підкажіть, хто в курсі, скільки для порівняння зараз коштує покриття плоского даху єврорубероїдом (можливо під нього ще якусь мастіку треба) в грн за м.кв. А також, скільки окремо коштує робота по укладанню того рубероїда. Бо приглядався до тих рідких гум з міркувань, що буде повністю безшовне покриття та роботу можна буде акуратно зробити самому...
     
    Останнє редагування модератором: 9 лют 2015
  6. andrij64

    andrij64 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    6.381
    Симпатії:
    6.893
    Адреса:
    Стебник
    Не треба.
    Не знаю як в нас, але в Європі єврорубероїд стелять з нахлистом 10см і потім цей стик зварюють газовим пальником. Ніяка мастика не використовується.
     
  7. Sydiramsu

    Sydiramsu Стажер

    Повідомлення:
    18
    Симпатії:
    1
    Адреса:
    Івано-Франківськ
    А як по цінах, щоб можна було порівняти? Окремо матеріали, окремо робота.
     
  8. barnych

    barnych Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.309
    Симпатії:
    647
    Адреса:
    городок львівської обл.
    300-500гр/рулон(15м.кв.)в франківську.по роботі не знаю.
     
  9. barnych

    barnych Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.309
    Симпатії:
    647
    Адреса:
    городок львівської обл.
    для тераси щебінь гранула до 1см. по тім викладають замкову бруківку.
     
  10. vovcik

    vovcik Підмайстер

    Повідомлення:
    50
    Симпатії:
    7
    Треба перше покрити евр.руберо1д а пот1м щеб1нь?А не заважке це буде для 15см монол1тнои плити?А який пир1г над гаражем?Дякую.
     

    Вкладення:

Поділитися цією сторінкою