Система розтаювання дахового льоду

Тема у розділі 'Кровля, мансарда, чердак', створена користувачем Voyutichi, 16 лют 2009.

  1. s_vladimir_79

    s_vladimir_79 Майстер

    Повідомлення:
    556
    Симпатії:
    32
    Адреса:
    Киев
    Re: Відповідь: Система розтаювання дахового льоду

    Ну, что, теперь ждем отчет: что было и что будет. :)
     
  2. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Re: Відповідь: Система розтаювання дахового льоду

    ні, фоток розрухи я не зробив - не було фотика під рукою, часу його шукати - теж не було. Я просто відновив дашок до попереднього стану.
    Є фотка незруйнованого дашка, зроблена влітку. Вона не дає повної уяви про величину можливої заподіяної шкоди, так як не видно ширини дашка (на скільки виступає від стіни). При нагоді зроблю краще фото. Весь цей пластик (верхній ряд, довжина листа 2 м, ширина 0,9 м, 9 листів) було розколото навпіл, порвано два ряди металевих (гіпсопрофіль) лат (стропила). Віновлення зайняло мені два дні і 1000 грн коштів.
    [​IMG]
     

    Вкладення:

    • Дашок.jpg
      Дашок.jpg
      Розмір файлу:
      230,5 КБ
      Переглядів:
      190
  3. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Система розтаювання дахового льоду

    ПС. Тут невеличке відео дашка під дощем http://video.online.ua/136413/
     
  4. Марсель

    Марсель Новачок

    Повідомлення:
    1
    Симпатії:
    0
    Антиобледенение кровли

    Уважаемые специалисты, подскажите что за система антиобледенения для кровли и водосточной системы? Из чего она состоит? Сколько она хоть приблизительно стоит? И в каких случаях (на каких крышах) она нужна?
    Спасибо.
     
  5. totus

    totus Майстер

    Повідомлення:
    323
    Симпатії:
    69
    Адреса:
    Киев
    Re: Системы антиобледенения

    Система предназначена, не допустить образование наледи и сосулек по карнизам крыши. Представляет собой нагревательный кабель (типа как для теплого пола) проложенный по водосточным желобам, трубам и ендовам. Для коттеджей, на мой взгляд развод полный. Лучше сделать подогрев ступеней на крыльце.
     
  6. s_vladimir_79

    s_vladimir_79 Майстер

    Повідомлення:
    556
    Симпатії:
    32
    Адреса:
    Киев
    Re: Системы антиобледенения

    Здесь общались https://krainamaystriv.com/showthread.php?t=686
     
  7. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Re: Відповідь: Система розтаювання дахового льоду

    І так..
    Сьогодні так зійшлися зірки на небі, що мені вдалося змонтувати куплену весною у шановного s_vladimir_79 систему розтаювання льоду у ринві. :)
    Погода цьому сприяла, +15С, середній вітерець, сонячно - і зима ніби далеко..
    Це потрібно було використати.
    Витягнув я на доріжку кабель, склав його вдвоє, розтягнув трос, вирівняв все (було скуручене у моток) і почав кріпити кабель до тросу.
    [​IMG]
    [​IMG]
    Зробивши ось такий крок монтажу, я вирішив перевірити кабель, як він гріє і скільки споживає потужності.
    Для цього використав свою приспособу для заміру споживаного струму стандартних приладів (прошу не критикувати, про транформатор струму я знаю :) )
    [​IMG]
    Потім весь кабель з тросом затягнув шнурком на дах.
    Тим же шнурком, пропустивши його попередньо за допомогою грузика у водостічну трубу, я затягнув кінець нагрівального кабелю з тросом у цю трубу, зверху до самого низу.
    Вийшло, що я купив на 1 метр тросу більше, але це мене не розстроїло. Відрізавши зайвий трос, я його закріпив у ринві за допомогою алюмінієвої трубки таким чином:
    [​IMG]
    а сам кут даху (де збирається найбільше льоду) я вирішив додатково підігріти тим же кабелем:
    [​IMG]
     

    Вкладення:

  8. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Система розтаювання дахового льоду

    Дальше я витягнув кабель вздовж ринви і закріпив на ньому дистанційні розпірки, з інтервалом 20-25 см:
    [​IMG]
    після цього я акуратно вклав кабель у ринву. Ось як він вклався:
    [​IMG]
    [​IMG]
    Кінець кабелю пустив під бляхою (під ребром) на стрих прибудови. Фото нема, там все просто.

    Може я щось і не правильно робив. Користувався при роботі тільки інтуїцією і простим інструментом. Тому прошу приймати це не за інструкцію, а як звіт про роботу.

    Тепер залишилось чекати снігу і бурульок, щоб випробувати кабель у дії.
    ПС. У мене маргаритки розцвіли: :)
    [​IMG]
     

    Вкладення:

    3 користувачам це сподобалось.
  9. yarek

    yarek Бригадир

    Повідомлення:
    629
    Симпатії:
    188
    Адреса:
    Буковина
    Звіт получився класний.Почекаємо до зими інтересно як система покаже себе в роботі.
     
  10. DimaZ

    DimaZ Заслужений майстер

    Повідомлення:
    7.743
    Симпатії:
    975
    Адреса:
    Kyiv
    За отчет о монтаже - зачет!:)
    Теперь ждем отчет о работе системы...
     

Поділитися цією сторінкою