Розводка опалення

Тема у розділі 'Отопление и горячее водоснабжение - общие вопросы', створена користувачем Vovan_f, 16 вер 2010.

  1. totus

    totus Майстер

    Повідомлення:
    323
    Симпатії:
    69
    Адреса:
    Киев
    Я бы сделал одну гребенку. Посчитал гидравлику разделил на каждое плече по 2 радиатора. На кухне убрал бы радиатор вообще, сделал бы теплый пол по всему открытому, от мебели полу. Особое внимание там где у вас окно до пола на кухне. Цоколь кухни не закрывал бы на глухо оставил бы на ножках для конвекции. Мощность радиаторов 1 квт на 10 м кв. по полу так в среднем считают. Есть конечно факторы стороны света 2 окна, окно до пола.
     
  2. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Re: Розводка опалення

    так чий ви план описали: свій чи хтось третій вам проект робив?
     
  3. Vovan_f

    Vovan_f Новачок

    Повідомлення:
    12
    Симпатії:
    0
    Адреса:
    Тернополь
    Як це зробити?

    Підлогу на кухні хочу розділити половина тепла підлога під плиткою, половина ламінат. Теплу підлогу під ламінат ставлять?

    Добавлено через 5 минут 7 секунд
    Це мій план але "майстри" відмовляють. Пропонують пустити контур кімната №1 + кімната№2 + кімната№3 Все решта від гребінки яку розмістити біля котла.
     
  4. Батько

    Батько Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.523
    Симпатії:
    1.044
    Адреса:
    Новая Каховка. П.Г.Т. Днепряны.
    ставят, только ламинат нужно специально для ТП...
     
  5. totus

    totus Майстер

    Повідомлення:
    323
    Симпатії:
    69
    Адреса:
    Киев
    какими трубами разводить думаете?

    ставят куда угодно, но что потом получается это вопрос. Я бы вам под ламинат не рекомендовал. Это и так яд, а от теплого пола вообще смерь.
     
  6. Vovan_f

    Vovan_f Новачок

    Повідомлення:
    12
    Симпатії:
    0
    Адреса:
    Тернополь
    Металопластік.
     
  7. totus

    totus Майстер

    Повідомлення:
    323
    Симпатії:
    69
    Адреса:
    Киев
    Я бы разместил гребенку как можно в центре дома. От котла до гребенки 25 трубой, от гребенки до тройника(на 2 радиатора)-20 и к радиаторам 16. Это без расчетов, так на вскидку. Контур ТП 16.
     
  8. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Розводка опалення

    ось на скору руку. Можна точніше, але суттєвого ефекту не буде. Радіатори я би підбирав під дизайн, а не за номінальною потужністю (тобто з запасом.[​IMG]
     

    Вкладення:

  9. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Розводка опалення

    якщо в шостій кімнаті можна буде протягнути трубу під порогом вікна-дверей, то можна змінити трасу, з"єднавши радіатори в кімнаті до однієї гілки, а у сьому кімнату завести з ванни.
     
  10. Vovan_f

    Vovan_f Новачок

    Повідомлення:
    12
    Симпатії:
    0
    Адреса:
    Тернополь
    Батарею в коридорі кинути на обратку теплої підлоги та батарею в ванні також?
    Правильно?
    Як що можна поясніть як краще - все таки батарею на обратку чи два контури - окремо батарея, окремо ТП.
    В коридорі вхідні двері з вулиці і з ванної. Тому хочеться щоб з ванної виходити в теплий коридор.
     

Поділитися цією сторінкою